doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

selam arkadaşlar baya bi bişeyler yazılmış konuya ama hiçbirini okuyamadım çünkü okuyacak gücüm yok uyudum duş aldım bir rahatladım biraz toparlandımm..bu arada sabah beri msjlar atmış arkadaşlarına msjlar attırmış arkadaşlarına aratmış bana ..hiçbirine dönmedim cevap vermedim akşam gelsin yüzyüze konuşacaz bu konuyu..güya güven konuşunda eşlerini sınıyorlarmış bakalım hangimizin eşi güvencek güvenmicek iddiasına girmişler ..benden bu kadar arkadaşlar ...üzülmemem lazım karnımda bebeğim 5 gün sonra dünyaya gelecek onu üzüp etkilemeye hakkım yok onu ben rabbim bana bir evlat ver dedim çooook şükür o da hemen isteğimi kabul etti onu bana rabbim gönderdi şimdi onun emanetini üzmeye hakkım yok..görüşürüz kızlar akşam öğreneceğim ney ne değildir çıkıyorum şimdilik oturup yazacak fazlaca halim yok zaten
hepinizden allah razı olsun

işi gücü yok,karısının doğumuna günler kalmış,adam arkadaşlarla iddiaya girmiş karılarının güvenleriyle alakalı!!!!hadi ordan beeee
tut ki aldatmadı ama karakteri hakkında çokta iç açıcı şeyler düşünemiyorum üzgünüm....

selam arkadaşlar baya bi bişeyler yazılmış konuya ama hiçbirini okuyamadım çünkü okuyacak gücüm yok uyudum duş aldım bir rahatladım biraz toparlandımm..bu arada sabah beri msjlar atmış arkadaşlarına msjlar attırmış arkadaşlarına aratmış bana ..hiçbirine dönmedim cevap vermedim akşam gelsin yüzyüze konuşacaz bu konuyu..güya güven konuşunda eşlerini sınıyorlarmış bakalım hangimizin eşi güvencek güvenmicek iddiasına girmişler ..benden bu kadar arkadaşlar ...üzülmemem lazım karnımda bebeğim 5 gün sonra dünyaya gelecek onu üzüp etkilemeye hakkım yok onu ben rabbim bana bir evlat ver dedim çooook şükür o da hemen isteğimi kabul etti onu bana rabbim gönderdi şimdi onun emanetini üzmeye hakkım yok..görüşürüz kızlar akşam öğreneceğim ney ne değildir çıkıyorum şimdilik oturup yazacak fazlaca halim yok zaten
hepinizden allah razı olsun

İddaa demek vay anasını sayın seyirciler :KK8: Ne güzelde kıvırıyo
Konu sahibi gelişmeleri paylaşırsın müsait olunca.

peki.dediğin gibi evet haklısın bende böyle düşünüyorum.

Bana ya da bi başkasına katılmak zorunda değilsiniz zaten

İstediğinizi düşünmekte özgürsünüz..

Ama kimseyi suçlamadan olmalı bu.. Ben aldatan adam dahil kimseyi suçlamadım, bana ters dedim terkedilmeli dedim o kadar..

Siz kalkmış hamile kadınlar aldatılırsa bunu affetmeyip boşanırsa 'bencil' dir diyorsunuz.. Kime ve neye göre bu ? Siz mi belirliyorsunuz bunu bilmiyorum ancak o aldatan kişinin en hafif sıfatı bile bencilden çok daha aladır..

Değer yargılarınız sizi ilgilendirir ancak konu sahibesi boşanırsa bencil olacak gibi bi kavram çıkartıyorsunuz ortaya, herkesin dur dediği nokta bu şu an.. Yoksa sizin ne düşündüğünüz kimseyi o kadar ilgilendirmiyor..

ecrin bu adam koşa koşa eve gelmeliydi senin yanına. işi nerede Allah aşkına böyle bir zamanda telefonla mesajla halledilecek bir durum mu? bundan daha önemli bir şey olabilir mi? mümkün mü?

ben senin kocanı anlayamadım hem de hiç.

''hangimizin eşi güvenir'' oyunu oynayacak bu zamanımı bulmuş eşin.bunu normal bir zamanda yani hamile olmadığın bi zamanda yapsa belki inandırırdı seni ama hamilesin ve bu dönemde cinsel anlamda bir araya gelemediğiniz dönemde bu oyuna hiç kimse inanmaz.

Bayan son derece soğuk kanlı; duşunu almış yatmış uymuş dinlenmiş. Ben olsam o mesajları okuduğum an kafasını kırmıştım, Allah büyük konuşturmasın

Ne yapsın?
Kendine ve bebeğine zarar mı versin?

Kırılacak kafa olsa anlayacağım bu yazdığını...
Bunun soğuk kanlılıkla ilgisi yok, kadın şokta..

ecrin bu adam koşa koşa eve gelmeliydi senin yanına. işi nerede Allah aşkına böyle bir zamanda telefonla mesajla halledilecek bir durum mu? bundan daha önemli bir şey olabilir mi? mümkün mü?

ben senin kocanı anlayamadım hem de hiç.

yüzü var mı sence kızın suratına bakmaya??????

yazılanların hepsini okudum öncelikle arkadaşım Allah yavrunu hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin ve sanada sabırlar versin her şerde bir hayır vardır derler ben buna çok inanırım yanlız takıldığım bir konu var;
adamın eşi hamile doğuma 5 gün var onu aldattığını düşünüyo evde yanlız ve adam işten çıkıp yanına bile gelmeden ancak msj atıyo gerçi vicdanı olsa bunları yapmazdı benim ki de laf :KK50:

Eşşek kadar adamlar şişe çevirmece oynar gibi hangimizin eşi daha çok güveniyor oyunu mu oynamışlar? Üstelik birinin karısı bir hafta sonra doğum yapacak! Yazık yaa. Salak erkekler aldatmasın karısını. Bu işler biraz zeka ister.

Bayan son derece soğuk kanlı; duşunu almış yatmış uymuş dinlenmiş. Ben olsam o mesajları okuduğum an kafasını kırmıştım, Allah büyük konuşturmasın

Bende mesajları okudugumda hesabını sorardım sonrada defolup gıtmesını soylerdım arkadaslarına arattırıyormus bıde yazık ya koskoca okumus gormus kadın senın sacmalıklarına mı ınanacak sankı

Ben de aslında adam neden işini bırakıp eve gelmeye çalışmıyor diye düşündüm, sonuçta hamile bir kadın ve üzüntüsü var diyeceğim ama aldatan bir adamın bu kadar hassas olmasını beklemek belki de saçmalık:)

Bu arada konu sahibi arkadaşım,

Sana demiş ya eşlerimizi sınıyorduk kim güvenecek vs diye, eğer o eşlerin telefon numaraları varsa, onları arayıp sorabilirsin...siz de böyle mesajlar yakaladınız mı diye....

Eğer öyleyse, o arkadaşların eşlerinin de böyle şeyler yakalaması gerek değil mi?

Bir de telefon karıştırma alışkanlığınız var mıydı ki, telinize bakacağına emin olsun, yoksa iddanın anlamı olmaz.

Bu arada bence mesaj dökümü isteyebilirsin....ne kadar süredir olduğunu görmek için...

Esının sana guvenmedıgını dusunuyorsan evlılıgını sorgula o zaman yada konus neden boyle dıye arkadaslarla guven oyunu oynamak ne ya

bende hamileyken aldatıldığımı öğrensem tıpkı konu sahibi gibi davranırdım..şu anda tek önemli şey çocuğum der sakin olmaya çalışırdım.yoksa eminim sakinlikten ölmüyor o da ama mantıklı olanı yapıyor.

''reann'' gibi kadınlar olduğu sürece erkekler her zaman aldatıp, bunu bir bahaneye bağlayabiliceklerdir. Bir de çocuklarını bu zihniyette yetiştirenler olduğu sürece vay halimize. ''Aldatan erkeği anlamak'' nedense toplum aldatan erkeği anlamaya çalışıyor hep ''reann'' düşünce tarzıyla... Yazık...

iddia yalanını mesaj atmadığı 1 saatte kurguladı arkadaşlarını tembihledi, bu durumda şu soru geliyo aklıma kadını nasıl deniceklerdi, mesajları kendi mi gösterecekti yani nedir anlamadım ben

Ben de aslında adam neden işini bırakıp eve gelmeye çalışmıyor diye düşündüm, sonuçta hamile bir kadın ve üzüntüsü var diyeceğim ama aldatan bir adamın bu kadar hassas olmasını beklemek belki de saçmalık:)

Bu arada konu sahibi arkadaşım,

Sana demiş ya eşlerimizi sınıyorduk kim güvenecek vs diye, eğer o eşlerin telefon numaraları varsa, onları arayıp sorabilirsin...siz de böyle mesajlar yakaladınız mı diye....

Eğer öyleyse, o arkadaşların eşlerinin de böyle şeyler yakalaması gerek değil mi?

Bir de telefon karıştırma alışkanlığınız var mıydı ki, telinize bakacağına emin olsun, yoksa iddanın anlamı olmaz.

Bu arada bence mesaj dökümü isteyebilirsin....ne kadar süredir olduğunu görmek için...

ruyasında gormus canım sonrada bakmıs ıste mesajları gormus

Eşşek kadar adamlar şişe çevirmece oynar gibi hangimizin eşi daha çok güveniyor oyunu mu oynamışlar? Üstelik birinin karısı bir hafta sonra doğum yapacak! Yazık yaa. Salak erkekler aldatmasın karısını. Bu işler biraz zeka ister.

ne güzel söyledin elmayra, bari biraz zeki olsalar ya :)

konu sahibi bir mesajında ı mesajları silmiyceksin dediğini de yazmıştı sanırım adam akşam eve geldiğinde mesajlara tekrar bakıp gerekirse numarayı arar sorar o zaman ortaya çıkar sanırım ne olduğu . adam mesajları silmiştir büyük ihtimal peki aradığında bu numara kullanılmıyor derse yinede numaranın kime ait olduğu belli olurmu acaba

''reann'' gibi kadınlar olduğu sürece erkekler her zaman aldatıp, bunu bir bahaneye bağlayabiliceklerdir. Bir de çocuklarını bu zihniyette yetiştirenler olduğu sürece vay halimize. ''Aldatan erkeği anlamak'' nedense toplum aldatan erkeği anlamaya çalışıyor hep ''reann'' düşünce tarzıyla... Yazık...

Şener Şen soruyoduya yaptım ama niye yaptım :KK1:
hayret edilesi ama var böyle kadınlarda

X