doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

reann bu arada hamileymişsin hayırlı olsun burda herkes bu konuyu okuyunca geriliyo ve bir şamar oğlanı arıyo herkesin gerginliği ondan yani

ecrin için hayırlısı olsun umarım..

zaten böyle durumlarda konuşmak çok kolaydır.herkes boşan der ama kendilerinin başına gelse çoğu yapmaz..
insanoğlu işte.

reann bu arada hamileymişsin hayırlı olsun burda herkes bu konuyu okuyunca geriliyo ve bir şamar oğlanı arıyo herkesin gerginliği ondan yani

sağol canım.biliyor musun bi senden okudum bunu: )
gerilmekten değil o canım ya..herkes başına gelmeyeni kolay zanneder.biri çıkıp öyle kolay değil deyince de ortalık karışır.tek karşıt görüş olmıcaksın.arkana alıcaksın bikaç kişi: )

hay maşallah :nazar:

Toplam 72 kullanıcı konuyu okuyor. (39 üye ve 33 ziyaretçi)
isimolmasa, reann, beylem, alyadua_, cincikk, yavrus, gdogan, Kedim, nzlm, emevr, sevcan..., istanbull34, miniminibon, scarlettohara, nisa123, .EcLiPSe., kabilarda, ysmc, rbs, donuk_pudra, yektaaa, plum88, fenerbahCemre, blanco, felicityy, gul_koc, SARGIN, sevgicankurt, sinos, melsa34, NeMeSiS98235, bisidicem, Lotf, bonceliko, cillibom, sallapati, prenses006, zeynepsz

Bir kadın için en can alıcı ve acı olay herkes birbirine üzülüyor o yüzdende destek olmak istiyor sanırım.O kadınlarada Allahtan iyi bir kalp diliyorum sahipli erkeğe sırnaşıcak kadar zavallılar.Eden bulur

Empati yeteneğimin kuvvetli olduğuna inanırım. Bu olayı aynı şekilde ben yaşamış olsam,
elbet karşı tarafı dinlerdim. Ama bunu affetmek için değil, zihnimdeki adamla karşımdaki
adamı karşılaştırmak için yapardım. Benim zihnimde eşim güvenilir, dürüst, akıllı ve vicdan
sahibi bir adam. Oysa karşımda güvenimi tamamen yerle bir etmiş, zekadan uzak yalanlarla
kendini savunmaya çalışan düzenbaz bir adam görüyorsam ve bunu bana yaptığı döneme
bakarak içinde vicdanın zerresinin olmadığını hissediyorsam giderim.

Oturup da iki tarafı dinleyip olayın hakimi olamam, ben bunu yapamam. Sadece savci olurum.
Kendini savunmak, aklamak ona düşer. Bu yükümlülüğü onca üzüntünün, ezanın arasında
yükleyemem zihnime.

Konu sahibinin bulunduğu dönemi ve duygusallığını göz önünde bulundurarak, empati kurarak
verdim bu cevabı. Normalde ben de yaptığını ona yaşatırım. Çünkü kendini benim yerime koyup
ne hissedeceğimi düşünmeden yapmış bunu, boş geçmek istemem. Aldatmam ama öyle bir
oynarım ki mahvolur... Çevremdekilerin de yardımını alırım gerekirse. Bunu intikam için yapmam,
sadece o an yaşadıklarımı yaşasın yeter. Sonra ne hali varsa görsün.

Hani derler ya o şerefsizmiş sen de mi onun gibi olacaksın diye. Bu benim hiç umrumda olmazdı böyle birşeye şahit olsaydım. Bir insana enn büyük ceza onu kendi silahı ile vurmaktır. O kişiye bana yaşattığı duyguyu yaşatırdım. yapmasamda yaptım derdim. affedilecek birşeyse o affetsin bakalım. o duyguyu kemiklerine kadar iliklerine kadar hissetmeli benden beter acı çekmeli...

telefonunu alsam napıcam elin kızını eşşekliği yapan kocam denen alçak,almadım numarasını ,,yooo gelen msjları silmiş,,giden mesajları unutmuş ben onun gönderdiklerini okudum

daha dönmedi bana uydurucak bir yalan kılıf arıodur

kapattım telefonumu bide bu şehirde kapısını çalıcam bir akrabam bile yok tayinle gelmiştik buraya

bence de şimdi tutuşmuş akşama kadar ne yalan bulsam diye düşünüyordur..çok zor bi durum canım allah sabır versin..
sen ondan uzakta 2 kuruş para için çalış o burda yapmadıgını bırakmasın..ama kız da suçlu.biliyordur heralde evli oldugunu.. nasıl insanlar var etrafta allah korusun hepimizi..
yakında oldugunu bilsem gel bende kal dicem walla..izmirdeyim ben canım.beklerim walla...

madem elinde bi mesleğin var ki öğretmensin canım hiç gözünün yasına bakma.bir kere affedersen bunu tekrar yapar unutma.Ayrıca bi gecelik kacamak bile değilki anlattığın kadarıyla esinin resmen 2.bir hayatı bir ailesi var yani.

böylelerini Allah ıslah etsin ne diyeyim nutkum tutuldu çok üzüldüm Rabbim size sabır versin en iyi kararı siz verirsiniz ama çocugunuzu düşünün ve üzülmeyin

böylelerini Allah ıslah etsin ne diyeyim nutkum tutuldu çok üzüldüm Rabbim size sabır versin en iyi kararı siz verirsiniz ama çocugunuzu düşünün ve üzülmeyin

ilk erkek arkadasım tarafından aldatılmıstım, hem de tum iliski boyunca..ben kızı buldum ve yuzlestim. baska turlu erkek arkadasımın uydurdugu palavralara inanmak istiyordum. cunku onu cok seviyordum..kızla yuzlestim ve her sey ortaya cıktı..bu kez erkek arkadasım 180 derece donerek bana hakaretler etmeye, tehditler savurmaya baslamıstı ve gercek yuzunu gormustum..ama kızla bulusmasaydım belki kanacaktım ona, cunku aklımda onu aklamaya meyilli bi durum vardı...

keske kadının numarasını alsaydın. kocana hemen msj atmasaydın, en azından aksam eve gelmesini bekleseydin. yuzune baksaydın...Allah yardımcın olsun

gelen cevap arkadaşlarımı ara diyor öyle bişey yok diyor o numara kullanılmıyor diyor,,,devamı gelmedi yarım gelmiş

arkadaşları söyler mi yaptı diye..hepsi birbirinin aynı.belki onlarında vardır hatta.çok koruyorlar birbirlerini.hiç birine inanmıyorum,sende inanma sakın.kesin o kadın da yok öyle bişey falan der seninle konuşursa..herşeyi ayarlamıştır o...

Ay inanmiyorum kk buraya toplanmis
37 okuyucu var

Kizim sana nasihatim ayrilin olur cunku gercek veya degil
Insanin icine kurt dustumu omur boyu seninledir yer bitirir:KK43:

öncelikle geçmiş olsun. Allah yardımcın olsun. eşinden ve o kadından tazminat alma hakkın olduğunu söylemeye geldim.

Ay inanmiyorum kk buraya toplanmis
37 okuyucu var
..................................

çünkü bu tüm kadınların aklının ortak karpuz kabuğu ... birinin düşürmesine gerek yok hep aklımızda aynı korku ya benimki de yaparsa?
neticesini de fena halde merak ederiz... nasıl olursa olsun.

ha bir de durum acayip fahiş... ecrinin doğumuna sadece 5 gün var :S

sağol canım.biliyor musun bi senden okudum bunu: )
gerilmekten değil o canım ya..herkes başına gelmeyeni kolay zanneder.biri çıkıp öyle kolay değil deyince de ortalık karışır.tek karşıt görüş olmıcaksın.arkana alıcaksın bikaç kişi: )

Rean bak yine devam ediyorsun laf atmaya, bir önceki mesajında da lafı yine, herkes öyle boşan der başlarına gelse yapamazlar diye laf atmışsın. Yine aynı tarzda bir mesaj. Nedir sorunun anlayamadım senin??
Saygı diyen sensin, saygısızlık yapıp uyarı alan da sensin
Ama hala alttan alttan laf çarpıtmaya devam eden de sensin.

Hem baştan isteyen istediği gibi düşünür diyip diyip laf atanları da anlamak zor.

konu çok talep görmüş tamamını okuma fırsatım olmadı arkadaşım ama çok üzüldüm karnında bebeğinle olacak iş değil... ben senin yerinde olsaydım telefonu alır kapatır kaybolmuş numarası yapardım. o telefonla mahkemeye gider donuna kadar alır ortada bırakırdım. ele güne rezil ederdim insan içine çıkacak yüzü kalmazdı. sonrasında bakardım kızımla keyfime :KK50:

bencce şu an karar vermek zorunda değilsin..senin tek önceliğin bebeğin..zaten hamilelik ,doğum bir kadın için en zor zamanlar..önceliğin bebeğin ve doğumun..bence bir an önce anneni ve kardeşlerini artık kim varsa yakının,yanına çağırman ,sıkıntı doğumu tetikleyebiliyor,yalnız olmanı istemem..umarım sağlıkla bebeğini kucağına alırsın ve daha sonra bebeğin ve kendin için en doğru kararı verirsin.
aldatma konusuna gelince,en çok midemi bulandıran kısmı hamileyken yapılması.bir kadının en güzel,ama aynı zamanda en sıkıntılı,bunalımlı depresyonik zamanları,bir yandan bebeği için heyecanlanırken,hayatında vücudunda herşeyin değişme zamanı..o kadar karışık duygular yaşarken insan,en çok destek olacak kişinin yani eşinin ,başka kadınla olması kabul edilebilir bişey değil..
bazı arkdaşlar ne rahta yazmışlar,affet gitsin diye....sizin için aldatılmak bu kadar basit bir durumsa,aldatmak da öyle sanırım?_???

hepinizden allah razı olsun kızlar ben gece 4 ten beri uyumadım yatıp dinlenıcem biraz ,,halsız kaldım...canım kızım uynadığımda ne güzel oynuodu şimdi oynaması bile durdu dinlenmem lazım..destekleriniz için teşekkür ederim akşam başka ne yalanlar uyduracak bakalım

şimdi kırıldım bana güvenmemişssin diye suç bastıran msjlar gelıooo

gerizekalı herifffff:KK47:

X