Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Anladim canim hayirli olsun tekrardan yaaa teklifi de etseymis ya niye boyle ters is yaptiniz :)

~~~•~~~
Gözlerine değmeyen gözlerim dünyayı görmesin
~~~•~~~

Canım yuzukleri altin dustugu icin aldi.Teklifi ozel bisey yapmak istiyo istanbulda. vakit lazim suan askerde oldugu icin gekince vakit olur anca:) zaten formalite icabi olcak yani:)

Canım yuzukleri altin dustugu icin aldi.Teklifi ozel bisey yapmak istiyo istanbulda. vakit lazim suan askerde oldugu icin gekince vakit olur anca:) zaten formalite icabi olcak yani:)

Anladim canim altin mi dusmus baya dusmus mu :-)

~~~•~~~
~~~•~~~

Bi kere begendik bi daha begemiyoruz iyi mi :) baska bir kac kisiyi daha begenip oyle ayni kisiye donebiliyoruz sanirim :)

~~~•~~~
~~~•~~~

Hele su an mobil uygulamasindan yaziyorum begen ikonunu goremedim bunda yok galiba :)

~~~•~~~
~~~•~~~

yektayı beğenmeye çalıştım ona da izin vermedi ki :KK53: telden girdim baktım var ama orda da beğenemedim :KK70:

Anladim canim altin mi dusmus baya dusmus mu :-)

~~~•~~~
~~~•~~~

Biz aldigimizda baya dusmustu suan bilmiyorum.Biz ayni kuyumcuya ekim gibi gitmistik daha once ozmnlar yine yuzuk bakmistik 3000 e 0.50 caratlik bakmistik aradaki farki dusun

Biz aldigimizda baya dusmustu suan bilmiyorum.Biz ayni kuyumcuya ekim gibi gitmistik daha once ozmnlar yine yuzuk bakmistik 3000 e 0.50 caratlik bakmistik aradaki farki dusun

hm anladim evet ya iyi dusmus :) benim sevgilim de faydalansin :KK9: biri desin ona altin dusmus gahadi git tek tas al diye :KK9:

~~~•~~~
~~~•~~~

Son düzenleme:
bittikiiiiiiiiiiiiiiii:KK16: dünn çok tatlı oldu tam hayalimdeki gibi :KK9: çok mutluyum çokkk

Hayirli olsun canim aşkla kullanın sen nasıl goruyorsun peki sen memlekettesin o da kendi memleketinde degil mi:)

~~~•~~~
~~~•~~~

Hayirli olsun canim aşkla kullanın sen nasıl goruyorsun peki sen memlekettesin o da kendi memleketinde degil mi:)

~~~•~~~
~~~•~~~

telelfondn ve sykp den canlı yayın yaptık resmen ustalar çalışırken falan sornada bol foto:KK16::KK16::KK16::KK15::KK15::KK15: oyy saol canım aminnnnnn

telelfondn ve sykp den canlı yayın yaptık resmen ustalar çalışırken falan sornada bol foto:KK16::KK16::KK16::KK15::KK15::KK15: oyy saol canım aminnnnnn

Anladim canim simdi nisanlin ne heyecanlidir sonucta o takimin oldugu evde su an :)

Kiz derya senden tam 1 yil sonra da ben evleniyorum insallah :)

Senin 10.5.2014 benim 2.5.2015 insallah :) bebeginiz olur mu kizz o zamana :)

Gerci askerlik var daha :)

~~~•~~~
~~~•~~~

Anladim canim simdi nisanlin ne heyecanlidir sonucta o takimin oldugu evde su an :)

Kiz derya senden tam 1 yil sonra da ben evleniyorum insallah :)

Senin 10.5.2014 benim 2.5.2015 insallah :) bebeginiz olur mu kizz o zamana :)

Gerci askerlik var daha :)

~~~•~~~
~~~•~~~
hihihihi :KK70: eevett odaha bi telaş dolduu:KK9:
oyyyyyy 1 yıl sonra mı kız lokummmmm
gidiyosun sendee abowwwwwwwwwwww:KK15: inşallahh vallla
ayyyyyyyyyyyyyyyyy ne dicemi şaşırtın kız bana
bebek olmaz ama allahın işi bi baktın oldu:KK9:

hihihihi :KK70: eevett odaha bi telaş dolduu:KK9:
oyyyyyy 1 yıl sonra mı kız lokummmmm
gidiyosun sendee abowwwwwwwwwwww:KK15: inşallahh vallla
ayyyyyyyyyyyyyyyyy ne dicemi şaşırtın kız bana
bebek olmaz ama allahın işi bi baktın oldu:KK9:

Ben de senin gibi heyecanli olurum buyuk ihtimal :) insallah cok mutlu olursun canim benim :KK16:

~~~•~~~
~~~•~~~

Ben de senin gibi heyecanli olurum buyuk ihtimal :) insallah cok mutlu olursun canim benim :KK16:

~~~•~~~
~~~•~~~
öyle duygular yaşicanki lokumm aklın şaşcak tependen ateş çıkcak valla:KK52: inşallah mutluu oluruzz diyelim aminn:KK16:

X