Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Burda tedavi aşamalarını yazarsın bizlere umarım senin içinde her sey güzel gider yolunda gider sende güzellikleri yaşarsın kardeşim.. hadi hayırlı olsun tedavin rabbim güzelliklerle sonuçlandırsın inşallah dualar edecem senin icin.pazartesi günü tahlil günüm bakalım hakkımızda hayirlisi
Tabiki herşeyi yazicam buraya birbirimize destek için burdayiz hepimizin derdi de dermanı da aynı cuma tekrar kan testi için gidicem bakalım inşallah herşey yolunda gider ve senden gelecek güzel haberleri bekliyor olucam tabiki hepimiz veririz oo güzel haberi inşallah

Tabiki herşeyi yazicam buraya birbirimize destek için burdayiz hepimizin derdi de dermanı da aynı cuma tekrar kan testi için gidicem bakalım inşallah herşey yolunda gider ve senden gelecek güzel haberleri bekliyor olucam tabiki hepimiz veririz oo güzel haberi inşallah
Inşallah zaynap allah razı olsun

Amin inşallah sizede nasıp olur kardeşim: )burda aşamalarını paylasirsan bizde yardımcı oluruz bildiğimiz kadarıyla

Gelecek ay histereskopiyle rahim düzeltilecek
İşlemin heyecanı şimdiden sardı beni.
Rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah..
Şehir dışından gideceğim,
Ankara'da akrabalarım var Allahtan
o konuda sıkıntım yok.

Arkadaşlar bugün transferimin 8.gunu adet olacak gibi bel ağrım var iki gecedirde terliyorum bazende kaşık ağrım var hayırlısı olsun inşallah 4 gün kaldı

Kızlar size birşey sormak istiyorum gonal f kullandığınız zamanlarda kaç günde bir çağırdılar kan ölçümü için ben salı başladım yarın gidicem ölçüme yani 3 gunde bir çağırıyorlar uzun gibi geldi de bana bi sormak istedim

Kızlar size birşey sormak istiyorum gonal f kullandığınız zamanlarda kaç günde bir çağırdılar kan ölçümü için ben salı başladım yarın gidicem ölçüme yani 3 gunde bir çağırıyorlar uzun gibi geldi de bana bi sormak istedim
Zaynap gonal-f kullanırken ben 2 günde bir gitmiştim hatta bi kaç defa günlük gittim seni niye 3 günde bir anlamadım ama herhalde normal gidiyodur hersey

Anastezili oldu binlerce şükür temiz geldi kardeşim. Allah'ın izniyle lucrin iğneyle başladım tedaviye. Bir merakla seninde olumlu sonucunu bekliyorum . Olumllü sonuçlar bizlere umut oluyor

Anastezili oldu binlerce şükür temiz geldi kardeşim. Allah'ın izniyle lucrin iğneyle başladım tedaviye. Bir merakla seninde olumlu sonucunu bekliyorum . Olumllü sonuçlar bizlere umut oluyor
Inşallah bugün 9.gunum ama test yapmaya cesaretim yok sanırım pazartesi gününü beklicem sabırla..tedavinde hayırlı olsun inşallah burda hep haberleşelim..sizin sorun nedir acaba arkadasim

Inşallah bugün 9.gunum ama test yapmaya cesaretim yok sanırım pazartesi gününü beklicem sabırla..tedavinde hayırlı olsun inşallah burda hep haberleşelim..sizin sorun nedir acaba arkadasim
Yapmayın zaten evdeki testler doğru sonuç vermiyo bazen moral bozmaya gerek yok . Insallah güzel olur . Benim hicbir sıkıntım yok sadece tsh yüksek ama nasip heralde zamanı var demekki . Senin sıkıntın neydi ayabenzerdi

Zaynap gonal-f kullanırken ben 2 günde bir gitmiştim hatta bi kaç defa günlük gittim seni niye 3 günde bir anlamadım ama herhalde normal gidiyodur hersey
Valla bilmiyorum ki bugün gittim şükür herşey yolunda gonal f e 187.5 olarak devam edelim dedi p.tesi tekrar gidicem ama öğleden sonra gidicem inşallah hayırlısı ile pozitifi görürüz arkadaşım test yapma bol bol dua et hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz dört gözle

Geçmiş olsun arkadşım hadi inşallah herşey güzel olacak

Bugün mide bulantısı kusma eşliğinde fena oldum buna dayanarak test yaptım ve çift çizgiyi gördüm ama herşeye rağmen kan testime bakıcam şimdi olumlu mu değil mi tam kestiremedim ve cok heyecanlandım umarım tutmuştur arkadaşlar

Bugün mide bulantısı kusma eşliğinde fena oldum buna dayanarak test yaptım ve çift çizgiyi gördüm ama herşeye rağmen kan testime bakıcam şimdi olumlu mu değil mi tam kestiremedim ve cok heyecanlandım umarım tutmuştur arkadaşlar
Aaa cooook sevindim insallah arkadaşım içimden bir ses bebişin tutundu diyo

X