Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

markafonide öyle güzel şeyler varki:KK16: ooffffffffffff aşkıma çok güzel sofralar kurmak istiyorum kalpli kalpli rekli renkli

markafonide öyle güzel şeyler varki:KK16: ooffffffffffff aşkıma çok güzel sofralar kurmak istiyorum kalpli kalpli rekli renkli

.heh kıyamam :KK16: ben de boyle misafir filan agirlayacagim zaman cok oZenli sofralar hazirlamak istiyorum yaa :KK16:

Bak pembegonlumsende ne guzel yapmis :KK16:

$image.jpg

Burada da peceteleri kalpli kalpli koymus ya :KK16:

$image.jpg

Hele şuna bayildimm :KK16:

$image.jpg

Son düzenleme:
işte ben hergünümü böyle hazırlamak istyorum aşkıma ki hazırlicamda:KK34::KK76: bir evimize çıkalım hatta bu evdede hazırlarım nolcakki gider alırız tabak mabak:26::KK9:

bu evde de hazirlarsin tabi canim her gununu ozel olsun :KK16:
Buralarda misin pc ye geciyim mi sohbet icin?

geldim canım :KK16:

ben de müzeyyen senar dinliyordum :KK16:

en iyi topik sahibi sensin tatlım ya sahip çıkıon topine :KK9::KK9::KK9:hep böyle devam bura bizim sıcak topimiz egoları olanlar gelmesinnn :KK20: dimiiiiiiiiiii

dinle valla ay canım aslıhan güner instagama bak ne fotoğraflar vR kız öyle güzel gelin olmuşkii ayrıca
çok cici sofra resimleri varrrrrrr:KK16:

en iyi topik sahibi sensin tatlım ya sahip çıkıon topine :KK9::KK9::KK9:hep böyle devam bura bizim sıcak topimiz egoları olanlar gelmesinnn :KK20: dimiiiiiiiiiii

dinle valla ay canım aslıhan güner instagama bak ne fotoğraflar vR kız öyle güzel gelin olmuşkii ayrıca
çok cici sofra resimleri varrrrrrr:KK16:

ayy iltifatı kaptımmmm :KK17::KK17: sağol tatlım hep böyle devam ederiz inşaAllah :KK70:

aslıhan güner mi hmmm hiç görmedim daha önce hemen bakayım :KK55:

sen şarkıya bakk yaa

akşam oldu hüzünlendim ben yine
hasret kaldım gözlerinin rengine

oy oy oy

ayy iltifatı kaptımmmm :KK17::KK17: sağol tatlım hep böyle devam ederiz inşaAllah :KK70:

aslıhan güner mi hmmm hiç görmedim daha önce hemen bakayım :KK55:

sen şarkıya bakk yaa

akşam oldu hüzünlendim ben yine
hasret kaldım gözlerinin rengine

oy oy oy

bak bak canım:KK16: vay vy sözlre gel
güzellllmişşşşşşş ahhhhh çok özledim ben aşkıımı yaa:KK24:

:KK1:nekadar güzel bi topik ismi olmus öyle :KK16:
Hayirli olsun:nazar:
Hani nerde Lokum :KK56:
Selamlarrr :KK17::KK17::KK17:

Son düzenleme:
hüzünlendirmeyim şimdi seni :KK9::KK9:

bencede :KK9: yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa önceden kıyafete hastaydım çeyiz alma işinden sona kap kacak bardak bakıyorum artık bunlara odaklandım ooffffffffffff:KK1::KK1::KK1::KK1:

bencede :KK9: yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa önceden kıyafete hastaydım çeyiz alma işinden sona kap kacak bardak bakıyorum artık bunlara odaklandım ooffffffffffff:KK1::KK1::KK1::KK1:

kap kacak ne bakıyosun bana da göster :KK9:
ben de malum sabunlara taktım kafayı bu aralar :KK9:

X