Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Amin arkadasim Bende 4 gündür ığne yaptım iste yarin ilk gidecem belli olurmu büyüyen yumurtalarımın sayisi

Ortalama bir sey söylerler canim ama son güne kadar hatta toplama işlemine kadar kac yumurta olustugu belli olmuyo.
Benim 10-12civari var diye düşünüyodum ama 8tane toplanmisti 5i döllenmeye uygundu 3ü döllendi 2si transfer edildi.şükür ikisi de tuttu.rabbim sizlere de nasip etsin burada okuyup yazmayan çok kişi var allahim onlara da nasip etsin insallah.

haindunya yatırmıyorlar demi

Zaynap yarim saat falan dinlenme odasında yatıyorsun sonra kalkip gidiosun eve git 3 gün hiç bisey yapma 3 günden sonra yavaş yavaş evde dolaşmaya başka kendini esirge
sağol canm yarın büyük gün hiçbirşey hissetmiyorum nedense bklm yarın ola hayr ola daha cookkkk başını ağrıticam senin

Amin amin kardeşim insallah rabbim hayırlısını versin rabbim sağlıklarıyla kucağına almayı nasip etsin aldıysan da uzuuun ömürler versin. Ayyy insallah bizlerinde tutarda bizde buradan diğerlerin e yardimci oluruz allah razı olsun. Senin sorun neydi

Belli bi sebep yok tek tüpüm az calisiyo bu bi sebepse ama tek tüple hamile kaliniyo ben normal yolla kalamadm. 5aşilama 2tüp bebek tedavisi geçirdim 2.deneme başarili oldu simdi 2buçuk aylik oldu ikizlerim ellerinizden öperler teyzeleri. Rabbim gönlünüzün muradini versin insallah size de göğşen bey vesile olur kucaginiz dolar hepinizin.

Yumurta toplamadan sonra en rahat geçecek dönem kendinizi çok skmayin transfere kadar olan günleri keyifli geçirin transferden sonra zaten kendinizi sakiniyosunuz agir kaldirmayin ani hareketler yapmayin ama sürekli yatmaya da gerek yok ev içinde çok yorulmadan günlük işleri yapabiliyosunuz yoksa zaman geçmek bilmiyo. Güzel haberler alalim inşallah hepinizden.

Amin arkadaşım amin hepimiz güzel haberler verelim sizin gibi inşallah dualarınıza bizi de katın Derdi veren Rabbim inşallah sabrını da darmanini da nasip eder

Ayy insallah çok zor bir süreç umutlanmak olumlu düşünmek istiyorum hayal kuruyorum sonra ya olmazsa çok üzülürüm diyede korkuyorum iki arada kaldım rabbim hayırlısını versin diye dua ediyorum

Ayy insallah çok zor bir süreç umutlanmak olumlu düşünmek istiyorum hayal kuruyorum sonra ya olmazsa çok üzülürüm diyede korkuyorum iki arada kaldım rabbim hayırlısını versin diye dua ediyorum
Rahat olun bol bol dua edin kur-an okuyun sizinde mutlu haberlerinizin olacağını düşünüyorum dört gozlede bekliyorum burda takipteyim hepinizi :)

Kizlar ben de tavsiyelerinizi bekliyorum. 10. haftadayiz. Bebeklerim ikiz. 7 haftada kanama basladi. Hala ic kanama seklinde devam ediyor. Bu durumu yasayan var mi? Bir de grip oldum , nasil atlatirim. 5 yumurta olusmustu. 3'u dollendi. 2'si transfer edildi. Transferden sonra kabiz olmsmsya dikkat edin . 2. gunden sonra evin icinde dolasin. . Kayisi kompostosu kabizliga iyi geliyor. Bana da bir fikir verin.Allah hepimize yardin etsin.

Aaaa masallah allah nazarlardan esirgesin... kaçıncı gün embriyosuydu senin ki arkadaşım banada iki adet transfer edildi 3.gun embriyosu..bu arada grip için elinden geldiği kadar dinlenmen lazım terlemeye çalış bu şekilde daha hızlı atlatırsın geçmiş olsun

Allah şifa versin kardeşim umarım herşey düzelir bol bol dua etmekten başka birşey gelmez elimden senin için içini ferah tut ve boll dua et

3. gün embriyosu. Senin de gozun aydin. Kendini hic zorlama. İkizlerde cok dikkat etmek gerekiyor. Bthcg ilk 454 'tu. Senin de bence ikiz.

Canim hic korkma. Hicbir sey hissetmiyorsun. Ben yarim saat yatabildim . Sonra çok sıkışık oldugum icin tuvalete gittim. Allah yardimcin olsun.
Amin canm Rabbim hepimizin yardımcısı olsun az sıkışık olmanız yeterli dedi laborant çok mu sıkışık olmam lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…