Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Çıktım çok şükür zaynap 2 taneler :) allahım doğumlarını nasip etsin inşallah iki kese gözüktü 5 haftalık doktor 10 gun sonra tekrar gel bebekleri görmek için dedi
Ayyyyyyy maaşallah maaşallah darisida bize bekleyen herkese inşallah yaaaa ne güzel yaa ne güzel Allahım kucağına almayı minnoş minnoş giydirmek nasip etsin ne olur bana çok dua et hamilelerin duası kabul olur

Çıktım çok şükür zaynap 2 taneler :) allahım doğumlarını nasip etsin inşallah iki kese gözüktü 5 haftalık doktor 10 gun sonra tekrar gel bebekleri görmek için dedi
Yaaaa vallaha kalp atışlarım hızlandı:)) ayy ne güzel rabbim sağlık versin onlara uzun ömür versin kucağına almayı da nasip etsin şu mübarek gün hürmetine bizlerede isteyenlerede nasip etsin gözün aydın olsun canım:)) Dua et bizlere artik 3 kişisin daha çabuk kabul olur duaların:)

Ayyyyyyy maaşallah maaşallah darisida bize bekleyen herkese inşallah yaaaa ne güzel yaa ne güzel Allahım kucağına almayı minnoş minnoş giydirmek nasip etsin ne olur bana çok dua et hamilelerin duası kabul olur
Kalpten diliyorum sizinde olsun inşallah çok istiyorum canım benm

Allah razı olsun fatmacik rabbim inşallah sizleride sevindircek ben iki buçuk sene bekledim her ay hüsran oluyodu ağlamaktan gözlerim şişiyordu çok şükür allahıma bu günleri gördüm inşallah sizede görmek nasip olur burdan seninde zaynapinda güzel haberlerini duyacağız

Aminnnnnn arkadaşım aminnn insallah hayirlisi ile

Hayırlı olsun dedi güldü ben bakıyordum kaç kese var dedi iki galiba dedim ikizler mas Allah dedi güldü: )
Ohhh ne güzel yaa ikizlerim olsun çok isterim Rabbim hayırlısını versin tabiki herhalde grupta hamile olanların çoğu 3.gun 8 hücreli 2 embriyo tranferi herhalde valla sonucumu alana kadar başınızı şişiririm

Bide hamile kalınca artık karından bakıyorlar demi akıtan değil

Malesef karından değil alttan baktılar bana
Aaaaa niye ya zararlı degilmi direk bakiyolarmi yoksa kan sonucundan sonra mi bakıyorlar yaa oraya mi gitsem sağlık ocağına mi kan versem karar veremedim gerçi benim tahlil günüm c.tesiye geliyor sağlık ocağına vermem için perşembe günü vermem gerekiyor

Benim de test gunüm cmrts ye denk gelmisti hastaneye gitmiştim göğşen bey aramişti pozitif sonuç diye.ayy duygulandim.insallah siz de yaşarsiniz bu duyguyu.
Başlarda kese cok ufak oldugu icin 1 2kere asagidan muayene oluyo sonrasinda karindan bakiyolar.

Ben 8.gun idrarda bakmıştım :) sabredilmiyo merak ediyo insan

Bebekleri ve kalp atışını ne zaman gördün arkadaşım kaçıncı haftada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…