Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

o dikdörtgen taslıyı öylesine koyduk yaa

çiçekli olan da bunlar biri full taslı digeri tassız (sadece ortada tas var)

Eki Görüntüle 1056434 Eki Görüntüle 1056435 Eki Görüntüle 1056436 Eki Görüntüle 1056436

yok yok
bu güzel değil. hem bu nişan yüzüğü gibide değil ki. normal alıp takmışsın gibi.
sen şu rose olanı al ben ona bayıldım. hatta bilgisayarıma kaydettm sevgilime göstercem öyle birşeyle evlenme teklifi etsin bana:KK53:

özlettin kendini yine kuzucum benim de sınavlarım var
bugün geldim sadece ben de 4-5 ya da 6 gündür yoktum :)

en çok hangisini beeendin söle bakem çiçekli olan mııı yoksa adam jewelery yazan mı üzerinde
iyiyim ama moralsızım sınavlardan hep 50 altı gelecek notlarım :KK14:
nazar değdi :KK53:

ay canım ben de sana kıyamam :KK19::KK19:
beni bi everin de sonra ben sizinlen engin evlilik tecrübelerimi paylaşayım :KK53:

Vallahi zaten kaçamazsın ne var ne yok anlatacaksın banaaaaa soru yağmuruna ben tutucam seni o zaman :KK52:

kesinlikle kuzum çook güzel..benimkini değiştiresim geldi :KK17:

sınavlarıda takma..sağlık olsun.. elbet bitecek bu okul inşallah:KK37:
sınav dedinde benim kına günümde sınav olucak gibi ya gülermisin ağlarmısın:KK37:

tamam o zaman son olarak rose altında karar verdim ay sağol canım benim

ay ınanamıyorum cıddı mısın.. eee peki hocalarınla konussan kolaylık sağlar mı?
telafi sınavları oluyor mu sizde?

yok yok
bu güzel değil. hem bu nişan yüzüğü gibide değil ki. normal alıp takmışsın gibi.
sen şu rose olanı al ben ona bayıldım. hatta bilgisayarıma kaydettm sevgilime göstercem öyle birşeyle evlenme teklifi etsin bana:KK53:

anladım canım evet sonradan ben de anladım ki söz yüzüğü gibi durmuyor
ahahah ben de sevgilime göstereceğim bunu vizeleri bitsin :KK9:

Vallahi zaten kaçamazsın ne var ne yok anlatacaksın banaaaaa soru yağmuruna ben tutucam seni o zaman :KK52:

ahahahahah ayyyyyyyyyy bi sen mi bi sen mi
akrabalarım 4 gözle evlenmemi bekliyor bi de yaşım genç ya
aman Allahım ne muhabbetler döner benim üzerimde artık :KK53:

anladım canım evet sonradan ben de anladım ki söz yüzüğü gibi durmuyor
ahahah ben de sevgilime göstereceğim bunu vizeleri bitsin :KK9:

ahahahahah ayyyyyyyyyy bi sen mi bi sen mi
akrabalarım 4 gözle evlenmemi bekliyor bi de yaşım genç ya
aman Allahım ne muhabbetler döner benim üzerimde artık :KK53:

hadi bakalım parmağındaki halini de koyarsın buraya inşallah :KK31:

hadi bakalım parmağındaki halini de koyarsın buraya inşallah :KK31:

inşallah da bu yüzükten bitane varmış o da 11 ölçüsü
bana olmaz yani ya mail atacağımm satıcılara kendi ölçümü isteyeceğim
ya da bi yerde yaptırmak lazım
şimdi New York ta üretilmiş ki bu yüzük :KK31:
ordan gelecek de olmazsa filan sıkıntı aslında :KK31:

inşallah da bu yüzükten bitane varmış o da 11 ölçüsü
bana olmaz yani ya mail atacağımm satıcılara kendi ölçümü isteyeceğim
ya da bi yerde yaptırmak lazım
şimdi New York ta üretilmiş ki bu yüzük :KK31:
ordan gelecek de olmazsa filan sıkıntı aslında :KK31:

hadi ya
evet haklısın sıkıntı olabilir :KK50:

eee maşallah 5 aya düşmüş şafak:nazar::KK16:
sende adım atıyosun artık:KK52:

oluyor kuzum ama uğraşasım yok sonradan.. o yüzden sabah gelip sınava,akşamda kınaya olucak büyük ihtimal:KK1:
nişandada aynısı olmuştu,şimdide aynı.. nekaaa ilginçç:KK37:
daha gelinlik almadık biliyomusun
:KK1: annemler erken diyor başkada birşy demiyor.. artık sinirden herşeye güler,hiçbirşeyi takmaz oldum...
donla çıkıcam artık düğüne:KK37:

hadi ya
evet haklısın sıkıntı olabilir :KK50:

en iyisi kuyumcuda yaptırmak yaa bakalım Allah nasip ederse olur :KK16:

eee maşallah 5 aya düşmüş şafak:nazar::KK16:
sende adım atıyosun artık:KK52:

oluyor kuzum ama uğraşasım yok sonradan.. o yüzden sabah gelip sınava,akşamda kınaya olucak büyük ihtimal:KK1:
nişandada aynısı olmuştu,şimdide aynı.. nekaaa ilginçç:KK37:
daha gelinlik almadık biliyomusun
:KK1: annemler erken diyor başkada birşy demiyor.. artık sinirden herşeye güler,hiçbirşeyi takmaz oldum...
donla çıkıcam artık düğüne:KK37:

azalıyo muu 5 ay az di mi :KK17: gerçi benim okul berbat gidiyor ama :KK53: nasıl bitecek bu okul of çok da çalışıyorum aslında
ama tamam anladım benim kafa hukuka basmıyor
bunu 3. sınıfta anladım :KK53:

eyi sabah sınav aksam kına süper olur bence :KK9::KK9:

1 ay 24 gün kaldı hımmmm.... son 1 ayda alırsınız yaa ama eğer başka işleriniz varsa sıkışırsınız

lokummm, kızz bazı yerleri yeni okudum ben de çok güldüm :KK9:

demek 2 senedir yüzük beğenip duruyon sen hee :KK9:

bak ne anlatcaam, ben de benimkine tarif ettim hoşuma gidecek tektaşı bi zaman önce :KK31:

beyaz altın, küçük taş, ve ince olacak, benim istediğim özellikler bunlar, taşın pırlanta falan olmasına gerek yok. böyle narincik bişi olcak yani :KK31:

izne geldiğinde avm'de dolaşıyoruz, bi kuyumcunun önünden geçiyoruz, 1 tabla tektaş var, "gel bakiim, sence ben bunlardan hangisini beğenirim, anltamıştım sana zevkimi daha önce" dedim. baktı, ve bi çırpıda buldu onların arasından benim seveceğim modelii :KK16:

yani artık korkum yok :KK53: evlenme teklifinde benim gönlüme sinecek bir tektaş gelecek demek ki :KK9:

azalıyo muu 5 ay az di mi :KK17: gerçi benim okul berbat gidiyor ama :KK53: nasıl bitecek bu okul of çok da çalışıyorum aslında
ama tamam anladım benim kafa hukuka basmıyor
bunu 3. sınıfta anladım :KK53:

eyi sabah sınav aksam kına süper olur bence :KK9::KK9:

1 ay 24 gün kaldı hımmmm.... son 1 ayda alırsınız yaa ama eğer başka işleriniz varsa sıkışırsınız

kız sen yüzüğü taa oralardanmı beğendin ..buralarda yüzük kıtlığımı vardı:KK37:
sakın ha sipariş verme derim kuzum.. netten ayakkanı alıyosunda yanlış geliyo,yüzük alırsın sonra olan olur aman diyim..
kuyumcular yapar onu..bence riiske değmez:KK31:

geç meç devam kuzum..çoğu bitti azı kaldı..az daha sık dişini..sonunda hedefine (mesleğine ve erkeğine) kavuşmak var:KK52:

yok kız yetişmezki..belki beğendiğim model üzerime olmayacak..tekrar tekrar provaya gidilecek..zor iş..bu gidişle kaldım ben:KK31:

lokummm, kızz bazı yerleri yeni okudum ben de çok güldüm :KK9:

demek 2 senedir yüzük beğenip duruyon sen hee :KK9:

bak ne anlatcaam, ben de benimkine tarif ettim hoşuma gidecek tektaşı bi zaman önce :KK31:

beyaz altın, küçük taş, ve ince olacak, benim istediğim özellikler bunlar, taşın pırlanta falan olmasına gerek yok. böyle narincik bişi olcak yani :KK31:

izne geldiğinde avm'de dolaşıyoruz, bi kuyumcunun önünden geçiyoruz, 1 tabla tektaş var, "gel bakiim, sence ben bunlardan hangisini beğenirim, anltamıştım sana zevkimi daha önce" dedim. baktı, ve bi çırpıda buldu onların arasından benim seveceğim modelii :KK16:

yani artık korkum yok :KK53: evlenme teklifinde benim gönlüme sinecek bir tektaş gelecek demek ki :KK9:

hocam valla ciğerim soldu yeminle 2 yıldır belki de 2.5 yıldır yüzük bakıyorum yüzük duayeni oldum :KK53::KK53::KK53::KK53:

oh seninki ne güzel begendiğini anlamış bulmuş ben sevgilime hangisi benim tarzım desem ki bin kere vintage demişimdir yine de hatırlamaz yine de bulamaz.. :KK53: evlenme teklifi gelsin en yakın zamanda inş sana :KK16:

ben yüzüğü alınca naparım artık bilemiyorum bu kadar bekledikten sonra
bana da yazık :KK53::KK53:

yoldan geçen herkese gösteririm heralde :KK53::KK53:
bu sefer fotolara 'bunu istiyorum', 'isterimm', 'bunu istiyorum ki' filan yazdım şimdi fotoları göndercem ya
umarım anlar artık :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kız sen yüzüğü taa oralardanmı beğendin ..buralarda yüzük kıtlığımı vardı:KK37:
sakın ha sipariş verme derim kuzum.. netten ayakkanı alıyosunda yanlış geliyo,yüzük alırsın sonra olan olur aman diyim..
kuyumcular yapar onu..bence riiske değmez:KK31:

geç meç devam kuzum..çoğu bitti azı kaldı..az daha sık dişini..sonunda hedefine (mesleğine ve erkeğine) kavuşmak var:KK52:

yok kız yetişmezki..belki beğendiğim model üzerime olmayacak..tekrar tekrar provaya gidilecek..zor iş..bu gidişle kaldım ben:KK31:

canım buralardaki magazaları hep gezdim yaaa o nedenle yurtdısına acıldım :KK53:
modelin 5 farklı fotosu var hepsini kaydettim fotolara da 'bunu isterim', 'isterim', 'bunu istiyorum' yazdım
sevgilime de mayıs ayı yeni teklifler için ne güzel bi ay yazdım :KK53:

artık daha da yüzük gelmezse ben kendimi şu yurdun 7. katından atacağım :KK53:

hm canım prova işi.. haklısın aslında.. pekii nişanlınla gidin begenin annene de emribaki yap olmaz mı?

Yaşamak güzel şey doğrusu
Üstelik hava da güzelse
Hele gücün kuvvetin yerindeyse
Elin ekmek tutmuşsa bir de
Hele tertemizse gönlün
Hele kar gibiyse alnın
Yani kendinden korkmuyorsan
Kimseden korkmuyorsan dünyada
Dostuna güveniyorsan
İyi günler bekliyorsan hele
İyi günlere inanıyorsan
Üstelik hava da güzelse
Yaşamak güzel şey
Çok güzel şey doğrusu.

Melih Cevdet ANDAY

hocam valla ciğerim soldu yeminle 2 yıldır belki de 2.5 yıldır yüzük bakıyorum yüzük duayeni oldum :KK53::KK53::KK53::KK53:

oh seninki ne güzel begendiğini anlamış bulmuş ben sevgilime hangisi benim tarzım desem ki bin kere vintage demişimdir yine de hatırlamaz yine de bulamaz.. :KK53: evlenme teklifi gelsin en yakın zamanda inş sana :KK16:

ben yüzüğü alınca naparım artık bilemiyorum bu kadar bekledikten sonra
bana da yazık :KK53::KK53:

yoldan geçen herkese gösteririm heralde :KK53::KK53:
bu sefer fotolara 'bunu istiyorum', 'isterimm', 'bunu istiyorum ki' filan yazdım şimdi fotoları göndercem ya
umarım anlar artık :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

he heee :KK9:

ne ki bu acelen seninn, eder daha yahuu :KK51:

canım buralardaki magazaları hep gezdim yaaa o nedenle yurtdısına acıldım :KK53:
modelin 5 farklı fotosu var hepsini kaydettim fotolara da 'bunu isterim', 'isterim', 'bunu istiyorum' yazdım
sevgilime de mayıs ayı yeni teklifler için ne güzel bi ay yazdım :KK53:

artık daha da yüzük gelmezse ben kendimi şu yurdun 7. katından atacağım :KK53:

hm canım prova işi.. haklısın aslında.. pekii nişanlınla gidin begenin annene de emribaki yap olmaz mı?

sus kız o ne biçim laf öyle:KK22:
bukezde almazsa zaten sen al tektaş tak onun parmağına.. buyur karıcım de:KK1:
hak edecek artık yani:KK37:

uzakta gelinlikler kuzum ya..1 gidişte halletmek istiyoduk o yüzden..inşallah gönlüme göre bulurum:KK16:

hadi evlen artık sende..esmayla konuştunmu hiç.. iyilermiymiş:nazar:

bende kk survivor takılıyorum yavrum
naptın yüzük işini :KK54:

ben begendim de işte alan yok canım :KK53: gördün mü begendigim modeli :KK53:

he heee :KK9:

ne ki bu acelen seninn, eder daha yahuu :KK51:

acele mi aaa teesüf ederim :KK53::KK53: 5 yıl olmus teklif için bi 5 yıl daha beklerim noooolcak :KK53:

sus kız o ne biçim laf öyle:KK22:
bukezde almazsa zaten sen al tektaş tak onun parmağına.. buyur karıcım de:KK1:
hak edecek artık yani:KK37:

uzakta gelinlikler kuzum ya..1 gidişte halletmek istiyoduk o yüzden..inşallah gönlüme göre bulurum:KK16:

hadi evlen artık sende..esmayla konuştunmu hiç.. iyilermiymiş:nazar:

ahahahah hakkaten :KK53:
hımmm annene sürekli sor bıktır o zaman her gün ne zaman gideceğiz diye olmaz mı

esmayla hiç konusmadım tatlım yaa aklımdan çıkmış bir süredir :KK31:

ahahahah hakkaten :KK53:
hımmm annene sürekli sor bıktır o zaman her gün ne zaman gideceğiz diye olmaz mı

esmayla hiç konusmadım tatlım yaa aklımdan çıkmış bir süredir :KK31:

inşallah iyilerdir..
kuzum ben çıkayım.. yarın yine okul,sonra ana okul..tüm günüm dolu..azcık dinleyeyim..
öptüüüm:KK54:

X