Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

markafonide öyle güzel şeyler varki ooffffffffffff aşkıma çok güzel sofralar kurmak istiyorum kalpli kalpli rekli renkli

markafonide öyle güzel şeyler varki ooffffffffffff aşkıma çok güzel sofralar kurmak istiyorum kalpli kalpli rekli renkli

.heh kıyamam ben de boyle misafir filan agirlayacagim zaman cok oZenli sofralar hazirlamak istiyorum yaa

Bak pembegonlumsende ne guzel yapmis

Burada da peceteleri kalpli kalpli koymus ya

Hele şuna bayildimm

Son düzenleme:
işte ben hergünümü böyle hazırlamak istyorum aşkıma ki hazırlicamda bir evimize çıkalım hatta bu evdede hazırlarım nolcakki gider alırız tabak mabak:26:

bu evde de hazirlarsin tabi canim her gununu ozel olsun
Buralarda misin pc ye geciyim mi sohbet icin?

geldim canım

ben de müzeyyen senar dinliyordum

en iyi topik sahibi sensin tatlım ya sahip çıkıon topine hep böyle devam bura bizim sıcak topimiz egoları olanlar gelmesinnn dimiiiiiiiiiii

dinle valla ay canım aslıhan güner instagama bak ne fotoğraflar vR kız öyle güzel gelin olmuşkii ayrıca
çok cici sofra resimleri varrrrrrr

ayy iltifatı kaptımmmm sağol tatlım hep böyle devam ederiz inşaAllah

aslıhan güner mi hmmm hiç görmedim daha önce hemen bakayım

sen şarkıya bakk yaa

akşam oldu hüzünlendim ben yine
hasret kaldım gözlerinin rengine

oy oy oy

bak bak canım vay vy sözlre gel
güzellllmişşşşşşş ahhhhh çok özledim ben aşkıımı yaa

nekadar güzel bi topik ismi olmus öyle
Hayirli olsun
Hani nerde Lokum
Selamlarrr

Son düzenleme:
hüzünlendirmeyim şimdi seni

bencede yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa önceden kıyafete hastaydım çeyiz alma işinden sona kap kacak bardak bakıyorum artık bunlara odaklandım ooffffffffffff

kap kacak ne bakıyosun bana da göster
ben de malum sabunlara taktım kafayı bu aralar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…