Dostlar Yardım Edin..

Canım nasip değilmiş sen içinden dua edersen sevindirirsin beni ALLAH RAZI OLSUN gülüm..
Evetttt aynen canım gerçekten içten diliyorum. Rabbim en hayırlı şekilde sonuçlandırir inşallah

Canım 33 ve 44 de dahil canım latince de olsa okusan olur gülüm önemli olan niyet 1 kez okuyacaksın gülüm farklı kişilerden 41 e ya da 81 e tamamlayın diye yazıyordu canım araştırdığımda da öyle söyleyenler de oldu da gülüm ondan ayrı ayrı arkadaşların birer defa okumasını istedim gülüm..
okuduğunda okudum diye yazarsan sayı belirledim gülüm hakkını helal et ALLAH RAZI OLSUN

Evetttt aynen canım gerçekten içten diliyorum. Rabbim en hayırlı şekilde sonuçlandırir inşallah
ALLAH hepinizden razı olsun çok yazdım yazdım sizleri de uğraştırıyorum ama sizlere karşı mahcubum

Okuruz tabi kuzum benim Rabbim seni hic ummadigin anda sevinç gozyaslarina bogsun insallah. Güzel kalbin anne olmayı çok hak ediyor. Bitecek bu imtihanin emin ol derdi verenin hatrina katlanacagiz dertlerimize

Okuruz tabi kuzum benim Rabbim seni hic ummadigin anda sevinç gozyaslarina bogsun insallah. Güzel kalbin anne olmayı çok hak ediyor. Bitecek bu imtihanin emin ol derdi verenin hatrina katlanacagiz dertlerimize
Allah razi olsun gülüm hakkını Helal Et canım Rabbim evladını hayirla sağlıcakla kucağına almayi nasip etsin inşallah amin

kuzumm hakkını helal et mazeretliyim ama dua ederim canı gönüldenn inşaAllahhh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…