Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

neden bitanem neyin varr:26:

benimki arkadaşlarıyla kafeye oturdu canım..
hemde tüm işe yaramaz kızların toplandığı yer..

2-3 yıl oldu birbirimizden ayrı biryere oturmayalı.. çok garibime gidiyor şimdi..:KK14:
hep ev-iş ev-iş geçiyor günleri..birşeyde diyemedim.. 9 doğuruyorum şu an napıyo ne ediyo..

hep arkadaşları yüzünden..:KK14: arkadaş dediğime bakma bize çok kötülükleri dokundu ama benim dik kafalı kin tutamıyoki
:KK31:

benimki arkadaşlarıyla kafeye oturdu canım..
hemde tüm işe yaramaz kızların toplandığı yer..

2-3 yıl oldu birbirimizden ayrı biryere oturmayalı.. çok garibime gidiyor şimdi..:KK14:
hep ev-iş ev-iş geçiyor günleri..birşeyde diyemedim.. 9 doğuruyorum şu an napıyo ne ediyo..

hep arkadaşları yüzünden..:KK14: arkadaş dediğime bakma bize çok kötülükleri dokundu ama benim dik kafalı kin tutamıyoki
:KK31:
off deme ya şuanki duygunu çok iyi anlıyorum canım:KK31:
kötü olmuş ama ricayla eve yollamaya çalış mesaj filan:KK30:azcık tiripcikk
gerçi bişe olmaz ama kötü hissediyosunn :26:

off deme ya şuanki duygunu çok iyi anlıyorum canım:KK31:
kötü olmuş ama ricayla eve yollamaya çalış mesaj filan:KK30:azcık tiripcikk
gerçi bişe olmaz ama kötü hissediyosunn :26:

demin kalktı..:KK31:
dediğine göre kafede hiç kız yokmuş..zaten yan masada abin ordaydı dedi..

içim öyle acıyokii:KK14:

eskiden nasıl dayanmışım ben ya böyle.. of deryam of.. sen nasıl dayanıyosun kuzum öyle ayrı yerlerde:KK14: maşallah valla maşallah

bizim de konser bitti, resul dindar harikaydi zaten sarkilari da harikaydi bi efkâra bagladi zaten oy oy oyy

Nayino, gozlerin doguyor gecelerime, kendine iyi bak, kara duman vs

Biz de vip teydik yarimle, romantik romantik takildik :KK69::KK69:

Bazi anlar bir kere yasaniyor ya :KK69:

Tavsiye ederim yarinizle boyle duygusal parcalar soyleyen birinin konserine gidin :KK16:

demin kalktı..:KK31:
dediğine göre kafede hiç kız yokmuş..zaten yan masada abin ordaydı dedi..

içim öyle acıyokii:KK14:

eskiden nasıl dayanmışım ben ya böyle.. of deryam of.. sen nasıl dayanıyosun kuzum öyle ayrı yerlerde:KK14: maşallah valla maşallah
senin baya bi zoruna gitmiş tutkum ya kıyamam:26: .ben nasıl dayanıyorum benimkinin gezme huyu yok 4 yıldır bi kere dışarı çıktı oda kuzenler hep toplandı yemeğe gitti:KK9:o zaman bende senin gibi olmuştum izin almasına ramen moruklandım ağladım:KK5:
bizimki önceden okuldan eve evden okula evde oluncada zaten paso camda görüşyoduk şimdide işten eve evden işe o yüzden dayanması kolay oluyo ama aşırı özlem var o ayrı mesele

bizim de konser bitti, resul dindar harikaydi zaten sarkilari da harikaydi bi efkâra bagladi zaten oy oy oyy

Nayino, gozlerin doguyor gecelerime, kendine iyi bak, kara duman vs

Biz de vip teydik yarimle, romantik romantik takildik :KK69::KK69:

Bazi anlar bir kere yasaniyor ya :KK69:

Tavsiye ederim yarinizle boyle duygusal parcalar soyleyen birinin konserine gidin :KK16:

baya güzel geçmişş canım aşş:KK16: aşk böcekleri sizi

senin baya bi zoruna gitmiş tutkum ya kıyamam:26: .ben nasıl dayanıyorum benimkinin gezme huyu yok 4 yıldır bi kere dışarı çıktı oda kuzenler hep toplandı yemeğe gitti:KK9:o zaman bende senin gibi olmuştum izin almasına ramen moruklandım ağladım:KK5:
bizimki önceden okuldan eve evden okula evde oluncada zaten paso camda görüşyoduk şimdide işten eve evden işe o yüzden dayanması kolay oluyo ama aşırı özlem var o ayrı mesele

baya güzel geçmişş canım aşş:KK16: aşk böcekleri sizi

sağol tatlım günaydın :KK16:

abuu benim gittiğim kafelerin haddi hesabı yok benim herif naaapsın :KK9::KK9::KK9::KK9:
3 ay sonra bu günlerin acısını cıkaracaksınız inşaAllahh
beraber film izlersiniz, müzik dinlersiniz, kitap okursunuz :KK69:

. Canim ne oldu??

yakın akrabamız aradı ve bilmeden gitmişler aynı güne tarih almışlar adam aramış aldıktan sonra beni arıyo düüğün ikiye bölünecek onlar yüzünden değişmeye çalışyolar umarım değişirler yoksa düğünde az kişi olur ve sıkıcı geçer :KK50::KK50:

yakın akrabamız aradı ve bilmeden gitmişler aynı güne tarih almışlar adam aramış aldıktan sonra beni arıyo düüğün ikiye bölünecek onlar yüzünden değişmeye çalışyolar umarım değişirler yoksa düğünde az kişi olur ve sıkıcı geçer :KK50::KK50:

.oha olaya bak yaa bu kadar tesaduf nasil olur bir yilda 12 ay 365 gun varken :KK53:
İlk tarihi siz aldiginiz icin mecbur degimsek zorundalar gerekirse dugunu ertelesinler anneni babani ve sevdigin akrabalari yanina al baski kurun ! ::KK50:

aynen cnım öyle yaptık ben dedim biz kartlarımızı bastıkk adam dedi bakalım değişmeye çalışcaz umarım değişirler arkadaş nasıl denk gelir kız gelmiş 40 yaşına evlenmiyodu durdu durdu benimi buldu ya

aynen cnım öyle yaptık ben dedim biz kartlarımızı bastıkk adam dedi bakalım değişmeye çalışcaz umarım değişirler arkadaş nasıl denk gelir kız gelmiş 40 yaşına evlenmiyodu durdu durdu benimi buldu ya

.şoklardayım resmen yaa insan dugun tarihi alirken hic mi akrabalarina sormaz danismaz boyle kafasina gore tarih alir olaya bak ya :KK47:

.umarim su tarihi degistirirler tatlim ya ne zor bu isler her an bi supriz cikiyor :KK14:

en büyük korkumdu bu benim varya ahada başıma geldi:KK9:arkadaş çok problemli ama bir o kadarda kısmetli bir nişan yaptım düğünümü görmek isteyen bir aile hamile kaldı mayısda doğum evlenmek istemeynlerin kısmetini açtım galiba ben hariç herkes evlencek:KK9: şu aylar içinde

Son düzenleme:
en büyük korkumdu bu benim varya ahada başıma geldi:KK9:arkadaş çok problemli ama bir o kadarda kısmetli bir nişan yaptım düğünümü görmek isteyen bir aile hamile kaldı mayısda doğum evlenmek istemeynlerin kısmetini açtım galiba ben hariç herkes evlencek:KK9: şu aylar içinde

bol bol dua et canım canım umarim bu problem de tatlilikla cozulur :KK31:

X