Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Anladim canim hayirli olsun tekrardan yaaa teklifi de etseymis ya niye boyle ters is yaptiniz :)

~~~•~~~
Gözlerine değmeyen gözlerim dünyayı görmesin
~~~•~~~

Canım yuzukleri altin dustugu icin aldi.Teklifi ozel bisey yapmak istiyo istanbulda. vakit lazim suan askerde oldugu icin gekince vakit olur anca:) zaten formalite icabi olcak yani:)

Canım yuzukleri altin dustugu icin aldi.Teklifi ozel bisey yapmak istiyo istanbulda. vakit lazim suan askerde oldugu icin gekince vakit olur anca:) zaten formalite icabi olcak yani:)

Anladim canim altin mi dusmus baya dusmus mu

~~~•~~~
~~~•~~~

Bi kere begendik bi daha begemiyoruz iyi mi :) baska bir kac kisiyi daha begenip oyle ayni kisiye donebiliyoruz sanirim :)

~~~•~~~
~~~•~~~

Hele su an mobil uygulamasindan yaziyorum begen ikonunu goremedim bunda yok galiba :)

~~~•~~~
~~~•~~~

yektayı beğenmeye çalıştım ona da izin vermedi ki telden girdim baktım var ama orda da beğenemedim

Anladim canim altin mi dusmus baya dusmus mu

~~~•~~~
~~~•~~~

Biz aldigimizda baya dusmustu suan bilmiyorum.Biz ayni kuyumcuya ekim gibi gitmistik daha once ozmnlar yine yuzuk bakmistik 3000 e 0.50 caratlik bakmistik aradaki farki dusun

Biz aldigimizda baya dusmustu suan bilmiyorum.Biz ayni kuyumcuya ekim gibi gitmistik daha once ozmnlar yine yuzuk bakmistik 3000 e 0.50 caratlik bakmistik aradaki farki dusun

hm anladim evet ya iyi dusmus :) benim sevgilim de faydalansin biri desin ona altin dusmus gahadi git tek tas al diye

~~~•~~~
~~~•~~~

Son düzenleme:
bittikiiiiiiiiiiiiiiii dünn çok tatlı oldu tam hayalimdeki gibi çok mutluyum çokkk

Hayirli olsun canim aşkla kullanın sen nasıl goruyorsun peki sen memlekettesin o da kendi memleketinde degil mi:)

~~~•~~~
~~~•~~~

Hayirli olsun canim aşkla kullanın sen nasıl goruyorsun peki sen memlekettesin o da kendi memleketinde degil mi:)

~~~•~~~
~~~•~~~

telelfondn ve sykp den canlı yayın yaptık resmen ustalar çalışırken falan sornada bol foto oyy saol canım aminnnnnn

telelfondn ve sykp den canlı yayın yaptık resmen ustalar çalışırken falan sornada bol foto oyy saol canım aminnnnnn

Anladim canim simdi nisanlin ne heyecanlidir sonucta o takimin oldugu evde su an :)

Kiz derya senden tam 1 yil sonra da ben evleniyorum insallah :)

Senin 10.5.2014 benim 2.5.2015 insallah :) bebeginiz olur mu kizz o zamana :)

Gerci askerlik var daha :)

~~~•~~~
~~~•~~~

hihihihi eevett odaha bi telaş dolduu
oyyyyyy 1 yıl sonra mı kız lokummmmm
gidiyosun sendee abowwwwwwwwwwww inşallahh vallla
ayyyyyyyyyyyyyyyyy ne dicemi şaşırtın kız bana
bebek olmaz ama allahın işi bi baktın oldu

Ben de senin gibi heyecanli olurum buyuk ihtimal :) insallah cok mutlu olursun canim benim

~~~•~~~
~~~•~~~

Ben de senin gibi heyecanli olurum buyuk ihtimal :) insallah cok mutlu olursun canim benim

~~~•~~~
~~~•~~~
öyle duygular yaşicanki lokumm aklın şaşcak tependen ateş çıkcak valla inşallah mutluu oluruzz diyelim aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…