Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Hiç sknti yapma yarın yumurta toplamadan sonra bol bol dinlen hatta yat çünkü ağrı yapiyo.. birde verilen antibiyotikleri saatinde düzgün kullan çabuk atlat hadi git gelde yaz hemen neler olup bittiğini: )
Ahhh çok şükür bunuda atlattım toplamda 12 yumurtam oluşmuş 2 de dondurulmuşum vardı geçen sefere oranla daha iyiyim en azından bi sıkıntı çıkmadı ve nihayet transfere geçicem inşallah bklm yarın mi haber gelir yumurtaların kalitesi konusunda eğer birşey olmazsa salı yada perşembe transferim olur bol bol dua edin ne olur

Maşallah subannallah zaynap hadi insallah kaliteli embriyoların oluşur insallah tutunurlar. Nasildi zor müydü ağrın varmi

Maşallah subannallah zaynap hadi insallah kaliteli embriyoların oluşur insallah tutunurlar. Nasildi zor müydü ağrın varmi
Aminnn sağol canm.darisi sana inşallah hayırlısıyla yok eee anestezi alıyorsun zaten ayılırken biraz miğden falan bulaniyor ee o da acliktan birşeyler yedikten sonra kendime geldim şükür iyiyim şimdi bol bol.dua edin bana

Hadi cok geçmiş olsun güzel yumurtan toplanmış muhtemelen yarın ararlar embriyolar hakkında seni umarım kaliteli güzel bölünmeler olur hadi güzel haberler vermeye devam et zaynap inşallah senide burda hamile olarak gorecegiz

İnşallah canm inşallah bana tavsiyelerin varmı canm toplamadan sonra nelere dikkat ettin

Toplamadan sonra hiç biseye dikkat etmedim zaynap hatta yasak şeyleri bile yapmışım bilemedim.. ilişki yasakmış ona dikkat et. Ananas yemeye başla
hmm tmm cnm sağol yaaa valla çok sağol fındık ceviz kabak çekirdeği yemeye başladım toplama öncesinden beri leucositim 30 diye bi ığne varya o göbeğe yapılıyor demi yaa eşime söylemişler ama tam emin olamadım ben atılmadan önce eşime anlatmişlar

Ben böyle bir iğne kullanmadım bu konuda sana yardımcı olamıcam tam olarak ne ise yarıyormuş bu igne acaba

Ben böyle bir iğne kullanmadım bu konuda sana yardımcı olamıcam tam olarak ne ise yarıyormuş bu igne acaba
Canm benim kistim boşaltılmıştı ya demekki onu baskılamak içinmiş prospektüsunde öyle yazıyor cilt altına dediğine göre göbekten yine vurdum zaten sen nee yaptn bellimi ikiz olup olmadigi

yumurta toplama işleminden sonra sizde de afedersiniz gaz oldumu yaaa karnım o kadar şişko patlayacak gibi bide sürekli wc ye gidiyorum küçük tuvaletim geliyor sık sık

Evet o igne de göbekten yapiliyo onu ortalama bölüyosunuz her seferinde birazini yapiyosunuz.

Kızlar salı günü transferim var transfer sonrası yatırıyorlar mı dikkat etmem gereken birşey varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…