Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Zaynap ilk denemem olcak allahın izniyle birde ben mamakta oturuyorum hastane bana uzak olduğu için zararı olir belki diye yol çekmek istemedim kani sağlık ocağına verdim onlarda aynı gün çıkarmıyorlar malesef
Birde neler yaptın transfer sonrası nelere dikkat ettin ne bilim nasıl zaman geçirdin bizimle bilgilerini paylaşırsan çünkü hepimizin bunlara çok ihtiyacı olacak

Kızlar bugün hastaneye gittim veee tedaviye başladık hayırlısı ile Lh 0.72 E2 10 progesteronum 0.3 değerlerim böyle ve bugün gonal f e 187.5 dozla başladık inşallah herşey yolunda gider banada dua edin
Zaynap canım Allah yardımcın olsun, pozitif düşün hep, sana verebileceğim en iyi tavsiyem herhalde bu... Olumlu olmak çok etkili, ve tabii Rabbimizden istiyoruz o da kabul ederse sen de kavuşacaksın yavrularına... İnan (Aminnnn) :)

Öncelikle vaktini ayırıp cevap yazdigin icin teşekkür ederim arkadaşım.. ananas yiyorum ama fazla tüketmiyorum çünkü kan pıhtılaşmasına sebep oluyo diye okudum bi yerde.. kabızlık problemi icin kuru kayısı marmelati tüketiyorum ı şimdilik iyi geliyo bana bugün 5.gunum ve umarım tutunurlar çünkü hala yumurta toplama sancılarını çekiyorum çok zordu benim için.rabbim hepimizin yardımcısı olsun yokmu şuan transfer olup sonuç bekleyen yoksa bi benmiyim ? :)
Canım ananası araştırdım sen öyle yazınca... Pıhtılaşma yapmıyor aksine kan sulandırıcı bir meyveymiş, gönlün rahat olsun :KK66:

A
A Aya_benzerdi canım benim sen de kavuşacaksın inşallah bebeklerineeee, çok sevindim, buradaki hikayeler bana umut olmuştu, umarım bizden sonrakilere de umut oluruz... Allah tamamına erdirsin :KK66:
Amin Inşallah... aynen burdakileri yazıları okudukça kendimi motive ettim.. benimde olcak allahın izniyle bi kac saat sonra kan sonucum çıkacak ve ben cok heyecanliyim

Ay inanamıyorum benimde 8 hücreli 3.gun embriyosu ve 2 embriyo transfer edildi dua ediyorum inşallah ikiside tutmuştur..
Hiiiihhhhh, heyecanla bekliyorum sonucunu, inşallah hayırla ikizlerin gelsin... bhcg değeri ile ilk başta belli olmuyor, yani benim değerlerimi biliyorsun çok çok yüksek değildi ama sonuç çoğul gebelik :KK66:

Allah razi olsun darısı inşallah sizlere arkadaşım burda takipteyim hepinizin güzel haberlerini beklicem

Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin arkadaşım.
Amin inşallah peş peşe veririz güzel haberleri.. :KK66:

Canım çok sevindim, ne kadar güzel bir his değil mi? Allah herkese nasip etsin...
O sonucu bekleme süreci çok gergin oluyordu bende... sen nasıl hissettin beklerken?
3 kez idrar testi yaptım sonuç pozitif çıktı ona rağmen kan sonuunu beklemek gerçekten çok gerdi beni korktum ama doktor gebesin deyince içimden bi ohhh çektim: )

X