Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Hadi hakkinizda hayirlisi olsun. Güzel haberler gelir insallah. Rabbim yüzünüzü güldürsün.amin.

Kızlar 3. gün embriyosu yada 5. gün embriyosu neye göre ayarlaniyo hangisi daha iyi benin pazartesi toplamam olunca çarşambamı transfer olur

Sağolun arkadaşlar güzel dilekleriniz için sadece kasıklarımda ara ara batmalar var oda normal herhalde ilaçlardan valla hiççc belirti aramıyorum hep hayırlısı olsun die dualar ediyorum hepimiz için bu yolda emek sarfeden herkes için zaman geçirmeye çalışıyorum dolaşıyorum ara ara şimdi de ığne için sağlık ocağına geldik progesteron icin

O igne öldüruyo adami ama bu yolda ona değer napacaksın mecbur :) hadi bakalım valla senin gibi çok heyecanlıyım durum ne olcak

O igne öldüruyo adami ama bu yolda ona değer napacaksın mecbur :) hadi bakalım valla senin gibi çok heyecanlıyım durum ne olcak
Valla bklm yarın sende gidiyorsun demi hadi hayırlı haberlerle dön inşallah arkadaşım hamilelerin duası kabul olur bize dua et unutma

Kızlar 3. gün embriyosu yada 5. gün embriyosu neye göre ayarlaniyo hangisi daha iyi benin pazartesi toplamam olunca çarşambamı transfer olur
Hıcbir bilgim yok canm yaa bu konu ile ilgili herhalde gelişim gösterme durumuna göre değerlendiriliyor amannn tutsunda hayırlısı ile 3 5 ne fark eder

Birde hamile olan arkadaşlar hiç hiddetinizi hamileyim yada değilim falan die ne bilim hiç içinize doğdumu ben hiçbir şey hissetmiyorum

Birde hamile olan arkadaşlar hiç hiddetinizi hamileyim yada değilim falan die ne bilim hiç içinize doğdumu ben hiçbir şey hissetmiyorum

Ben 5aşilamadan sonra ilk tüp bebek denemesinde çok fazla umutlanmistim olacak diye çünkü aşilamaya göre olma ihtimalinin daha yüksek oldugunu biliyodum beklentim çok yüksekti olumsuz sonuçlaninca 5gün depresyon ilan ettm tlfnlari falan kapattim kimseyle konusmadm eşimle bile -sanki onun ne suçu vardi sadece bana destek olmaya calisiyodu- kendimi temizlige verdm kışın ortasinda camlari falan sildim deli gibi.beklenti güzel bisey umut etmek beklemek güzel ama fazlasi zarar yani bana zarar verdi sakin olmakta fayda varmis sonucta allahin dedigi oluyo.:)

Demi insan sanki hemen olacakmış gibi düşünüyor birde herhangi bi belirtil olmaması dahada can sıkıcı hayırlısı olsun inşallah hakkımızda peki belirtilerini ne zamandan sonra yaşamaya başladın sakın belirtilerini yazma ama olurmu deli gibi düşünüp dururum sadece ne vakit başladı belirtilerin onu merak ediyorum

Benim hicbir belirtim olmadi. Ilk denemede olumsuz olanda yani ilaclar yan etki yapmisti boynumda falan sivilceler cikmisti ikincide olumlu olanda bunu yaşamadim o sekilde anlamistim. Başka bi belirtim olmadi. Ilaclar kasık agrisi bulanti falan yapabiliyo aklinda olsun canim.

Aynen arkadaşım yaa kasıklarımda böyle biraz batma var sadece birde söylemesi ayıp çok aşırı derecede gazim var onun dışında iyiyim şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…