Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Kızlaaaaaar bende burdayım amaaaaaaa :21: Napıyosunuzz :KK54:

canım hoşgeldin nolsun sınavlar bitti tüm gün tembellik yapıyorum öyle ki tembellikten yemek bile yemedim daha :KK53:
sen napıyorsun

Hoşbulduk kuzucuğum oh rahatlamışsındır :) inşallah sonuçlarda iyi gelir.. İyilik bende arkadaşa gittim bugün saçlarını boyadım falan :KK12:

Hoşbulduk kuzucuğum oh rahatlamışsındır :) inşallah sonuçlarda iyi gelir.. İyilik bende arkadaşa gittim bugün saçlarını boyadım falan :KK12:

öeh saç boyası kokusunu hiç sevmem anneme hiç yardım etmem boyarken :KK25::KK25::KK25::KK25:
rahatladım ya hatta kesin kalırım dediğim bir dersten 65 aldığımı öğrenince yurdun etrafında koştum hopladım zıpladım :KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK19::KK19::KK19::KK19:

öeh saç boyası kokusunu hiç sevmem anneme hiç yardım etmem boyarken :KK25::KK25::KK25::KK25:
rahatladım ya hatta kesin kalırım dediğim bir dersten 65 aldığımı öğrenince yurdun etrafında koştum hopladım zıpladım :KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK19::KK19::KK19::KK19:

Ben alıştım boya kokusuna :KK1: benim saçlarda boyanacak yakında kızıl ne çok akıyormuş gerçi şuan akık halini daha çok beğendiler , sordular ne renk diye :KK1: İyi hadi sevindim :) enişteyle nasıl gidiyo :21:

Ben alıştım boya kokusuna :KK1: benim saçlarda boyanacak yakında kızıl ne çok akıyormuş gerçi şuan akık halini daha çok beğendiler , sordular ne renk diye :KK1: İyi hadi sevindim :) enişteyle nasıl gidiyo :21:

darısı diğer derslerimin de başına :KK64::KK64:
valla iyi uğraşıyosun boyayla maşayla yaaa ben sınav dönemi boyunca aynı kıyafeti giydim o kadar uğraşası olmayan bi insanım yani :KK53::KK53:

iyi gidiyo canım şükür benim sınavlar bitti onunkiler başladı
öyle sınavlar yüzünden ayrı kalıyoruz hep peş peşe geliyor sınavlar

çalışıyor galiba sesi çıkmıyor :KK53:

darısı diğer derslerimin de başına :KK64::KK64:
valla iyi uğraşıyosun boyayla maşayla yaaa ben sınav dönemi boyunca aynı kıyafeti giydim o kadar uğraşası olmayan bi insanım yani :KK53::KK53:

iyi gidiyo canım şükür benim sınavlar bitti onunkiler başladı
öyle sınavlar yüzünden ayrı kalıyoruz hep peş peşe geliyor sınavlar

çalışıyor galiba sesi çıkmıyor :KK53:

Aaa ben bakımıma hiç üşenmem :KK12::KK1: Aman iyi olun sınavlarınız iyi geçsin de sonra bol bol görüşürsünüz :KK1: Nedense esneyip duruyorum ya bugün 12 de kalktım uykusuzda değilim :KK31:

Aaa ben bakımıma hiç üşenmem :KK12::KK1: Aman iyi olun sınavlarınız iyi geçsin de sonra bol bol görüşürsünüz :KK1: Nedense esneyip duruyorum ya bugün 12 de kalktım uykusuzda değilim :KK31:

geç kalkınca öyle olur canım şimdi mesela 7 saat uyuman gerekiyor da eğer 10 saat uyursan o 7 saatten sonraki 3 saati uyumuşsun gibi oluyormuş yani sonuç olarak 3 saat uyuyormuşsun gibi oluyormuş :KK31:

ben sınav dönemi oldugu için sabahları 6 da kalkıyordum :KK53:
sabah calısmak daha iyi oluyor aksamları yurtta kızlar kopuşa geçiyor
ben de her gece delleniyorum :KK53:

Aynı bebeğim ya.. Aşkımlan takılmaca, dershane, ev temizliği, gelinlik.. Hepsini götürmeye çabalıyorum.. Sen napıyorsun?

Ben anca dizi izliyorum doktor who'ya sardım şu ara :KK1: uyuyorum, uyanıyorum , arkadaşımla dolaşmaya çıkıyorum o kadar :KK31: çok monoton bi hayata sahibim yaz gelse de yazlığa gitsem :KK76:

geç kalkınca öyle olur canım şimdi mesela 7 saat uyuman gerekiyor da eğer 10 saat uyursan o 7 saatten sonraki 3 saati uyumuşsun gibi oluyormuş yani sonuç olarak 3 saat uyuyormuşsun gibi oluyormuş :KK31:

ben sınav dönemi oldugu için sabahları 6 da kalkıyordum :KK53:
sabah calısmak daha iyi oluyor aksamları yurtta kızlar kopuşa geçiyor
ben de her gece delleniyorum :KK53:

Evet onu bende duymuştum beyin 6 saat uyumaya programlıymış 6 saatten sonra formatlayıp yeniden uyuyomuşsun gibi oluyomuş. Ben gece 4 e doğru anca uyuyabiliyorum ders yok okul yok iş güç yok normaldir böyle tembellik :))

Evet onu bende duymuştum beyin 6 saat uyumaya programlıymış 6 saatten sonra formatlayıp yeniden uyuyomuşsun gibi oluyomuş. Ben gece 4 e doğru anca uyuyabiliyorum ders yok okul yok iş güç yok normaldir böyle tembellik :))

evet yaa gerçekten çok iyi oluyo erken kalkmak bak sabahtan beri ayaktayım yine 12 de yatıyorum 6 saat uyuyorum sadece
ama okul olmayın sınav olmayınca kalkamıyo insan
insanoğlu böyle işte :)

X