Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Bugün 3. Günümdü yattım bol bol ama sıkıldım kaldı geriye 10 günüm test günüm 20 sinde.. Çok heyecanlıyım inşallah olmuştur burda sizlerle paylaşırım çok sago arkadasim
İnşallah yaaa gerçekten burdan aldığımız güzel haberler bizede büyük umut oluyor Rabbim umutlarımızı hatırlarla sonuçlandirsin inşallah

A
İnşallah yaaa gerçekten burdan aldığımız güzel haberler bizede büyük umut oluyor Rabbim umutlarımızı hatırlarla sonuçlandirsin inşallah
Amin arkadaşım güzel dileklerin için tsk ederim gerçekten bizleri ancak burdaki arkadaşlar anlar zor süreçler yaşıyoruz.. umutlanmak istemiyorum korku heyecan hepsi bi arada.. herkes belirti yazıyo ama ben sadece kalçadan yediğim iğnenin ağrılarını hissediyorum :)

Arkadaşlar merhaba bende mehmet göğşen hocayı düşünüyorum tüp bebek için. Para biriktirmeye çalışıyorum :KK43: yaştan dolayı sgk dan yararlanamayacağım. Yazanları okudum az çok fikrim var ama yinede emin olmak istiyorum. Ne kadar tutar ilaçlarla beraber yardımcı olabilecek var mı ?

Arkadaşlar merhaba bende mehmet göğşen hocayı düşünüyorum tüp bebek için. Para biriktirmeye çalışıyorum :KK43: yaştan dolayı sgk dan yararlanamayacağım. Yazanları okudum az çok fikrim var ama yinede emin olmak istiyorum. Ne kadar tutar ilaçlarla beraber yardımcı olabilecek var mı ?
ben yeni yaptirdim sayilir raporun olursa ilaclarla birlikte 4000 rapor yoksa 6600 civari tutuyor

Simdiden allah yardımcınız olsun inşallah iyi karar verdiniz cok iyi bir hoca kendisi.cokta ilgili

A

Amin arkadaşım güzel dileklerin için tsk ederim gerçekten bizleri ancak burdaki arkadaşlar anlar zor süreçler yaşıyoruz.. umutlanmak istemiyorum korku heyecan hepsi bi arada.. herkes belirti yazıyo ama ben sadece kalçadan yediğim iğnenin ağrılarını hissediyorum :)

Igne popoda yumru gibi şeyler birakiyo aksamlari kolonya ile ovalayip onlari yok etmeye calis canim yoksa sürekli agriyo. Yagli igne oldugu için yayilmiyo. Belirti faln bekleme ben 2gün dinlendm sonra gezdm dolaştm kendimi çok sakinmadm ama agir falan da kaldirmadm verecek olan rabbim sen rahat olursan tutunma ihtimali daha yüksek stres yapmamaya calis biliyorum zor ama denemek lazim. Insallah tutunsun sana.

Son
Igne popoda yumru gibi şeyler birakiyo aksamlari kolonya ile ovalayip onlari yok etmeye calis canim yoksa sürekli agriyo. Yagli igne oldugu için yayilmiyo. Belirti faln bekleme ben 2gün dinlendm sonra gezdm dolaştm kendimi çok sakinmadm ama agir falan da kaldirmadm verecek olan rabbim sen rahat olursan tutunma ihtimali daha yüksek stres yapmamaya calis biliyorum zor ama denemek lazim. Insallah tutunsun sana.
Sonunnda güzellik varsa razıyız napalim.. tsk ederim önerin için akşam uygulayacam sagolsagol arkadasim:)

Amin inşallah cok tsk ederim kasık ağrım hala var ve kabız olmaktan cok korkuyorum lavaboya girerken sıkıntı oluyor bunun icin siz ne yaptınız arkadaşlar
Aya benzerdi çok sevindim inşallah sekiz hücreli miniklerinin ikisi de sağlıkla sarılır tutunurlar sana... ya ben çok giremiyorum siteye ama girdikçe ilk baktığım yer burası... arkadaşım kabızlık için duphalac şurup var ya bana ondan önerdi hemşire hanım. Hamile ve bebekler de kullanabilirmiş bir araştır istersen... bir de hep pozitif ol... ananas kivi ye bol bol, havuç suyu içtim ben her akşam, eşim (ki en büyük desteğim oldu bu süreçte) katı meyve sıkacağı aldı sırf havuç suyu için... sonra kemik suyuna çorba önerdiler bana... tabii pamuklara da sarsak kendimizi bu süreç Allah'ın mucizesi... bir yerde okumuştum "ya Musavvir ya Mübdi" diye sürekli Allah'ın isimlerini tekrarladım, hala da tekrar ediyorum... Allah'ım sana ve herkese tattırsın çocuk sevgisini, hepimizin kucaklarını doldursun sağlıklı hayırlı evlatlarımızla... uzun yazdım ama umarım cevap olmuşumdur...

Aya benzerdi çok sevindim inşallah sekiz hücreli miniklerinin ikisi de sağlıkla sarılır tutunurlar sana... ya ben çok giremiyorum siteye ama girdikçe ilk baktığım yer burası... arkadaşım kabızlık için duphalac şurup var ya bana ondan önerdi hemşire hanım. Hamile ve bebekler de kullanabilirmiş bir araştır istersen... bir de hep pozitif ol... ananas kivi ye bol bol, havuç suyu içtim ben her akşam, eşim (ki en büyük desteğim oldu bu süreçte) katı meyve sıkacağı aldı sırf havuç suyu için... sonra kemik suyuna çorba önerdiler bana... tabii pamuklara da sarsak kendimizi bu süreç Allah'ın mucizesi... bir yerde okumuştum "ya Musavvir ya Mübdi" diye sürekli Allah'ın isimlerini tekrarladım, hala da tekrar ediyorum... Allah'ım sana ve herkese tattırsın çocuk sevgisini, hepimizin kucaklarını doldursun sağlıklı hayırlı evlatlarımızla... uzun yazdım ama umarım cevap olmuşumdur...
Öncelikle vaktini ayırıp cevap yazdigin icin teşekkür ederim arkadaşım.. ananas yiyorum ama fazla tüketmiyorum çünkü kan pıhtılaşmasına sebep oluyo diye okudum bi yerde.. kabızlık problemi icin kuru kayısı marmelati tüketiyorum ı şimdilik iyi geliyo bana bugün 5.gunum ve umarım tutunurlar çünkü hala yumurta toplama sancılarını çekiyorum çok zordu benim için.rabbim hepimizin yardımcısı olsun yokmu şuan transfer olup sonuç bekleyen yoksa bi benmiyim ? :)

Bu arada seninki tek embriyomuydu ve kaç hücreleydi arkadaşım? Ilk denemenmi

Öncelikle vaktini ayırıp cevap yazdigin icin teşekkür ederim arkadaşım.. ananas yiyorum ama fazla tüketmiyorum çünkü kan pıhtılaşmasına sebep oluyo diye okudum bi yerde.. kabızlık problemi icin kuru kayısı marmelati tüketiyorum ı şimdilik iyi geliyo bana bugün 5.gunum ve umarım tutunurlar çünkü hala yumurta toplama sancılarını çekiyorum çok zordu benim için.rabbim hepimizin yardımcısı olsun yokmu şuan transfer olup sonuç bekleyen yoksa bi benmiyim ? :)
merakla hatta çok merakla burda yazacağn güzel haberi bekliyorum arkadaşım inşallah olmuştur inşallah Rabbim sanada bu güzelliği nasip etmiştir siradaki benim sanırsam yarın gidiyorum hastaneye dualarınıza benide ekleyin

selam kızlar şehir dışından gideceğim
hist olacağım

hist sonrası ayılmanız ne kadar sürdü?

Benim ikiz bebeklerim var şükür gebelik boyunca skinti yaşamadm kanamam olmadi 37.haftada dogum oldu ama gebelik boyunca tedirginlik sürüyo wc ye her girişimde kan görcem diye korkuyodum az bi islaklik hissedince bisey mi var diye korkuyla wc ye gidiyodum.agrim sizim olmadi 15kilo aldm toplamda dogumdan sonra hepsi gitti.
Rahat olmak lazim sürekli dua ettm rabbim saglikla kucagima almayi nasip etsin diye.insallah isteyen herkese rabbim bu sevinci yaşatsin.

Benim iki sene önce bir kaybım oldu
Rabbim inşallah ikiz nasip eder
Sağlıkla büyütün yavrularınızı..

Kızlar bugün hastaneye gittim veee tedaviye başladık hayırlısı ile Lh 0.72 E2 10 progesteronum 0.3 değerlerim böyle ve bugün gonal f e 187.5 dozla başladık inşallah herşey yolunda gider banada dua edin

merakla hatta çok merakla burda yazacağn güzel haberi bekliyorum arkadaşım inşallah olmuştur inşallah Rabbim sanada bu güzelliği nasip etmiştir siradaki benim sanırsam yarın gidiyorum hastaneye dualarınıza benide ekleyin
Burda tedavi aşamalarını yazarsın bizlere umarım senin içinde her sey güzel gider yolunda gider sende güzellikleri yaşarsın kardeşim.. hadi hayırlı olsun tedavin rabbim güzelliklerle sonuçlandırsın inşallah dualar edecem senin icin.pazartesi günü tahlil günüm bakalım hakkımızda hayirlisi

Kizlaaar merhaba ben yarin histeroskopi olucam çok korkuyorum nasil oluyo zor mu yaptıran varsa bilgi verebilirmi birde ücreti nekadar lütfen yardımcı olabilirmisiniz

Hastaneye gidip operasyon geçirecek olanlar için yaziyorum bunu.
Histeroskopi ya da yumurta toplama rahim filmi ne olursa sakin korkmayin biz kadiniz güçlüyüz o kadar güçlüyüz ki rabbim dogurmayi kadina nasip etmis ki erkekler doğursaydi soyumuz kururdu allah korusun canlari ne kadar tatli hepimiz biliyoruz.:)
Hastanede çok ilgileniyolar anestezili işlemler zaten kolay ama anestezi almadan da işlem geçiren biri olarak söylüyorum dayanilmayacak şeyler degil hele ki sonunda kucaginizda evladiniz olacagini hayal edince hicbir aci duymuyosunuz emin olun. Rahat olun sakin olun ve olumlu düşünün inşallah güzel olacak.

X