Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Aof 19-20 nisanda di mi:) az kalmis canim
Bulundugun sehirde kutuphane var mi?
Mesela Ankara Milli Kutuphane gibi

Evet canım ya ,
Vardır ama ben bilmiyorum kütüphaneleri nedense sevememişimdir. Ben bağırarak çalışabiliyorum yani kütüphaneler bana göre değil anlıcağın
Hafta sonu da zaten gidip çalışamam oralarda bakalım İyi bir moda nasıl gireceğim .

Evet canım ya ,
Vardır ama ben bilmiyorum kütüphaneleri nedense sevememişimdir. Ben bağırarak çalışabiliyorum yani kütüphaneler bana göre değil anlıcağın
Hafta sonu da zaten gidip çalışamam oralarda bakalım İyi bir moda nasıl gireceğim .

Bagirarak mi calisiyorsun :KK9::KK9:
Yorulnuyor mu çenen :KK9:
Ben motive oluyorum da kutuphane sayesinde onun icin demistim :)

canım özlettin kendini yaaa 1 haftadır fln yoksun :)
ben iyiyim ya ne olsun.. canım yaaa uslüptan dolayı ban yedim aslında bi yerde "sığır düşünceli" yazmışım ama ben "sığ düşünceli" yazacaktım galiba o sığır yüzünden ban yedim :44: elim sürşmüş ama sığ düşünceli yazsaydım da ban yer miydim bilmiyorum tabi :44:

kuzeninin düğünü nasıl geçti, staj nasıl gidiyor?

ben akşamları ders çalışmak için milli kütüphaneye gidiyorum o nedenle bu saatlerde foruma uğruyorum ancak canım

bu kadar özletme kendini ):

çeyiz topiği açtım onu da görmedin daha :)

kıyamam yaa:KK16::KK54:
valla canım tam diyorum bu aksam gireyim topiğe diye,hooop bir tembellik,yorgunluk basıyo öylece uyuyup kalıyorum ne zamandır..
yorgun iş yapmasakta beyin yoruluyo sanırım o gürültü patırtıyla..
anca uyuduklarında dinleniyoruz:KK31:
ama zevkli iş,iyi yani:KK16:

düğün iyiydi kuzum,sevdicekte geldi.. öyle imrene imrene izledik :) inşallah nasip olur hepimize,herkez çok huzurlu olur inşallah:nazar:

okul ne durumda senin,kız çeyiz topiği açacak kadar ceyizin varmı,utandım şimdik:KK30:
benim daha büüüssrürü eksiklerim var,nasıl toparlıcaz acaba,gelinlik bile almadık daha düşün:KK30:

kıyamam yaa:KK16::KK54:
valla canım tam diyorum bu aksam gireyim topiğe diye,hooop bir tembellik,yorgunluk basıyo öylece uyuyup kalıyorum ne zamandır..
yorgun iş yapmasakta beyin yoruluyo sanırım o gürültü patırtıyla..
anca uyuduklarında dinleniyoruz:KK31:
ama zevkli iş,iyi yani:KK16:

düğün iyiydi kuzum,sevdicekte geldi.. öyle imrene imrene izledik :) inşallah nasip olur hepimize,herkez çok huzurlu olur inşallah:nazar:

okul ne durumda senin,kız çeyiz topiği açacak kadar ceyizin varmı,utandım şimdik:KK30:
benim daha büüüssrürü eksiklerim var,nasıl toparlıcaz acaba,gelinlik bile almadık daha düşün:KK30:

Ben de yazın staj yapmistim kuzum insan gercekten yoruluyor:)
Okul cok fena cok sıkıstım cok bunaldım :KK43: sınavlar iyi gecer bari umarım :KK43: calısıyorum baya

Senin safak da bayaaa bayaaa azalmıs :KK16:

3-5 parca esyam var diye topik actım canım bisey oldugundan degil yani :KK9:
Kız gelinlik al artık 2 ay kaldı :KK9:

ayy kızlarr kalbim durcakkk bugün perdelermizi sipariş verdikk ve davetiyelermizi ay çok heycanlıı bayılabilirim:KK52::KK52::KK52::KK52:

X