Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Aya_benzerdi ikinci değerim 211 çıktı, Göğşen hoca çok güzel dedi, ben hamileyim galiba ☺️ salı bir daha kan vereceğim, çok teşekkürler Allah razı olsun, dualarımda sen de varsın inan... burada destek olmak birbirimize çok önemli... senin ve buradaki diğerlerinin iyi haberlerinizi bekliyorum
Inşallah kardeşim hadi gözünüz aydın.. Allah kucağına almayı nasip etsin artık.. :)

Aya_benzerdi ikinci değerim 211 çıktı, Göğşen hoca çok güzel dedi, ben hamileyim galiba ☺️ salı bir daha kan vereceğim, çok teşekkürler Allah razı olsun, dualarımda sen de varsın inan... burada destek olmak birbirimize çok önemli... senin ve buradaki diğerlerinin iyi haberlerinizi bekliyorum
Kanini verdinmi canım değerin nasıl çıktı

Kanini verdinmi canım değerin nasıl çıktı
Evet verdim canımmmm son değerim de 477 çıktı şükürler olsun Rabbime...
Bu cuma Göğşen hoca ultrasonda görelim dedi... Bakalım hayırlısıyla devam etsin inşallah...
Darısı senin başına olsun ayabenzerdi, inan hep aklımdasın.... dualarımdasın...
Allah isteyen hasret çeken herkese nasip etsin sağlıkla...

Bu arada bir arkadaş estrofemi ne kadar kullanıyoruz demişti, ben hala kullanmaya devam ediyorum, progestan ve estrofemi günde 3 defa alıyorum, hiboru da akşamları göbekten vuruyorum hala...

Bu cuma Göğşen hoca ultrasonda görelim dedi... Bakalım hayırlısıyla devam etsin inşallah...

Bu arada bir arkadaş estrofemi ne kadar kullanıyoruz demişti, ben hala kullanmaya devam ediyorum, progestan ve estrofemi günde 3 defa alıyorum, hiboru da akşamları göbekten vuruyorum hala...
Çok cok sevindim allahım devamını nasip etsin iyi dileklerin için tsk ederim..

Benim de pazar gunu yumurta toplama var ve hem heyecanlı hem korkuyorum.. bilgi verirmisiniz yumurta toplama islemi nasıl oluyo kaç dakika suruyo ve genel anestezi daha mi iyi? Ben heyecan korku yaşadığım zaman kalp atışlarım felaket hizlaniyo o yüzden korkum var.

Benim de pazar gunu yumurta toplama var ve hem heyecanlı hem korkuyorum.. bilgi verirmisiniz yumurta toplama islemi nasıl oluyo kaç dakika suruyo ve genel anestezi daha mi iyi? Ben heyecan korku yaşadığım zaman kalp atışlarım felaket hizlaniyo o yüzden korkum var.
Canım şimdiden güzel düşünmeye başla, pozitif ol her an, yumurta toplamayı aytaç hoca yapıyor. Ve genel anestezi altında oluyor. 15 dk falan sürüyor hatırladığım kadarıyla, zaten uyandığında işlem çoktan bitmiş seni odaya almış olacaklar... Biraz kanaman olabilir ogün korkma. Allah yardımcın olsun. Korkma sakin ol :)

Canim ben sormustum cok sag ol , hayirli olsun.

Canım şimdiden güzel düşünmeye başla, pozitif ol her an, yumurta toplamayı aytaç hoca yapıyor. Ve genel anestezi altında oluyor. 15 dk falan sürüyor hatırladığım kadarıyla, zaten uyandığında işlem çoktan bitmiş seni odaya almış olacaklar... Biraz kanaman olabilir ogün korkma. Allah yardımcın olsun. Korkma sakin ol :)
Çok tsk ederim arkadaşım desteğin icin bende lokal yaparlar diye korkuyodum

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.Salı günü göğşen hocaya muayene oldum.Eşim azosperm hastası Kaan hoca da tedaviye başladık bende muayene oluyum dedim.Tsh değerim yüksek çıktı ve hoca rahip yapışıklılığından şüphelendi ve yıkıldımhsg filmi çekilmem gerektiğini söyledi yarın hsg filmi için randevu almaya gideceğim.Bu sorunla ilgili bilgisi olan var mı ?

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.Salı günü göğşen hocaya muayene oldum.Eşim azosperm hastası Kaan hoca da tedaviye başladık bende muayene oluyum dedim.Tsh değerim yüksek çıktı ve hoca rahip yapışıklılığından şüphelendi ve yıkıldımhsg filmi çekilmem gerektiğini söyledi yarın hsg filmi için randevu almaya gideceğim.Bu sorunla ilgili bilgisi olan var mı ?
Geçmiş olsun arkadaşım umarım başından sonuna hayirla tedaviniz iyi geçer..

Geçmiş olsun arkadaşım umarım başından sonuna hayirla tedaviniz iyi geçer..
Teşekkür ederim hepimiz için inşallah.Bugun smear sonucumu aldım ve endoservikal transformasyon zonu komponenti yok.Skuamoz hücreler değerlendirildi.Yoğun inflamasyon bulguları yazıyor bunlar ne demek oluyor bilgisi olan var mı arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar ablam için yazıyorum kendisi 2 olumsuz aşılama 1 olumsuz tüp bebek deneyimi yaşadı ne yazık ki ve görünürde hamile kalmaması için bir sebep yok ama kendini çok yıpratmış durumda ne yazık ki bşz de destek olmaya çalışıyıruz elimizden geldiğince :KK43:
Bu hastanede tüp bebek işlem fiyatı ne kadar acaba bilgi verebilir misiniz zahmet olmazsa? Şimdiden çok teşekkürler.
Allah hepinizin yardımcısı olsun hepinize sağlıklı evlatlara kavuşmayı nasip etsin tez zamanda

X