Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Durun resmi koyiyim ya haaaaaaa durun bi tane daha almıştımmm tam yazarken aklıma geldi :KK52: sözümde iki elbise giydim ilk önce başka bi pembe elbise kumaşı çok hoştu göbeğimi kapatıyordu kahveler falan verilirken onu giydim, söz esnasında da kırmızıyı giydim :KK9::KK9::KK9:

hadi resim resimmmm :KK31:

Bi gun ceyiz topigi acarsan fotolarini koy :KK16:
Ben de bu takimdan sonra acarim belki
Paso fincan takimi aliyorum yaw :KK53:

Ben de seviyorum ilginc ve orjinal seyleri :KK16:

Sen cok cabuk karar degisen birisin galiba :KK53:
Ee hangi elbiseyi giydin ya :KK53:

Bi sürü çeyizim var ama bana zor gelir onların fotolarını çekip koymak kuzum ya :KK1:
En son trendyol dan pasta tabakları aldım bunlardan $T23950766959001_1_org_zoom.jpg

Ayy cok sirinmis bu tabak :KK16:

Ben ceyizimin en guzide parcalarini koyacagim topigime :KK9::KK9::KK9::KK9:

Koy kuzum incelerim, fikir edinirim ben de :)) Hey gidi hey nişanlanıyosun yaaa ne giyeceksin düşündün mü araştırdın mı ben olsam şimdiden başlardım :KK1:

Koy kuzum incelerim, fikir edinirim ben de :)) Hey gidi hey nişanlanıyosun yaaa ne giyeceksin düşündün mü araştırdın mı ben olsam şimdiden başlardım :KK1:

Hahaha bence de hey gidi heey :)
Oo arastima yapmaz olur muyum hiiicc
Nisanligimi prenses model istiyorum :KK69:
Nisanda da kavanoz icinde jelibon ya da bal ya da recel dagitmayi dusunuyorum :KK69:

Hahaha bence de hey gidi heey :)
Oo arastima yapmaz olur muyum hiiicc
Nisanligimi prenses model istiyorum :KK69:
Nisanda da kavanoz icinde jelibon ya da bal ya da recel dagitmayi dusunuyorum :KK69:

Eveeeeeeet çok güzel olurrrr sana renk olarak parlament mavisi, koyu kırmızı, gümüş renkleri çok yakışır esmersin ya :KK69:

Eveeeeeeet çok güzel olurrrr sana renk olarak parlament mavisi, koyu kırmızı, gümüş renkleri çok yakışır esmersin ya :KK69:

Hmm oyle mi dersin:)
Ben de mor veya toz pembesi dusunuyordum
Ama dedigin gibi parlament mavisi guzel oluyor gercekten
Ben boyle cok kullanilmayan bi renk bulmak istyorum aslina :)

Hmm oyle mi dersin:)
Ben de mor veya toz pembesi dusunuyordum
Ama dedigin gibi parlament mavisi guzel oluyor gercekten
Ben boyle cok kullanilmayan bi renk bulmak istyorum aslina :)

Kuzum ben kaciyorum iyi geceler gorusuruz :KK54:

Evet canım toz pembe herkes giyiyo çok görülen bi renk oldu morun tonunu bulursan çok hoş olabilir :KK16:
Tamam tatlım görüşürüz iyi gecelerr :KK54::KK54:

X