doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

Çok sevdiğiniz birini hayatınızdan tamamen çıkarmak zordur.Ama sürekli onu düşünmek size zarar verecektir.Eşinizi umursamamak en güzel intikamdır. Umursamaz görünmeye çalışın.Aranızda hiçbir şey yaşanmamış gibi davranmanız onun kendini değersiz hissetmesine sebep olacaktır. Amaç da bu değil mi zaten? Kısa bir süreliğine de olsa sosyal arkadaşlık siteleriyle bütün ilişkinizi kesin hatta mesajlarına cevap vermeyin. Sizden haber alamamak hayatınızın ne yöne aktığını bilmemek onu çıldırtacaktır. Siz evde eski resimlerinize bakarak iç çekiyor olabilirsiniz ama onun bunu bilmesine gerek yok bırakın meraktan deliye dönsün.Unutmak en iyi intikamdır." Onu unutun ve geleceğe umutla bakın. Her şeyin daha güzel ve daha berrak olduğunu göreceksiniz.bence siz şuan hiçbirşeyle ilgilenmeden bebeğinizle ilgilenin ona odaklanın zaten çalışan bir bayansınız burda ihanete uğramış çoğu bayan sizin şartlarınıza sahip olmadığı halde umursamıyor hiçbirşeyi.sizin bu durumda düşüneceğiniz tek şey bebek olsun

Son düzenleme:
Bir tiyatro izlemiştim adını unuttum aslında çok bilindik, işte kadın neden yakalar? diye bir soru var bunun cevabını veriyorlar. :)

Çünkü kadın erkek arkadaşları ve beğendikleri olduğunda bunu saklamak zorunda kalır, saklarken yalan söylemeyi öğrenir bir nevi..
Mesela lise öğrencisi bir kız ve erkeği komşu görür, kız yalan söyler: okuldan arkadaşım kütüphanede ders çalıştık der, eve gider annesi bir ton azara başlar..
Sonra erkekse başka gördükleri komşuya, yaaa benim sevgilim işte anlarsın der...
Eve gider, baba oğlum kiz yapmışsıınnn??? der... :KK70:

Erkek saklama ihtiyacı duymadığı için, beyni buna otomatik olarak çalışmaz, bu yüzden aldatsa da yakalanır beceremez :KK70:

Komikti ama sanırım öyle, tabi aldatma üstadlarından bahsetmiyorum, yeni aldatanlardan :) Yeni öğrenenlerden:) İlla ellerine yüzlerine bulaştıracaklar işte:)

ELMAYRAAAAA :)
Tiyatronun adı aklıma geldi, ADEM İLE HAVVA ...

Çok sevdiğiniz birini hayatınızdan tamamen çıkarmak zordur.Ama sürekli onu düşünmek size zarar verecektir.Eşinizi umursamamak en güzel intikamdır. Umursamaz görünmeye çalışın.Aranızda hiçbir şey yaşanmamış gibi davranmanız onun kendini değersiz hissetmesine sebep olacaktır. Amaç da bu değil mi zaten? Kısa bir süreliğine de olsa sosyal arkadaşlık siteleriyle bütün ilişkinizi kesin hatta mesajlarına cevap vermeyin. Sizden haber alamamak hayatınızın ne yöne aktığını bilmemek onu çıldırtacaktır. Siz evde eski resimlerinize bakarak iç çekiyor olabilirsiniz ama onun bunu bilmesine gerek yok bırakın meraktan deliye dönsün.Unutmak en iyi intikamdır." Onu unutun ve geleceğe umutla bakın. Her şeyin daha güzel ve daha berrak olduğunu göreceksiniz.

umarım o masum yavrunun kokusunu alır da anlar nasıl buyuk eşeklik ettiğini ve pişmanlığın hasını yaşar.....

anlamadıkları mevzu üzerinden uzun uzun cümleler kuran arkadaşlar..

UYARIMI ALDIM OTURDUM ASAGI !

Tartışmayı bi kenara bırakıp biraz Ecrin'i düşünebilir miyiz acaba? :KK19:

hiçbişey çıkmıyo ağzımdan.çıksa zaten kelimeler yetmicek..Allah ııslah etsin böylelerini...

AH arkadaşımm yaa başına nasıl bişey gelmiş böyle seninn.....eşin bunu sana nasıl yapar yaa..hiç mi düşünmedi seni..hadi seni geçtim bi kızın olucak yaa minicik günahsız bir evlad..ikinizin canından kanından bir evlad....onu da mı görmedi gözü..nasıl kendinden geçmiş böyle ki ikinizi de gözden çıkarmış seni aldatmış.Allah onun belasını versin yaa...
bide sölediği yalanlara bak yok senı denedım yok o numara kullanılmıyor yok arkadaşlarıma sorr...diyecek çok şey var ama neyse...
sen önce sakin ol ve sağlıklı bir şekilde doğumunu gerçekleştir canım...annen ablan baban kim varsa da çağır gelsin yanına..evladın hayırlısınla dünyaya gelsin sonra ne yapman gerektiğini düşünürsün.........

Adamın çocuğun hatırına affedilmesi gerektiğini iddia eden arkadaşlar, şimdi biraz şapkamızı önümüze alıp düşünelim beraber. Bu başlığı açan bir hanımefendi değil de erkek olsaydı; karım beni aldatıyormuş, doğumundan ... gün önce veya ... gün sonra telefonunda böyle sapıkça mesajlar yakaladım deseydi eğer; biriniz de tutup, çocuğunuz için affedin, yoksa bu bencillik olur diyecek miydiniz? Anne'nin anne oluşu ona temiz ve saf kalma zorunluluğunu getiriyor da babaya neden getirmiyor? O yatakta o çocuğu yaparlarken eşit konumdalar da sonra neden aralarına sanki işçi işveren ilişkisi giriyor? Neden karşılaşılan her durumda annenin önce çocuğunu düşünmesi gerekiyor da, baba uçkurunu evladından bile ön sıraya koyabiliyor? Toplumda ailedeki rolleri belirleyen kim? Bunlar bir kitapta mı yazıyor, yoksa biz mi kuşaktan kuşağa bunları aktarıyoruz? Yapmayın Allah aşkına, çocuklara yapılan asıl en büyük haksızlık ailedeki rollerin bu yanlış yorumlama biçimini onlara da sanki doğruymuş gibi benimsetmektir. Bugün karısını hamileyken bir başkasıyla aldatan o baba, yarın bir gün kendi kızı büyüyüp de hamile kaldığında damadı onu aldatırsa o damadın üzerine onu öldürmek için saldıracak ve geçmişte kendi yaptığı hatanın üzeri kapatıldığı sürece hiç bir utanma hissetmeyecektir bile..

Empati yeteneğimin kuvvetli olduğuna inanırım. Bu olayı aynı şekilde ben yaşamış olsam,
elbet karşı tarafı dinlerdim. Ama bunu affetmek için değil, zihnimdeki adamla karşımdaki
adamı karşılaştırmak için yapardım. Benim zihnimde eşim güvenilir, dürüst, akıllı ve vicdan
sahibi bir adam. Oysa karşımda güvenimi tamamen yerle bir etmiş, zekadan uzak yalanlarla
kendini savunmaya çalışan düzenbaz bir adam görüyorsam ve bunu bana yaptığı döneme
bakarak içinde vicdanın zerresinin olmadığını hissediyorsam giderim.

Oturup da iki tarafı dinleyip olayın hakimi olamam, ben bunu yapamam. Sadece savci olurum.
Kendini savunmak, aklamak ona düşer. Bu yükümlülüğü onca üzüntünün, ezanın arasında
yükleyemem zihnime.

Konu sahibinin bulunduğu dönemi ve duygusallığını göz önünde bulundurarak, empati kurarak
verdim bu cevabı. Normalde ben de yaptığını ona yaşatırım. Çünkü kendini benim yerime koyup
ne hissedeceğimi düşünmeden yapmış bunu, boş geçmek istemem. Aldatmam ama öyle bir
oynarım ki mahvolur... Çevremdekilerin de yardımını alırım gerekirse. Bunu intikam için yapmam,
sadece o an yaşadıklarımı yaşasın yeter. Sonra ne hali varsa görsün.

offf gün geçmesin ki her gün bir aldatma konusu açılıyor ama bu çok acı olmuş yaaa 5 gün sonra dünyanın en özel duygusunu tadacakken size bu acıyı yaşatanlara ne deyim bilemedim bile...

keşke numarayı alsaydınız keşke biraz daha kurcalasaydınız yatağından kaldırıp deli gibi bağırıp çağırsaydınız içinize atıp kendi kendinizide bebeğinizide harap etmeseydiniz... anlayamadığım çok mu uzak mesajlar atılıyor sadece ortada hiç ele alınacak bir olay yok ya da biz mi alıştıkta böyle olaylar sonucu büyük kavgaların çıkmasına bize tuhaf geliyor...

senaryo şudur kadın söyler erkek koşa koşa gelir yalanlar inandıramayınca özürler ne biliyim sizin olayda bir kopukluk var kopukluk eşinizin umursamaz olduğundan mı diye düşünüyorum gelip üste çıkmaya çalışacak sen bana inanmıyormusun diyecek ama bu hemen olmalıydı bu kadar duyarsız olamaz yaaaa...

bu arada bulduğu yalanda oldukça komik geldi bana çocuğun bile inanmayacağı kadar abes bir durum hiç mi aklı başında arkadaşı yok olur mu öyle şey senin eşin hamile yapılmaz diyecek burda bir kere yalan olduğu belli...

işte empati yapamadığım nadir durumlardan biri yapmakta istemiyorum açıkçası çok içimi acıtıyor aldatılan kadın olma fikri biliyorum ki için acıyor şu andaki durumunu tahmin edebiliyorum umarım sizde bebeğinizde en kısa zamanda en güzel biçimde bu durumu atlatırsınız rabbim bebeğinize sağlıkla kavuşmayı nasip etsin...

selam arkadaşlar baya bi bişeyler yazılmış konuya ama hiçbirini okuyamadım çünkü okuyacak gücüm yok uyudum duş aldım bir rahatladım biraz toparlandımm..bu arada sabah beri msjlar atmış arkadaşlarına msjlar attırmış arkadaşlarına aratmış bana ..hiçbirine dönmedim cevap vermedim akşam gelsin yüzyüze konuşacaz bu konuyu..güya güven konuşunda eşlerini sınıyorlarmış bakalım hangimizin eşi güvencek güvenmicek iddiasına girmişler ..benden bu kadar arkadaşlar ...üzülmemem lazım karnımda bebeğim 5 gün sonra dünyaya gelecek onu üzüp etkilemeye hakkım yok onu ben rabbim bana bir evlat ver dedim çooook şükür o da hemen isteğimi kabul etti onu bana rabbim gönderdi şimdi onun emanetini üzmeye hakkım yok..görüşürüz kızlar akşam öğreneceğim ney ne değildir çıkıyorum şimdilik oturup yazacak fazlaca halim yok zaten
hepinizden allah razı olsun
yuhhh amma da cocuk yalanları.. madem verseymişde telefonu eline oyle deneseymiş,guya birde hamile kadına deney yapıyor!! ama adam müneccimya çözmüş gece ruya görup telefonun giden mesajlarına bakacagını
ben bu adama degilde birde arkadaslarına besbeter sinir oldum,, Allah iyi insanlarla karsılastırsın dönek çok

Son düzenleme:
kızlaaaarrrr buldum buldum rean erkek galiba aramızda bi casus var :)

Son düzenleme:
kızlar okadar usta yalancı ki sabah güya beni uyandırmak için aşklarımm ben gidiyorum işe diyordu hiç hissettirmedi
çocuğumu doğurcam alğım gibi annemin memlektine gidicem,,,2 ay doğum iznim bitincede şubatta işime dönecem mecburen güya ücretsiz izin alıp kzımı büytecektim 1 yaşına kadar ,ben eşimden farklı bir ilçede öğretmenlik yapıyorum 2 aylık yavrumla dağ başına köye gidip çalışıcam lanet olsun kızıımın ve benim 1 lira hakkım geçtiyse aallha havale edip haram eiyorum affedemicem artık resmen ilişki yaşıolar flörtte deil bide ona karım diye hitap ediyorrrrrrrrrrrrr:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

off..canım benim kimbilir ne kadar perişan olmuşsundur, sen adama evlat vericem diye 9 aydır neler çekiyorsun adamın yaptığına bak.affetme onu, kalbine taş bas ama affetme..inşallah ileride bunu unutup çok daha iyi bir insanla çok daha iyi bir yuva kurarsın...böyle şeyleri çevrede görmek de çok üzücü..bizim burda işyerinde de göz önünde bir ilişki yaşandı..adam evliydi ve yeni bebeği olmuştu ama burda yeni evli bir kadınla ilişkisi vardı..sonra gitgide yakınlaştılar ve adam eşinden boşandı, kadın henüz boşanamamış eşinden korkuyormuş falan..bunlar burnumuzun dibinde bile olabiliyor..acaba çoğu erkek eşleri hamileyken aklı dışarı mı gidiyor, yada bunu bize hemcinslerimiz mi yapıyor..bahsettiğim kadın etrafa karşı çok cilveli davranan biriydi adamın aklını çelmiş olabilir..ama adamın da içinde olmasa tabiki aklı çelinmezdi..Rabbim tüm aldatanların karşısına onları rezil rüsva edecek kişileri çıkarsınki birbirlerini bulmuş olsunlar..

X