Doktorda ne gıbı testler????

Bugun doktora gıttım ve ılgınc oldu bıraz...
Muayene edıldım alttan ultrasonla...
Yumurtalıklarımdan ıkı tanesınde catlma yokmus ama bu sorund egıl duzensızlıgındendır dedı...
Smirr testi ve hormon testı ıstedı bakalım daha neler olucak...

Geçmiş olsun. Yumurtlama olmuş mu?

Bir sorun yokmuş...
Tamamen benım bekleme ıstegımden dolayı beklıyorum...
Çünkü kilo vermem lazım... Bakalım heyecanla kılolarımdan kurtulmayı beklıyorum :)

Bir sorun yokmuş...
Tamamen benım bekleme ıstegımden dolayı beklıyorum...
Çünkü kilo vermem lazım... Bakalım heyecanla kılolarımdan kurtulmayı beklıyorum :)

Çok sevimdim canım...:lepi:Folikasiti almayı unutmaa arkadaşım...Kilo alacaksın zaten çok zorlama kendini...Doğumdan sonra sıkı bir rejime girersin...Hem çocuk hem yeni bir sen! Mükemmel olurr....:teytey::teytey:

Çok sevimdim canım...:lepi:Folikasiti almayı unutmaa arkadaşım...Kilo alacaksın zaten çok zorlama kendini...Doğumdan sonra sıkı bir rejime girersin...Hem çocuk hem yeni bir sen! Mükemmel olurr....:teytey::teytey:

Çok tesekkur ederım cnm
Ama suan 85 kıloyum en azından 70 olmam lazımkı hamıle kalayım yoksa 100 kg ıle doguma gırerım :)) :gitme:

Çok tesekkur ederım cnm
Ama suan 85 kıloyum en azından 70 olmam lazımkı hamıle kalayım yoksa 100 kg ıle doguma gırerım :)) :gitme:

Canım hiç öyle düşünme...Kilolu olan bayanlar daha az alıyor...7 kilo ile hamileliğini bitiren kilolu çok...Yani oarası hiç belli olmuyor...60 kilo ile girip 90 kilo ile doğuranı da gördüm...Yediklerine dikkat edersen 7 kilo ile kapatırsın..Normali de oymuş zaten..Fazlasının bebeğe yararı yokmuş..

Ayy herkes boyle dıyorrr :)))
Ve dahada fazla heveslenıyorum :)

X