Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Ben buradayim tatlimm

~~~•~~~
Gözlerine değmeyen gözlerim dünyayı görmesin
~~~•~~~

Napıyosun kuzucuk bakalım :) Bu akşam niye böyle oldum bilmem. Psikolojim anında değişiyo ya bi bakıyosun süperim bi bakıyosun moral sıfır

Napıyosun kuzucuk bakalım :) Bu akşam niye böyle oldum bilmem. Psikolojim anında değişiyo ya bi bakıyosun süperim bi bakıyosun moral sıfır

Balık burcu oldugun icindir canım biz de barıstık bu arada. Oyle nasıl oldu anlamadım birden canımlı cicimli konusmaya basladık

~~~•~~~
~~~•~~~

Balık burcu oldugun icindir canım biz de barıstık bu arada. Oyle nasıl oldu anlamadım birden canımlı cicimli konusmaya basladık

~~~•~~~
~~~•~~~

Burcumdan nefret ediyorum zaten Hahahah oyun vesile olmuştur :)) Benimkide mesajlaşırken uyuyakaldı kıyamam :) Kaç akşamdır beni görmek uğruna çok geç yatıyodu , dayanamadı :)))

Burcumdan nefret ediyorum zaten Hahahah oyun vesile olmuştur :)) Benimkide mesajlaşırken uyuyakaldı kıyamam :) Kaç akşamdır beni görmek uğruna çok geç yatıyodu , dayanamadı :)))

Heheh oyun sagolsun evet mesajlasirken nasil uyuyakaliyor insanlar anlamiyorum ben ugrassam uyuyakalamam ya.. Benim sevgilim de uyuyakalir.. Ben kalamam yaa cameradan mi gorusuyorsunuz :)

~~~•~~~
~~~•~~~

İnsan yorgun olunca uyuyo valla kuzum Ben mesela telefonda karikatür okurken uyuyakalırım her akşam Gözler gidiveriyo
Aynen cameradan tatlım. Ben geç saatte müsait oluyorum daha rahat oluyorum yani , evde annem falan uyanıkken çağırıyo muhabbet edelim istiyo

Lokumum nasılsın ?

Bende çok kez uyuyakalırım , benimki de der uyudun galiba felan diye mesajlar atar

Hm anladım canım :) yok ya halen anlamıyorum nasil uyuyakalinir :) ben hic uyuyakalmam. Her zaman kendi istegimle uyumusumdur ya da uyumamisimdir hic uyuyakaldigimi hatirlamiyorum genellikle bilerek uykuya dalarim

~~~•~~~
~~~•~~~

Lokumum nasılsın ?

Bende çok kez uyuyakalırım , benimki de der uyudun galiba felan diye mesajlar atar

Hmm sen de mi :) gercekten hayret ediyorum ben ya nasil uyuyakaliyorsunuz :) uykusuzluktan gebersem de uyuyakalamam ya :)

İyiyim tatlim sen nasilsin nasil gecti aof sinavlarin

~~~•~~~
~~~•~~~

Ne güzelmiş Benimki 12 saat çalışıyo nerdeyse çok yoruluyo (

Hmm 12 saat cokmuş ya sabah 9 da baslasa aksam 21 e kadar yaaa cok degil mi

~~~•~~~
~~~•~~~

Aynen çok tabi ki kuzum. Ne yazık ki böyle yapacak bişey yok
Tatlım ben dizimi izleyeyim yine konuşuruz iyi gecelerr

Evet bende Sabah erkenden kalkınca işte yorulunca yatağa girince bir anda kayıyor gözler

Ben hemen uyurum valla ama şu sıralar bu saat oldu uyuyamıyorum , benimki de şaşırıyor niye yatmadın diyor

İyiyim canım bende ne olsun , iyi geçti kimileri .

Hm anladim canim yaa iş hayatına baslayınca belki ben de oyle olurum. Ben de istyorum basımı yastıga koydugum gibi uyuyayım ama olmuyor :) ee ne var ne yok bakalım

~~~•~~~
~~~•~~~

Olursun olursun en basiti mesela ben okuyorken ablamla stajerdi , yemek yiyip erkenden yatardı niye erken uyuyorsun diye trip atardım ona .

Ama işe başladığımda ilk zamanlarda 9 da bile yattığım oluyordu Sende bu yüzden kesin olursun .

Ne olsun kuzum bir iyi bir kötü şu sralar pek sorunumuz vardı yan öyle işte . sende ne var ne yok bakalım

Nişanınıza fazla zamanınız kalmamış yıl dönümünzde ne yaptınız kuzum

Ya uyumak bana vakit kaybi gibi geliyor o nedenle 3-4 te yatıp 11 de mesela kalkmayı tercih ediyorum 6-7 saat uyumak yeter ya babam da mesela calisiyor olmasina ragmen 3-4 te yatar sabah 9 da kalkar genetik galiba benimki

Problemleriniz ciddi mi canim.. Biz de kavga ettik 2-3 gun once baristik

YildonumumuZde naaaptikk
Hmmm arabayla gezmistik oyle bi iki kafeye gittik sohbet ettik fln cok ilginc bir sey yapmamistik :)

~~~•~~~
~~~•~~~

Evet haklısın aslında öyle maalesef vakit kaybı ama çalışınca cidden yetmiyr , benim canım sıkıldığında uyumaya veririm kendimi .

Gibi gibi canım , bizde öyleyiz barışıyoruz ama ne bilim şu sıralar gariplik var üzerimde .

Bugün telefonda konuşurken ne oldu soğuksun ,ne değişti 2 haftada felan dedi .

Hiçbir şey yapasım yok işe gidesim yok .sadece uyumak istiyorum yürüyüş yapmak , sahilde oturup çayımı içip müziği dinlemek istiyorum sessizlik istiyorum ya .

hımmm anladım canım nice nice senelere tatlım

Son düzenleme:

Canim bazen olur boyle bunalimli donemler yaaa gecer bence sevgilinle cok fazla biseyler yapmak istemiyor musun konusmak, gorusmek fln

~~~•~~~
~~~•~~~

Canim bazen olur boyle bunalimli donemler yaaa gecer bence sevgilinle cok fazla biseyler yapmak istemiyor musun konusmak, gorusmek fln

~~~•~~~
~~~•~~~

Evet oluyor maalesef . .Yok istemiyorum hiçbir şey yapmak istemiyorum onunla .yaz tatilinde yanına gelirim felan diyordu izinimi ayarlarsam diye ama bilmiyorum bunalımdayım sanırım ya .
2 haftadır görüşmüyoruz mesela sınavlardan dolayı ders çalışıcam diye görüşmeyelim dediydim.

Özledin mi diye sor özledim diyemem . garibim anlıcağın..

Telefonda konuşsam kapatmak bilmiyor sinir ediyor beni o yüzden anlamıyor beni.

Bi buhranlısın canım belli ki.. Ama gecer bu.. Oluyo bazen mesela bende de olur.. Gecer ya merak etme biraz idare etmeye calis.. Biraz da bahane bula bula kafa dinlemeye calis iste :)

~~~•~~~
~~~•~~~

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…