Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Kaç tane yumurtan oluştu zaynap canimm

Kaç tane yumurtan oluştu zaynap canimm
Valla şuan görünürde 7 tana 2 adette dondurulmuşum vardı bklm c.tesiye kadar ne olacak ne bitecek c.tesi toplanacak yumurtalar salı yada perşembe de transfer olur herşey yolunda gider de Rabbim naip ederse bol bol dua edin bize

arkadaşım senin yaşın kaç. Bize imza için verilen kâğıtta 35 yaş altına tek embriyo konulur yaziyo ben 27 yaşındayım ilk tüp bebek denemem bana iki embriyo koyarlarmi[/QUOTE]

Inşallah canım sizin problem neydi tam olarak erkek faktörü mu

Rabbim hayırlısını versin insallah o hastanelere gelenlerin hepsine . Rabbim şu mübarek gün hatrına kucaklarimizi doldursun hayirli evlatlar nasip etsin. AMIN
amin canim siz suanda tedavide misiniz? Sizce gogsen beyin tutumu nasil bende acaba dr mu degistirsem diye dusunuyorumda

Ben şuan yumurta büyütme aşamasındayım canım ben coooook memnunun doktorumdan çok iyi anlayışlı bir doktor . Sen tedavini kimde oldun
bende gogsen beydeydim ama biraz biseyler oldu agladim falan o yuzden acaba degistirsem mi acaba diye dusunuyorum ama degistirmeyecegim sanirim evime falanda yakin laboratuvarina da guveniyorum. Sizin sorun neydi?

bende gogsen beydeydim ama biraz biseyler oldu agladim falan o yuzden acaba degistirsem mi acaba diye dusunuyorum ama degistirmeyecegim sanirim evime falanda yakin laboratuvarina da guveniyorum. Sizin sorun neydi?
Benim şu aşamada tek sorun tiroid hormonu yüksek çıktı başka bir sorun yok 3 senedir sebepsiz infertilite deniliyo ilk denemem olacak bakalim . Birde fazla embriyo olursa dondurmayı düşünüyorum siz daha bilgilisinizdir bu konuda sizce dondurmak mantiklimi

Birde eşimin spermi yıkamadan sonra 8 milyon .bana az gibi geldi ama doktor yeterli dedi
benım de bılgım buralardan edındıgım bırde basımdan gecenler kadar canım. sebepsız degıldır kı kesın bır sey vardır ama bulunamayınca boyle dıyorlar senın tuplerın acık mı? bırde eşinin sperm sayısı normal hamıle kalmak ıcın az ama tup bebek ıcın yeterlı tabıkı. dondurmaya gıgsen bey pek sıcak bakmıyor hastayı o hastahaneye baglı kılmak ıcınde yapılabılır bu işlem dıyor. benım dondurulmusum yoktu cunku kalıtelı degıldı embrıyolarım en kalıtelı olanları transfer edıldı keşke olsaydı sımdı daha az ılaç kullanırdım.canım senın ınsallah her sey yolunda gıder.

Canım her ser de bir hayır vardır ki senin yaşadıklarında da bir hayır vardır. İnşallah bu sefer olacak ve güzel haberleri buradan paylasicaz

canm bende çikolata kisti var eşimde de sperm hareketi duşuk bklm işte yarın yumurtalarım toplanacak hiçbirşey hissetmiyorum yaa Rabbim hayırlara çevirsin inşallah
Hiç sknti yapma yarın yumurta toplamadan sonra bol bol dinlen hatta yat çünkü ağrı yapiyo.. birde verilen antibiyotikleri saatinde düzgün kullan çabuk atlat hadi git gelde yaz hemen neler olup bittiğini: )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…