Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

biz buluşup ayrıldıktan sonra sevgilim msj attı "askım kıyamam ne güzel bir gün geçirdik teşekkür ederim:)" yazmış.. yani hediye olayına takılmadı

bir şey demedi ama o bana hediye almayı unutsaydı ben 40 yıl lafını ederdim heralde

Olsun ama en azından unuttuğunu belli etmemişsin. Benim sevgilim doğum günümde yanımda olup sarılsaydı öpseydi hediye falan istemezdimmm

kıyamaaammmmmm:116:
işte ben de sarılıp öptüm yetti ona sanırım

Yetmiştir ya erkekler böyle şeylere bizim kadar takılı kalmıyolar Offf anneannem yarın teyzene git diyo,(eniştem anneannemi istemedği için kendisi gidemiyo beni gönderiyo ) teyzemde çok konuşuyo hiç istemiyorum

uu o nasıl enişteymiş
eee gidecek misin

evet erkekler hediye olayına çok takmıyorlar yaa aman takmaması da iyi

:124::124::124::124:

heyooo benim düğün tarihime kimse dikkat çekmiyor mu acepp
düğün tarihim nasıl güzel mi kızçeler

:124::124::124::124:

Bilmiyorum vallahi kuzum gidince kaç gün kendime gelemiyorum çok ve gereksiz konuşan insanları sevmiyorum ya
Gördüm şimdi çok güzel olmuş canım :13:

Bilmiyorum vallahi kuzum gidince kaç gün kendime gelemiyorum çok ve gereksiz konuşan insanları sevmiyorum ya
Gördüm şimdi çok güzel olmuş canım :13:

o konuşsun sen dinliyormuş gibi yap canım

güzeell olduu :124::124::124:
bende bi enerji patlaması var yaw :124::124::124:

o konuşsun sen dinliyormuş gibi yap canım

güzeell olduu :124::124::124:
bende bi enerji patlaması var yaw :124::124::124:

O enerjiden azıcık bana da yolla ben gene saf gibiyim koca gün hep aynı yerimde tıkındım durdum

O enerjiden azıcık bana da yolla ben gene saf gibiyim koca gün hep aynı yerimde tıkındım durdum

saatlerce kütüphanede kimseyle konuşmadan oturunca böyle oluyor :124::124::124::124:
bi de yurtta da tek kişilik odada kaldıgım için tüm gevezeliğimi sevgilime yapıyorum
bıdı bıdı susmuyorum ya insanın konuşası geliyo valla

Hhahahhh enişte nasıl suskun biri mi Ben yalnızlığı seviyorum ya kalabalığa falan gelemiyorum. Benim hayatım çok sakin olmalı :) Yıldızım çok düşük olduğu için anında etkiliyo beni gürültü, patırtı :) Senin hayatın tam bana göreymiş

o da konuşkan maşallah biz bıdı bıdı susumuyoruz zaten
ben de yalnızlığı seviyorum ya hayatında az ve öz insan olacak etrafın çok kalabalık olmayacak ohhh
kafa dinleyeceksin yaw

o da konuşkan maşallah biz bıdı bıdı susumuyoruz zaten
ben de yalnızlığı seviyorum ya hayatında az ve öz insan olacak etrafın çok kalabalık olmayacak ohhh
kafa dinleyeceksin yaw

Ne güzel ozaman biz benimkiyle ikimizde suskunuz Gerçi bazen gevezelik bana da gelmiyo değil Aynen ya teyzemlere o yüzden gidesim yok. Çok bağırarak konuşuyolar bi de yapıları öyle uzun bağırsaklılar

Ne güzel ozaman biz benimkiyle ikimizde suskunuz Gerçi bazen gevezelik bana da gelmiyo değil Aynen ya teyzemlere o yüzden gidesim yok. Çok bağırarak konuşuyolar bi de yapıları öyle uzun bağırsaklılar

hmm bak çok yüksek sesle konuşanlardan ben de rahatsız olurum ya ben alçak bir sesle konuşurum genelde.. böyle mesela grupla bir yerlere gidilir millet bagırarak konusurz deli olurum

alçak sesle konussa ya herkes

eee nelerden sohbet edersiniz ya genelde :)
ya bi insanla sohbet edemedin mi edemiyosun ha muhabbet ilerlemiyo

Evet kuzum ben yüksek sesle kahkaha atanlara uyuz olurum ya Valla genelde evlenince şöyle yaparız, böyle yaparız muhabbeti oluyo, yabancı dizilerden konuşuyoruz falan :))

görmedim ki ben düğün tarihiniiii :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…