Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

2 hafta o kadar da uzun bir sure degil belki. Bir kac gun sonra ozlersin :) oyle ben sevgilime seni seviyorum filan diyemedigim zamanlar telefona kaydettim s s yaziyorum o ceviriyo SeniSeviyorum <3 diye eheheh :) boylece durumu kurtarmis oluyorum buhranli zamanlarimda :)

~~~&#8226;~~~
Gözlerine değmeyen gözlerim dünyayı görmesin
~~~&#8226;~~~

Geçer dimi inşallah :)
Kimi zaman konuşmak istemediğimde abim veya babam geldi diyorum napim kimi zaman gerçekten sıkıyor beni en basiti bugün niye öğle yemeğinde aramamış , öğle yemegi 1,5 saat mi sürüyormuş .ee aradım işte takılma saatine diyorum yok 2 haftada ne oldu ne değişti aşkım bile demiyorsun felan demeye başladı . eski o heyecanlı günlerden eser yok biherşeyimizi yvaş yavaş değilde çok hızlı bir şekilde konuşuyoruz ediyoruz ondan olsa gerek

Bilmem ki canım bakalım pazar görüşücez ona kalsa hergün görüşmek istiyorda ben olmaz diyorum . beni fazla ilgi bunaltıyor.

iyi sen kurtarıyorsun canım

Hmmm ya sinav is stresi insani gercekten etkiliyoe demek ki o da farketmis sen de bi haller oldugunu o heyecan geri gelir yaa daha 9 ayliksiniz oooo daha neler neler var yasayacak :) hayatta yasayacak heyecan coook :)

~~~&#8226;~~~
~~~&#8226;~~~

Bilmem ki canım bakalım pazar görüşücez ona kalsa hergün görüşmek istiyorda ben olmaz diyorum . beni fazla ilgi bunaltıyor.

iyi sen kurtarıyorsun canım

Hm cok mu msjlasmak, telefonla konusmak istiyor canim? Ben de mesela beraber 3 gun gecirsek (24 saat) 4. Gun biraz bunaliyorum.. Evlenince o nedenle gunduzleri ise gitmek iyi olur yoksa insan bunalir yaw

~~~&#8226;~~~
~~~&#8226;~~~

:124::124: PembeLokum 3 aylik olmuş :124::124:

~~~&#8226;~~~
~~~&#8226;~~~

Aleykum selam canım napıyosun

İyiyim ben tatlım sen nasılsın
Herifim turnuva icin il disina gitti pazar gunu oyunda turnuva maclari var

İyiyim valla canım sıkılıyo akşam olunca hep
Hımm heyecanlıdır baya

Bana film önersenize bu gece izleyeyimm :)) Duygusal olmasın , aksiyon sevmem. Komik, heyecanlı bişeyler olsun

iyi canım nolsun, haftasonu keyfi

senin kardeşin mi askere gideceeeeek

Benim erkek kardesim yok canim kuzenim gidecek ama safakmatikte kuzen secenegi yok
Kuzenim gidiyor mayısta

İyiyim valla canım sıkılıyo akşam olunca hep
Hımm heyecanlıdır baya

Bana film önersenize bu gece izleyeyimm :)) Duygusal olmasın , aksiyon sevmem. Komik, heyecanlı bişeyler olsun

Heyecanlilar evet ben de heyecanliyim :27;
Aklima komik bir film gelmiyor ya ben hep dram izlerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…