Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Cok sagolun arkadaşlar allahın izniyle inşallah.. yumurtalar toplandı işlem sırasında uyutuldum fakat dün yürüyemedim bile halada kasık ağrım var umarım geçer.. lütfen aklınıza düştükçe dua edin bu zorluklara rağmen rabbim emek harcayan hepimizin kucağını boş bırakmasın

Arkadaşlar birde dün embriyologlardan bitanesi mikro yapamayız sayı bunu icjn yeterli değil dedi zaten bu mikronun anacı da sayı kalite hareket çok düşük olanlar için uygulanan bi yöntem değil mi ??

Amin inşallah.. benim 9 yumurtam toplandı 6 tanesi dollendi 4 tanesi kaliteli çıktı çarşamba gunu transfer var umarım mutlu haberi burda sizinle paylaşırım

Çok iyi yumoş toplanmiş masallah döllenme sayisi da iyi tutunsun size güçlü bebişler olsun.
Benim 3döllendi ikisi transfer edilmişti simdi 2aylik olduk ikisi de tutundu sag salim dogdu şükür.darisi hepinize olsun.

Canim ikizlerde kanaman olmus muydu?
Hadi inşallah sizde güzel haberler verinde bizlerede umut olun şimdi zaman nasıl geçecek acaba en büyük sabr zamanı Rabbim inşallah emeklerimizi evlat olarak döndürür bizlere yaa lütfen gelişmeleri yazin önümüzdeki ayda benim transferim yapılacak Rabbim izin verirse banada dua edin

Kesinli
Hadi inşallah sizde güzel haberler verinde bizlerede umut olun şimdi zaman nasıl geçecek acaba en büyük sabr zamanı Rabbim inşallah emeklerimizi evlat olarak döndürür bizlere yaa lütfen gelişmeleri yazin önümüzdeki ayda benim transferim yapılacak Rabbim izin verirse banada dua edin
Kesinlik dualarımda sende olacaksın zaynap rabbim burda isteyen ulaşamayan emek harcayan herkese anne bana olmayı tattirsin insallahh

Amin inşallah.. benim 9 yumurtam toplandı 6 tanesi dollendi 4 tanesi kaliteli çıktı çarşamba gunu transfer var umarım mutlu haberi burda sizinle paylaşırım
Aya benzerdi, inşallah güzel haberlerini bekliyoruz, Allah burada isteyen dileyen çabalayan herkesi evladına kavuştursun... Kasık ağrın ne durumda geçti mi? Ben de keseyi veya keseleri görmeyi diliyorum Rabbimden sağlıkla artık... Ama korkuyorum hala... Bu korku hep mi olacak ne zaman geçecek başından geçenler bilir, bize anlatsanıza ne zamana kadar tedirginlik sürecek :KK43:

Aya benzerdi, inşallah güzel haberlerini bekliyoruz, Allah burada isteyen dileyen çabalayan herkesi evladına kavuştursun... Kasık ağrın ne durumda geçti mi? Ben de keseyi veya keseleri görmeyi diliyorum Rabbimden sağlıkla artık... Ama korkuyorum hala... Bu korku hep mi olacak ne zaman geçecek başından geçenler bilir, bize anlatsanıza ne zamana kadar tedirginlik sürecek :KK43:
Amin inşallah cok tsk ederim kasık ağrım hala var ve kabız olmaktan cok korkuyorum lavaboya girerken sıkıntı oluyor bunun icin siz ne yaptınız arkadaşlar

Benim ikiz bebeklerim var şükür gebelik boyunca skinti yaşamadm kanamam olmadi 37.haftada dogum oldu ama gebelik boyunca tedirginlik sürüyo wc ye her girişimde kan görcem diye korkuyodum az bi islaklik hissedince bisey mi var diye korkuyla wc ye gidiyodum.agrim sizim olmadi 15kilo aldm toplamda dogumdan sonra hepsi gitti.
Rahat olmak lazim sürekli dua ettm rabbim saglikla kucagima almayi nasip etsin diye.insallah isteyen herkese rabbim bu sevinci yaşatsin.

Arkadaşlar bugün transfer yapıldı 2 embriyo transfer ettiler ikiside 8 hücreli sizce nasıl? Birde bu günlerde önerileriniz var mi ? Neler yaptiniz

Arkadaşlar bugün transfer yapıldı 2 embriyo transfer ettiler ikiside 8 hücreli sizce nasıl? Birde bu günlerde önerileriniz var mi ? Neler yaptiniz
Hadi hayırlısı cnm inşallah tutunur bebişler sımsıkı bol bol dua et canm Rabbim yardımcın olsun

X