Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

merhaba hanımlar biraz tuhaf bi soru olucak ama ben nazar için kurşun döktürmek istiyorum konu hakkında bilgisi olan varmı ??? :44::44:

tam da iş soracaktım.. iş i napmayı düşünüyorsun
akademisyenlik fln?

Kpss ye girecem canım, aslında en kolayıma gelen akademisyenlik ama nişanlım biraz şey yapıyor o konuda :/ aslında düşününce haklı belirli bi saatleri olmuyor falan hem evli hem prof. olmak zor geliyor sanırım:KK31:

Kpss ye girecem canım, aslında en kolayıma gelen akademisyenlik ama nişanlım biraz şey yapıyor o konuda :/ aslında düşününce haklı belirli bi saatleri olmuyor falan hem evli hem prof. olmak zor geliyor sanırım:KK31:

iktisatta kaç yılda prof. olunuyor,, eğer hayalindeyse vazgeçme derim ama sen bilirsin tabi
bu sene kpss ye giriyor musun

ben okul bitince daha da sınav yüzü görmek istemiyorum
belki 5 yıl sonra arabuluculuk sınavına girerim :KK31:

iktisatta kaç yılda prof. olunuyor,, eğer hayalindeyse vazgeçme derim ama sen bilirsin tabi
bu sene kpss ye giriyor musun

ben okul bitince daha da sınav yüzü görmek istemiyorum
belki 5 yıl sonra arabuluculuk sınavına girerim :KK31:

Girecem bu sene evet, yaklaşık 15 senede olunuyor canım, olayda o 15 senede zaten çok yoğun ve sıkıntılı bir süreç bilmiyorum istiyorum aslında ama kısmet :KK31: kaderimde varsa olurum zaten :KK30:
aslında hukukta yüksek lisans vs. yaparsan AB bakanlığında çalışmak için çok işine yarar. İlgimi çekiyor bu konular :KK31:

Girecem bu sene evet, yaklaşık 15 senede olunuyor canım, olayda o 15 senede zaten çok yoğun ve sıkıntılı bir süreç bilmiyorum istiyorum aslında ama kısmet :KK31: kaderimde varsa olurum zaten :KK30:
aslında hukukta yüksek lisans vs. yaparsan AB bakanlığında çalışmak için çok işine yarar. İlgimi çekiyor bu konular :KK31:

ben serbest meslek yapmak istiyorum canım
istediğim zaman dava alacağım istemediğim zaman almayacağım
işe istediğim zaman gideceğim istemezsem gitmeyeceğim
o nedenle serbest avukatlık yapacağım

18 inde belli olacak kuzum inşallahhh :KK31:

anladım canım.. ben de heyecanla bekliyorum kuzen için
keşke şu şafakmatiklerde kuzen seçeneği de olsaydı ya :KK31:
eş var nişanlı var erkek arkadasım var kardeşim var ama kuzen yok

ben serbest meslek yapmak istiyorum canım
istediğim zaman dava alacağım istemediğim zaman almayacağım
işe istediğim zaman gideceğim istemezsem gitmeyeceğim
o nedenle serbest avukatlık yapacağım

anladım canım.. ben de heyecanla bekliyorum kuzen için
keşke şu şafakmatiklerde kuzen seçeneği de olsaydı ya :KK31:
eş var nişanlı var erkek arkadasım var kardeşim var ama kuzen yok

Bide bana sor onu ben yerimde duramıyorum :KK53:

Nişanlımda diyor şimdiye kadar senden hep güzel haberler aldım (kazandığı üniversitesini de ben söylemiştim). Bunda da güzel haberlerini bekliyorum diyor. Bende inşallahh dedim en güzel haberleri veririm ona :KK12:

aaa izine mi geldi
iyi olmuştur aşk tazelemişssinizdir :KK16:

evet canım izne geldi çok güzüeldi hemde yüzüklerimi aldıya

attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

X