Dostlar Yardım Edin..

ALLAH RAZI OLSUN canım benim :KK200::KK200::KK200::anneadayı:bir gün böyle olur muyum ya o günler az mı kaldı acaba hayırlısı sağlıkcakla inşallah amin
Okudum canımm Allah kabul etsin inşallah... Rabbim okunan ayetlerin ve 11 ayın sultanı ramazının yüzüsuyu hürmetine tez vakitte hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin canım

Okudum canımm Allah kabul etsin inşallah... Rabbim okunan ayetlerin ve 11 ayın sultanı ramazının yüzüsuyu hürmetine tez vakitte hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin canım
ay canım benim ALLAH RAZI OLSUN sen de bebek istiyorsun heralde canım bak bu ayetleri sen de oku 7 kez bir kırmızı elmaya ikiye böl çiğitleri ile yarısını eşin yarısını da sen yiyeceksin ilişkiden önce canım bir arkadaşıma şifa oldu hamile şimdi ben de hurmaya okudum yaptım bu ay bakalım nasip kısmet

ay canım benim ALLAH RAZI OLSUN sen de bebek istiyorsun heralde canım bak bu ayetleri sen de oku 7 kez bir kırmızı elmaya ikiye böl çiğitleri ile yarısını eşin yarısını da sen yiyeceksin ilişkiden önce canım bir arkadaşıma şifa oldu hamile şimdi ben de hurmaya okudum yaptım bu ay bakalım nasip kısmet
Rabbim hepimizden razı olsun canım benim önce senin müjdeli haberini alalım bende uygularım tatlım inşallah...

Canim 33'den 44'e kadar, 33 ve 44 de dahil olarak okunuyor dimi?

41 veya 81 defa mi okumam gerekiyor?

Bir de ilk defa okuyacagim, actim netten dinledim okunusunu.
İlk seferden cok temiz okuyamayabilirim, arapca bilmedigim icin latin alfabeden okuyorum.
Sen baska bise oku dersen de hic problem degil Hoppa

Derse yoğunlaşıp da düşünmeyi stresi bırakacaktın hani abla :110:
Ramazan ayını kaçırmayayım dedim gülüm arkadaşlar da dua ederlerse artık gerisi ALLAH'A kaldı canım ramazandan dolayı pek çalışamıyorum bu haftada yatılı misafirim vardı bayramdan sonra artık bebek falan her şeyi oluruna bırakacağım ben de düşün düşün olmuyor derslerim birinci plan olacak benim için bir de kilo vermek ..

X