Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Şöyle oldu, cok su ictigim icinvtransferden hemen once tuvalete girmek zorunda kaldim. Ama o kadar icmisim ki yine sıkışık girdim. Cikinca yarim saat yattim. Persembe kontrole gideyim diyorum. Ankara ' da yasamiyorum ben.
Hmmm valla bende girdim aferdesiniz biraz yapıp çıktım ama çok bekledim transfere alacakları zaman o vakte kadar yine de çok sıkıştım transferden çıktım 5 10 dk zor dayandım valla halende yarim sate bir lavaboya gidiyorum

Aaaaa aynı ben benimde öyle oldu ve şuan aynı düşüncedeyim ve transferden beri yarim saatte bir tuvalete gidiyorum birde göğüşen hoca birşey demişmiydi sana transferde nasıl geçtiğine dair
Yok hic bisey demedi sadece transfer anında ayet-l kürsüyü biliosan oku demişti okumuştum sonra hadi geçmiş olsun dedi çıktı gitti

Yok hic bisey demedi sadece transfer anında ayet-l kürsüyü biliosan oku demişti okumuştum sonra hadi geçmiş olsun dedi çıktı gitti
Peki ilk gün hiç kalkmadan yattinmi ben biraz yatınca belim ağrıyo kalkıp dolanıyorum ne yapım yaa sürekli yatamiyorum

Peki ilk gün hiç kalkmadan yattinmi ben biraz yatınca belim ağrıyo kalkıp dolanıyorum ne yapım yaa sürekli yatamiyorum

Öyle kalkmadan yatmaya gerek yok çok yorulmadan hareket edip günlük işlerini yapabilirsin demisti bana.sadece kabiz olmamaya calis bide kemik suyuna corba ve tropikal meyveler ye dedi.

Öyle kalkmadan yatmaya gerek yok çok yorulmadan hareket edip günlük işlerini yapabilirsin demisti bana.sadece kabiz olmamaya calis bide kemik suyuna corba ve tropikal meyveler ye dedi.
Aynen banada öyle dedi de ne bilim ya herkes yattım falan diyince acaba dedim yaa onun için sorim dedim

Bide arkadaşlar kaçıncı gün duş falan aldınız Bu arada hepimizin kandili mübarek olsun Rabbim gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eyleyip nasip etsin inşallah

nerdesiniz kızlar yaaa ben sıkıntıdan öyle gruba bakıyorum kimse birşey yazdımıki diye

Bide arkadaşlar kaçıncı gün duş falan aldınız Bu arada hepimizin kandili mübarek olsun Rabbim gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eyleyip nasip etsin inşallah

Ben ertesi gün abdestlendm ayakta yikanin diyolar zaten küvete faln oturulmayacak.

Herkesin kandili mubarek olsun inşallah kızlar bugün bebekleriniz sizinle olsun bugün size hayır getirsin karnıniz dolsun :)

Kızlar pazartesi toplamam var doktor birsürü 19 un var çok iyisin dedi ne olur dua edin çarşamba da transferim olur demi

Kızlar pazartesi toplamam var doktor birsürü 19 un var çok iyisin dedi ne olur dua edin çarşamba da transferim olur demi
Hadi hayırlısı olsun arkadaşım hakkında ama çok sıkışık gitme beklerken zaten sıkışıyorsun birde bol bol oku hadi Allah yardımcın olsun birde bana bol bol dua et

Hadi hayırlısı olsun arkadaşım hakkında ama çok sıkışık gitme beklerken zaten sıkışıyorsun birde bol bol oku hadi Allah yardımcın olsun birde bana bol bol dua et
Ediyorum zaynap etmezmiyim allah yardımcımiz olsun . Sen ne yaptın varmi bi belirti fln daha erken gerçi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…