Makyaj Ürünleri Dore Kozmetik

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

mrs.mystery

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2008
1.004
114
dün bir arkadaşım dore nin kataloğunu getirdi. almakta tereddüt ettim ilk defa duyuyorum çünkü yeni mi çıktı bu marka?
kızlar aranızda dore nin ürünlerini kullanan var mı? kullandıysanız önerdiğiniz bi ürününü söylerseniz sevinirim..
olumunekankayizsmile

Son düzenleme:
avon ürünleri bana o kadar kötü gelmiyor açıkçası
özellikle parfümlerini seviyorum
belki dore ninkilerde denemeye değerdir diye sorayım dedim

merhaba canım ben 5 aydır temsilciliğini yapıyorum ürünlerinin de kullandım çok güzel
üstelik 3 ay garantili beğenmezsen geri iadesi var

sivilce ürünleri muhteşem kızımda bende kullandım ve çok sattım
parfümleri paris eveline ve venüs marka ürünler satıyor
marka olmalarına rağmen uygun fiyatta

ısabella dupont marka ürünleri de var. üstelik avon oriflame gibi kendi ürettiklerini satmıyor
3 ay garanti vermesi de müşterileri memnun ediyor beni de tabii

aaa bir de kozmetik, kişisel bakım ürünleri aksesuardan başka
ev bakım ürünleri, mutfak gereçleri, fonksiyonel ürünler var. temizlik bezleri var hepsi marka. alman temizlik bezleri flinka. yani her kesime hitap ediyor.
aksesuar kullanmama makyaj yapmam diyen dahi kendine alacak bir ürün buluyor.

ürün almak isteyen gönül rahatlığıyla alabiliri dediğim gibi 3 ay içinde aynı ürünle değiştirme yada iade garantisi var.

teşekkür ederim canım :)
ayrıntılı bilgiler için
artık cilt bakım ürünlerini ve parfümlerini rahatlıkla deneyebilirim :icecream:

merhaba bende dore temsilciliğine başlıyorum kataloğumu bekliyorum.satışın yanısıra benimde almak istediğim bir çok ürün var.internetten kataloğu inceledim çok değişik ürünler var.sadece kozmetikle sınırlı olmaması çok güzel.herkes ihtiyacına göre bir şey bulabilir.ayrıca güvenilirde geldi bana çünkü ülker markasınında bir uazantısı.yıldız holding çatısı altında.çok araştırdım çoookk.ve sonunda karar verdim.temsilcliğini yapan arkadaşım ben acemi olacağım için takıldığım yerlerde bana yardımcı olabilirmisin.ikide birde müşteri temsilcimi aramak istemiyorum.buradaki ortam bana çok daha samimi geliyor.

bende oldum kılar dore teösilcisi elime ulaştı ama numune yok parfümlerin hangisi kokusu güzel ki....

kızlar bende dore temsilcisiyim ürünleri çok güzel tavsiye ederim.zaten eveline harika bir marka.parfümlerde çok güzel denemeye değer.

benden de bir şikayet olsun burada... nisan ayında temsilci oldum.. ilk verdiğim siperişler hiç alakası olmayan şeyler olarak geldi... temsilci olana kadar çok uğraştım... şimdide siparişi düzelttirmek için bir muhattap bulamıyorum. 3 saattir telefona cevap veren yok!!!! temsilci olmak isteyenlere duyurulur..

vayhh o kötü oldu ya burdurdan hemsehrım...ben sıavastayım uye olmak ıstıyoduk ıkı arkadas bıraz daha beklerız napalım bır otursun sırket bakaluım tr dde..rezıl olamam yani öyle arkadaslarıma..eskı avoncu orıflamecıyım yenı dıee buna gecıs surecındeydım duraklattım..ıkna eden olursa altına uye gecereım...

ben çok memnunum doreden ve çok iyi satış yapıyorum ürünlerini kullanan arkadaşlarım çok memnun isteyen varsa üye yaparım.

merhaba.. (dore kozmetikle ilgili)önceden yazdığım cevaptan sonra nihayet kargomu geri yollayabildim. biraz daha ilgilenmeye başladılar, yavaş yavaş oturtuyorlar. 10 lira giriş kaydı ve yaklaşık 60 tllik ilk sipariş vermen istenecek. sonra beğenmezsen bırakabilirsin. ama katalog genişletilecek, fena değil. istersen özelden görüşebiliriz, temsilciliğine yardımcı olurum... (bu arada burdurda değilim, iskenderundayım:))))

Ersağ temizlik ürünlerini arkadaşım tavsiye etti. Adını daha önce hiç duymamıştım. Kullanmam için numune yağ çözücü ve genel temizlik ürününü kullandım. ürünler bitkisel olduğu için ellerim hiç zarar görmedi temizlik yaparken. Yağ çözücüyü arkadaşım elime damlattığında krem sandım, o kadar zararsızdı. Kullanmanızı öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…