Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Kızlaaaaaar bende burdayım amaaaaaaa Napıyosunuzz

canım hoşgeldin nolsun sınavlar bitti tüm gün tembellik yapıyorum öyle ki tembellikten yemek bile yemedim daha
sen napıyorsun

Hoşbulduk kuzucuğum oh rahatlamışsındır :) inşallah sonuçlarda iyi gelir.. İyilik bende arkadaşa gittim bugün saçlarını boyadım falan

Hoşbulduk kuzucuğum oh rahatlamışsındır :) inşallah sonuçlarda iyi gelir.. İyilik bende arkadaşa gittim bugün saçlarını boyadım falan

öeh saç boyası kokusunu hiç sevmem anneme hiç yardım etmem boyarken
rahatladım ya hatta kesin kalırım dediğim bir dersten 65 aldığımı öğrenince yurdun etrafında koştum hopladım zıpladım

Ben alıştım boya kokusuna benim saçlarda boyanacak yakında kızıl ne çok akıyormuş gerçi şuan akık halini daha çok beğendiler , sordular ne renk diye İyi hadi sevindim :) enişteyle nasıl gidiyo

Ben alıştım boya kokusuna benim saçlarda boyanacak yakında kızıl ne çok akıyormuş gerçi şuan akık halini daha çok beğendiler , sordular ne renk diye İyi hadi sevindim :) enişteyle nasıl gidiyo

darısı diğer derslerimin de başına
valla iyi uğraşıyosun boyayla maşayla yaaa ben sınav dönemi boyunca aynı kıyafeti giydim o kadar uğraşası olmayan bi insanım yani

iyi gidiyo canım şükür benim sınavlar bitti onunkiler başladı
öyle sınavlar yüzünden ayrı kalıyoruz hep peş peşe geliyor sınavlar

çalışıyor galiba sesi çıkmıyor

Aaa ben bakımıma hiç üşenmem Aman iyi olun sınavlarınız iyi geçsin de sonra bol bol görüşürsünüz Nedense esneyip duruyorum ya bugün 12 de kalktım uykusuzda değilim

Aaa ben bakımıma hiç üşenmem Aman iyi olun sınavlarınız iyi geçsin de sonra bol bol görüşürsünüz Nedense esneyip duruyorum ya bugün 12 de kalktım uykusuzda değilim

geç kalkınca öyle olur canım şimdi mesela 7 saat uyuman gerekiyor da eğer 10 saat uyursan o 7 saatten sonraki 3 saati uyumuşsun gibi oluyormuş yani sonuç olarak 3 saat uyuyormuşsun gibi oluyormuş

ben sınav dönemi oldugu için sabahları 6 da kalkıyordum
sabah calısmak daha iyi oluyor aksamları yurtta kızlar kopuşa geçiyor
ben de her gece delleniyorum

Aynı bebeğim ya.. Aşkımlan takılmaca, dershane, ev temizliği, gelinlik.. Hepsini götürmeye çabalıyorum.. Sen napıyorsun?

Ben anca dizi izliyorum doktor who'ya sardım şu ara uyuyorum, uyanıyorum , arkadaşımla dolaşmaya çıkıyorum o kadar çok monoton bi hayata sahibim yaz gelse de yazlığa gitsem

Evet onu bende duymuştum beyin 6 saat uyumaya programlıymış 6 saatten sonra formatlayıp yeniden uyuyomuşsun gibi oluyomuş. Ben gece 4 e doğru anca uyuyabiliyorum ders yok okul yok iş güç yok normaldir böyle tembellik :))

evet yaa gerçekten çok iyi oluyo erken kalkmak bak sabahtan beri ayaktayım yine 12 de yatıyorum 6 saat uyuyorum sadece
ama okul olmayın sınav olmayınca kalkamıyo insan
insanoğlu böyle işte :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…