Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Aaaa maşallah şuan kaç haftalik oldular ve cinsiyetler ne acaba ? :)

Saglikla doğdular haftaya 3.ayimiz doluyo çok şükür.dogumumu da göğşen bey yaptirdi spinal sezaryen oldum. Biri kiz biri erkek ikizlerim çok şükür. Maşallah diyin teyzeleri. :)) Rabbim herkesin evladini nazardan korusun isteyen herkesin kucagini doldursun saglikla insallah.amin.

A
Aaaaa hey masallah nasıl zor oluyomu ikizlere bakmak?

ayyyy gerçekten mi yaaa offf daha 5 gün oldu yaaa koskoca 7 gün var

Peki doğumun ücreti ne kadar

Dogum 1200tl+yatak ücreti günlük 750tl özel oda tek kişi kaliyosunuz.
Ikizlere bakmak zor tabi sürekli yaninizda birilerinin olmasi lazim ama çok güzel bi duygu.hangisini seveceginizi şaşiriyosunuz.:))
Allah hayırlısını versinde çok ama çok istiyorum ikizlerim olsun ama şuan hiççc birşey hissetmiyorum yaa olumlu olumsuz hiçbirşey hissetmiyorum bedenen herhangi bi farklılıta yok şimdilik bklm inşallah sonum sizin gibi mutluluk olur

Allahim gönlünüze göre versin hakkinizda hayirlisi olsun insallah.

Olacak inşallah zaynap :) bekliyoruz hsyecanla

Canmm teşekkür ederim İnşallah Rabbim siz hamilelerin duasını kabul eder de bende c.tesi buraya hamileyimmmm yazarım inşallah
Zaynap göğüslerinde dolgunluk hissi dokununca acı falan var mi? Benim goguslerim kocaman olmuştu dokununca acıyodu transferden itibaren böyle oldu

Zaynap göğüslerinde dolgunluk hissi dokununca acı falan var mi? Benim goguslerim kocaman olmuştu dokununca acıyodu transferden itibaren böyle oldu
yaa sadece yanları ağrıyo böyle dokununca başkada birşey yok bklm yaa hayırlısı sabırla bekliyorum inşallah sabrımın sonu selamet olur

Hımmm hayırlısı bakalım valla seninle beraber banada zaman gecmiyo çok zor beklemek ama seni cok iyi anlıyorum
Senin hamile olduğun nedense içime doğmuştu gerçekten bilmiyorum kendi durumumla ilgili hiçbirşey hissetmiyorum ama gerçekten seni hissetmistim

Günaydın kızlar yaaa sanki tutunamadı bebeğim nedense öyle hissediyorum karnımın içi bomboş gibi hissediyorum yaa hiçbir belirti olmazmi 1 hafta oldu ama bende hiıiiiiiççç bir belirti yok yaaa morelim çok bozuk bugun

Kimileri hiç bir belirti yaşamiyo zaynap moralini bozma çünkü bebek transferden 3 4 gün sonra tutunmaya baslarmis stres yapma bebek tutunabilsin

Bide mesela 7 embriyo kaliteli çıkıyor 2 si transfer ediliyor ya geriye kalan embriyolara ne oluyor acaba

Neler düşünüyorum Allahım bunlar hep sıkıntıdan yaa karnımın içini bomboş hissediyorum yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…