Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Evet oluyor maalesef . .Yok istemiyorum hiçbir şey yapmak istemiyorum onunla .yaz tatilinde yanına gelirim felan diyordu izinimi ayarlarsam diye ama bilmiyorum bunalımdayım sanırım ya .
2 haftadır görüşmüyoruz mesela sınavlardan dolayı ders çalışıcam diye görüşmeyelim dediydim.

Özledin mi diye sor özledim diyemem . garibim anlıcağın..

Telefonda konuşsam kapatmak bilmiyor sinir ediyor beni o yüzden anlamıyor beni.

2 hafta o kadar da uzun bir sure degil belki. Bir kac gun sonra ozlersin :) oyle ben sevgilime seni seviyorum filan diyemedigim zamanlar telefona kaydettim s s yaziyorum o ceviriyo SeniSeviyorum <3 diye eheheh :) boylece durumu kurtarmis oluyorum buhranli zamanlarimda :)

~~~&#8226;~~~
Gözlerine değmeyen gözlerim dünyayı görmesin
~~~&#8226;~~~

Bi buhranlısın canım belli ki.. Ama gecer bu.. Oluyo bazen mesela bende de olur.. Gecer ya merak etme biraz idare etmeye calis.. Biraz da bahane bula bula kafa dinlemeye calis iste :)

~~~&#8226;~~~
~~~&#8226;~~~

Geçer dimi inşallah :)
Kimi zaman konuşmak istemediğimde abim veya babam geldi diyorum napim kimi zaman gerçekten sıkıyor beni en basiti bugün niye öğle yemeğinde aramamış , öğle yemegi 1,5 saat mi sürüyormuş .ee aradım işte takılma saatine diyorum yok 2 haftada ne oldu ne değişti aşkım bile demiyorsun felan demeye başladı . eski o heyecanlı günlerden eser yok biherşeyimizi yvaş yavaş değilde çok hızlı bir şekilde konuşuyoruz ediyoruz ondan olsa gerek :KK9:

2 hafta o kadar da uzun bir sure degil belki. Bir kac gun sonra ozlersin :) oyle ben sevgilime seni seviyorum filan diyemedigim zamanlar telefona kaydettim s s yaziyorum o ceviriyo SeniSeviyorum <3 diye eheheh :) boylece durumu kurtarmis oluyorum buhranli zamanlarimda :)

~~~&#8226;~~~
~~~&#8226;~~~

Bilmem ki canım bakalım pazar görüşücez ona kalsa hergün görüşmek istiyorda ben olmaz diyorum . beni fazla ilgi bunaltıyor.

iyi sen kurtarıyorsun canım :KK9:

Geçer dimi inşallah :)
Kimi zaman konuşmak istemediğimde abim veya babam geldi diyorum napim kimi zaman gerçekten sıkıyor beni en basiti bugün niye öğle yemeğinde aramamış , öğle yemegi 1,5 saat mi sürüyormuş .ee aradım işte takılma saatine diyorum yok 2 haftada ne oldu ne değişti aşkım bile demiyorsun felan demeye başladı . eski o heyecanlı günlerden eser yok biherşeyimizi yvaş yavaş değilde çok hızlı bir şekilde konuşuyoruz ediyoruz ondan olsa gerek :KK9:

Hmmm ya sinav is stresi insani gercekten etkiliyoe demek ki o da farketmis sen de bi haller oldugunu :KK31: o heyecan geri gelir yaa daha 9 ayliksiniz oooo daha neler neler var yasayacak :) hayatta yasayacak heyecan coook :)

~~~&#8226;~~~
~~~&#8226;~~~

Bilmem ki canım bakalım pazar görüşücez ona kalsa hergün görüşmek istiyorda ben olmaz diyorum . beni fazla ilgi bunaltıyor.

iyi sen kurtarıyorsun canım :KK9:

Hm cok mu msjlasmak, telefonla konusmak istiyor canim? Ben de mesela beraber 3 gun gecirsek (24 saat) 4. Gun biraz bunaliyorum.. Evlenince o nedenle gunduzleri ise gitmek iyi olur yoksa insan bunalir yaw :-)

~~~&#8226;~~~
~~~&#8226;~~~

:124::124: PembeLokum 3 aylik olmuş :124::124:

~~~&#8226;~~~
~~~&#8226;~~~

Aleykum selam canım napıyosun

İyiyim ben tatlım sen nasılsın
Herifim turnuva icin il disina gitti pazar gunu oyunda turnuva maclari var :KK53:

İyiyim valla canım sıkılıyo akşam olunca hep :KK14:
Hımm heyecanlıdır baya :KK1:

Bana film önersenize bu gece izleyeyimm :)) Duygusal olmasın , aksiyon sevmem. Komik, heyecanlı bişeyler olsun :KK1:

$images.jpg
bak bu
çok sevmiştim ben

iyi canım nolsun, haftasonu keyfi :KK16:

senin kardeşin mi askere gideceeeeek En Büyük TÜRKİYE

Benim erkek kardesim yok canim kuzenim gidecek ama safakmatikte kuzen secenegi yok :KK53:
Kuzenim gidiyor mayısta :KK53:

İyiyim valla canım sıkılıyo akşam olunca hep :KK14:
Hımm heyecanlıdır baya :KK1:

Bana film önersenize bu gece izleyeyimm :)) Duygusal olmasın , aksiyon sevmem. Komik, heyecanlı bişeyler olsun :KK1:

Heyecanlilar evet ben de heyecanliyim :27;
Aklima komik bir film gelmiyor ya ben hep dram izlerim

X