Döllenmeden sonra belirtileriniz neler

Kızlar merhaba bzde 1.5 yildr gebelik istiyoruz korunmuyoruz, olmuyor butun testler normal sorun yok tüpler fln, Adete 4 gun kala test yaptim negatf yine, suan 2 gun kaldı aşırı bel ağrım var , göğüs rengimde falan değişiklik yok, hamilelik olma ihtimali varmi acaba

Bendede aynı oldu, szde durum nedir

Merhaba sonuc nedir

merhaba benimde aynı şekilde adetime 2 hafta kala aşırı kasık ve bel ağrım var hala da devam ediyor. bende beklemedeyim adetime 1 hafta daha var beklemedeyim. herhangi bir test yapmadım bekleyip görücez

Bende aynı durumdayım. Benimde bu ayın 14 ünde olmam gerekiyor. Ne durumdasınız acaba

Ya bısey sorcam gebeysem ve bilmiyorsam hayıt kullandığında düşüğe sepep olrmu
Etkisini bilmediğiniz hiçbir şeyi kullanmayın. Ben bu şüphe oluştuğu andan itibaren ıhlamuru bile içmemeye çalıştım, çayı azalttım, kahveyi bıraktım. Ne olur ne olmaz.

Etkisini bilmediğiniz hiçbir şeyi kullanmayın. Ben bu şüphe oluştuğu andan itibaren ıhlamuru bile içmemeye çalıştım, çayı azalttım, kahveyi bıraktım. Ne olur ne olmaz.
Sorun lukı YUMURTALIK yetmezliği var vucut kendiliğinden östrojen üretmiyor dolardan ılacla alıp adet oluyorum 1 hafta ara veriyorum adet donemi o sırada da fsh yukseltyor içmem lazm hayıt aslında muhtacım ama gebelik olrsa diyede korkuyorum bu ay yoğn akıntı ve kasık ağrısı yaşadım sanrım yumurtalar ilk kez çalışmaya başladı hayıt la beraber bal tarçın çörekotu da kullanıyorum

Ben o iğne gbı kasık ağrılarını gebeliğe yordum ama mallsf garip bir adet başladı çok feci sancım kask ağrım devam ediyor

Canım sonuç ne oldu benim spiralim var ama hayatımda ilk defa göğüs ucum ağrıyor?

En erken belirti göğüs hassasiyetiydi, hatta neden bu kadar erken başladı daha vakit vardı diye düşünmüştüm.
Merhaba benimde en fazla regle 7 gün önce olur hep göğüs hassasiyetim 3 4 gün önce olduguda oldu bu ay yumurtlama gününde başladı yani tam emin değilim yumurtlamadan takvime göre akıntımda geçmedi hafif şekilde sürekli bi akıntı var sizin nasıl olmuştu çok umutlanmakta istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…