Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

kızlar nasılsınıız
oyy nasıl özledim sizlerii

dişiim sen neden yine yoksuun:26: noldu yine hesabınaa:26:
deeryam kuzum sen nasılsınn maşallah nekadar az kalmıışş

ben gelemedim bu aralar ya.. kuzenin düğünü falan vardı,misafir vardı,okul,staj.. eve gelince uyuyorum hemen..vaktim kalmadı girmeye

kizlaar nerdesinizz,ben geldim herkez gitmis yine

canım özlettin kendini yaaa 1 haftadır fln yoksun :)
ben iyiyim ya ne olsun.. canım yaaa uslüptan dolayı ban yedim aslında bi yerde "sığır düşünceli" yazmışım ama ben "sığ düşünceli" yazacaktım galiba o sığır yüzünden ban yedim :44: elim sürşmüş ama sığ düşünceli yazsaydım da ban yer miydim bilmiyorum tabi :44:

kuzeninin düğünü nasıl geçti, staj nasıl gidiyor?

ben akşamları ders çalışmak için milli kütüphaneye gidiyorum o nedenle bu saatlerde foruma uğruyorum ancak canım

bu kadar özletme kendini ):

çeyiz topiği açtım onu da görmedin daha :)

Kimler buralarda bakalımmmmm napıyosunuzzz

:131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131:

ben buradayım
napayım yorgun argın oturuyorum yaa sen napıyosun :)

Kıyamam finaller yaklaşıyor tabi Allah zihin açıklığı versin canım :) Ben de ne yapayım anca netteyim kaç gündür evden dışarı adım attığım yok

:131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131::131:

afiyet olsun gamzelim

Kıyamam finaller yaklaşıyor tabi Allah zihin açıklığı versin canım :) Ben de ne yapayım anca netteyim kaç gündür evden dışarı adım attığım yok

sınavlar yaklaştıkça ben tutuşuyorum bu okul bu yaz ya bitecek ya da bitecek
benim de kütüphane ve yurt dışında başka yere adım attığım yok

afiyet olsun gamzelim

sınavlar yaklaştıkça ben tutuşuyorum bu okul bu yaz ya bitecek ya da bitecek
benim de kütüphane ve yurt dışında başka yere adım attığım yok

Biter kuzum ya çok stres yapma kendine :) Ayyyyy nasıl unuttun öyleeeee bişey dedi miii :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…