doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

eğer henüz doğmamış bir çocuğum varsa ve kocam böyle birşey yaptıysa..hemen boşanırım.bırakır giderim vs..e çocuk ne olucak.
böyle durumda çekip gitmek kadınlık onuru değildir bence.bencilliktir.hiçbirşeyin önünü arkasını düşünmemektir.kendinden başka hiçbişeyi düşünmemektir.bu noktada kadınlık onuru dediğimiz şey pekte mühim bi olgu değil bence.

sanırım hamilesiniz ve o hassasiyetle yazıyorsunuz , aslında benim demek istediğim sizin söylediklerinizde gizli kadın giderse bencillik yapmış çocuğunu düşünmemiş olur diyorsunuz peki adam aldatırken ne yapıyor ? kadın çocuğu için affetti diyelim herkes bunu kaldıramazki kendim için söyliyim aldatılsam ve üzerine çocuğum için affetsem sürekli gözüm üzerin de olur sürekli birşeylerini karıştırırım açık bulabilmek için her tartışmada bu konuyu gündeme getiririm ne bende huzur kalır ne o adamda ne de çocuğum da böylesi daha mı iyi olur.

adam aldattı kendince sebebleri vardı diyelim hiçbir kadın aldatılmayı haketmez bana göre. çekip gitmek en kolayı kurtrılacak birşeyler varken diyeceksiniz belki ama bu durumda giden kadın gibi gözüksede başkasına dokunarak adam çoktan gitmiş oluyor bence

eğer henüz doğmamış bir çocuğum varsa ve kocam böyle birşey yaptıysa..hemen boşanırım.bırakır giderim vs..e çocuk ne olucak.
böyle durumda çekip gitmek kadınlık onuru değildir bence.bencilliktir.hiçbirşeyin önünü arkasını düşünmemektir.kendinden başka hiçbişeyi düşünmemektir.bu noktada kadınlık onuru dediğimiz şey pekte mühim bi olgu değil bence.

Bilmiyorum ama okuyorum okuyorum hiç bir izahınız da elle tutulur bir yan bulamıyorum

O çocuk tek kadına mı ait ? Kadını bencillikle suçlarken diğer taraftan şimdi sıfatını yazmaya elvermeyen bir ortamda olduğumdan şahsiyete bakar mısınız ?

Öyle bir konuşuyorsunuz ki adam sadece günlük ev tartışmasında eşinin kalbini kırmışta kadın çok tripli bişey ve tek kendini düşünüp basıp gidiyor gibi..

Aldatmak kadar alçakça birşeyden bahsediyoruz.. Ne kadar eş olabilmiş ki baba olabilsin..

reann valla ideal kadınsın ne diyim, erkek olsam senin gibi bi kadınla evlenirdim anlamaya çalışırım diyosun inanılır gibi değil

hani boşan diyenlere kızıyorsunuz ya şu anda sizin yaptığınız şeyde bunun farklı bir boyutu..lütfen doğum yapmak üzere olan ve eşi tarafından aldatılan bir kadını annelik olgusuyla yaralamaya çalışmayın..bu hiç hoş değil.siz bu kadıncağızı bencillikle suçlayamazsınız buna hakkınız yok.en iyi o bilir şu anda ne yaşadığını.

çocuğunu düşünmesi gereken tek kişi anne midir? kadın o çocuğu tek başına mı yaptı? peki bir çocuğun babaya da ihtiyacı varsa ki elbette var,o baba neden eşi hamileyken bunları yaptı?

bence kimse konu sahibine hemen boşan ya da çocuğun için katlan dememeli..ikisi de aynı kapıya çıkıyor çünkü..

Kocanız bi kere aldatsın bundan sonraki aldatmaların önünü açsın siz de çocuk var amaan aldatırsa aldatsın diye
boşanmayın .
Ksinlkle katılmıyorum ben :KK3:
Aldatan bi kocayı boşuyorum diye bencil olacaksam olayım valla küçük düşmekten kadınlık gururumu onurumu
şerefimi beni aldatan adama çiğnetmekten iyidir bencil olmak.

Artı ...
Beni aldatan adam çocuğumuda aldatmış sayılır.
Çocuğumu yok saymış önemsememiş umursamamış demektir.

Beni seven sayan çocuğunu önemseyen bi adam zaten aldatmaz.

yalnız ben bunlardan bahsetmemiştim.

bencillik nedir bence biliyor musun ? " 9 aylık karnı burnunda ahhlaya ohhlaya tüm sancıları,zorlukları çeken bir kadını, henüz dünyaya gelmeyen gelmesine ramak kalan pırıl pırıl masum yavruyu ;Allahın ona bahşettiği babalık lütfunu elinin tersi ile itip elin karısında/kızında uçkurunu rahatlatan !! haysiyetsizdedir. bencillik budur.:KK31:

Son düzenleme:

Bencillik midir?
Adam sen hamileyken doğumuna 5 gün kalmış hala cinsel tatmin peşinde başka kadınlarla...
Sen aldatılmışsın ve adamın yaptığı bencillik değil de ne peki?
He şimdi o bencillik yaptı diye ben de mi yapayım diyeceksin sanıyorum...
Hiçbirşeyin önünü arkasını düşünmemektir demişsin, peki adam düşünmüş mü? Sen karnın burnunda çocuk taşırken, o hiçbirşeyi ölçüp biçmemiş zaten.
Bu noktada kadınlık onuru dediğimiz şey pek de mühim değil diyorsun???? İnanamadım gerçekten.
Bir kadının ağzından böyle birşey duymak benim için normal fakat oldukça enteresan.
Acaba erkek üye misin diye bile düşündüm o derece, inanılmaz.

Oturur eşimle konuşurum, ona güveniyorsam anlamaya çalışırım demişsiniz.

Ona güvenmenin "g" si mi kaldı? Daha hangi güvenden bahsediyoruz?

Diyelim ki dedi ki hayatım sen hamileydin, birlikte olamıyorduk hayatta yapmazdım ama şeytana uydum, arkadaşlarım da beni bu yola sürükledi, beni biliyorsun yapar mıydım? ama oldu çok pişmanım dedi ağladı....
Ya tamam olmuş bir kere deyip geçmek gerekiyor size göre.........

Umarım yaşamazsınız böyle birşeyi fakat eminim istatistiklere baksak erkek bir kere yapıp affedilince bunu tekrarlıyor. Hatta KK'nin aldatılma mesajlarını okusak yeter belki.

Sizin eşiniz bambaşka olabilir, hayatta yapmaz ama yaptıysa bir daha tekrarlayacak yapıda değil diye düşünüyor olabilirsiniz, ama bence çok emin olmayın.
Ben büyük güven problemleri olan bir insandım, bütün bu duyduklarım ve yaşadıklarımdan dolayı, evlenmeyi düşünmüyordum, ama şimdi eşime çok güveniyorum, bu da evlenmemi sağlayan büyük bir faktördü. Fakat yine de beni bir kere aldatırsa, yok benim eşim hayatta yapmazdı yalanına kendimi alet edemem.
Çocuğuma asıl öyle bir insanla birlikte olarak ihanet etmiş olurum, zaten öyle bir adamla evlilik kanamaya devam eder....O kanayan ortamda da büyüsün istemem çocuğum...

Sonra babasının aldattığını da bilsin isterim. Bilsin ki ileride genç bir kadın olarak sadakatsizliğin ne olduğunu bilsin, ne kendi yapsın, ne de yapanı hoş görsün.
Bunun hoş görülecek bir yanı yok.
Affedilecek bir yanı yok.
Bencillik de değildir kadının çekip gitmesi.. Sadakati bozan ceremesine katlanmalıdır.

Merak ettiğim bir soru var, siz eşinizi aldatsanız sizce eşiniz nasıl tepki veriridi?? Çekip gitse ne bencil adam yahu mu derdiniz?

Hayır yani aldatılan kadın mı bencil oluyor :KK53: pes..

İlle suçu kadına yüklemeyi başarıyorsunuz..

Aldatan erkek zaten pek bi düşünceli, hiç bencil değil.. Sırf eşi hamile, rahatsız etmemeyim diye başka kadınlarla beraber oluyor değil mi ? Biz bu kadar ince düşünemedik..

sanırım hamilesiniz ve o hassasiyetle yazıyorsunuz , aslında benim demek istediğim sizin söylediklerinizde gizli kadın giderse bencillik yapmış çocuğunu düşünmemiş olur diyorsunuz peki adam aldatırken ne yapıyor ? kadın çocuğu için affetti diyelim herkes bunu kaldıramazki kendim için söyliyim aldatılsam ve üzerine çocuğum için affetsem sürekli gözüm üzerin de olur sürekli birşeylerini karıştırırım açık bulabilmek için her tartışmada bu konuyu gündeme getiririm ne bende huzur kalır ne o adamda ne de çocuğum da böylesi daha mı iyi olur.

adam aldattı kendince sebebleri vardı diyelim hiçbir kadın aldatılmayı haketmez bana göre. çekip gitmek en kolayı kurtrılacak birşeyler varken diyeceksiniz belki ama bu durumda giden kadın gibi gözüksede başkasına dokunarak adam çoktan gitmiş oluyor bence

öncelikle söylediklerimin bebeğimle alakası yok.hiç çocuğum olmasada aynı şekilde davranırım ben.insanlar hata yaparlar.bazıları çook büyük pişmanlık yaşarlar.bunları anlamaya çalışmak yanlış değil bence.olur.olabilir.sonuçtan çok nedenlerdir benim için önemli olan.onun ne hissettiği.nasıl bir durumda böyle bi hataya düştüğüdür.yani ben böyleyim.yapıcak bişi yok.öyle hemen gemileri yaktım gidiyorum diyemem.öncelikle o gemileri neden yakıyorum kesin ve net bilmem gerekli.

: )

yani kızlar size gerçekten inanamıyorum.biriniz dışında kimse fikre saygı duyarak konuşmayı bilmiyor.
bu derece eleştirilecek birşey yok ortada.
siz öyle düşünürsünüz ben böyle..
pişmanlık diye birşey vardır..insanların keşkeleri vardır.
yani düzelme ihtimali olan hatta eskisinden çok daha iyi olabilecek bir duruma şans vermemek bence aptallık.
BENCE..
bunu kabul etmek zorunda değilsiniz ki : )

Bilmiyorum ama okuyorum okuyorum hiç bir izahınız da elle tutulur bir yan bulamıyorum

O çocuk tek kadına mı ait ? Kadını bencillikle suçlarken diğer taraftan şimdi sıfatını yazmaya elvermeyen bir ortamda olduğumdan şahsiyete bakar mısınız ?

Öyle bir konuşuyorsunuz ki adam sadece günlük ev tartışmasında eşinin kalbini kırmışta kadın çok tripli bişey ve tek kendini düşünüp basıp gidiyor gibi..

Aldatmak kadar alçakça birşeyden bahsediyoruz.. Ne kadar eş olabilmiş ki baba olabilsin..

peki.dediğin gibi evet haklısın bende böyle düşünüyorum.

ayyyyy yazıklar olsunnn ya yaptıqı ne kadar ayıp ve gunah ya onun cocuqunu karnında tasıyosun onun yaptıqına bak gıdıp baslarınla neler yasıyo okurken bıle tüylerım dıken dıken oldu canmmm allah sana peygamber sabırları versın stres yapıp uzme kendını bebısıne yazık aksam eve gelınce aqızına gelenı say esının tarafınada anlat bu yaptıqını qıdıp telefon dökümanını cıkar kımınle mesajlasıp ettıqını aılesının onune koy :KK47::KK47::KK47::KK47:

senı bu halde uzuyo ya allah cıkarır ondan yazık yaa kadın karnı burnunda bırde esınden ne cekıyo yuce rabbım sana malum etmıs ıste yınede allahın sevgılı kuluymussunkı fazla gecte olmadan oqrendın tavız verme tavız verırsen tekrarlar canım aynısını burnunu surt cocuqu elletme bıle ona haketmıyosun baba olmayı de :KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22:

hani boşan diyenlere kızıyorsunuz ya şu anda sizin yaptığınız şeyde bunun farklı bir boyutu..lütfen doğum yapmak üzere olan ve eşi tarafından aldatılan bir kadını annelik olgusuyla yaralamaya çalışmayın..bu hiç hoş değil.siz bu kadıncağızı bencillikle suçlayamazsınız buna hakkınız yok.en iyi o bilir şu anda ne yaşadığını.

çocuğunu düşünmesi gereken tek kişi anne midir? kadın o çocuğu tek başına mı yaptı? peki bir çocuğun babaya da ihtiyacı varsa ki elbette var,o baba neden eşi hamileyken bunları yaptı?

bence kimse konu sahibine hemen boşan ya da çocuğun için katlan dememeli..ikisi de aynı kapıya çıkıyor çünkü..

pardon ?
ohoo mevzu nerelere gelmiş.
arkadaşım ben kimseye fikrinden dolayı kızmıyorum.ben bana göresini söylüyorum.bence böyle diyorum.
onca insan arkadaşın kocasına demediğini bırakmadı öküzünden tutta şerefsizine kadar.şimdi ben fikrimi söyledim arkadaşı yaralamış mı oldum.
diğerleri bi yaralamada bulunmadılar değil mi?
her ne olursa olsun çocuğunun babası ve hala kocası olan bi adama onca cümleyi kurarken.lütfen bırakın.herkesin fikri var.ya saygı duyucaksınız.yada susucaksınız.

bencillik nedir bence biliyor musun ? " 9 aylık karnı burnunda ahhlaya ohhlaya tüm sancıları,zorlukları çeken bir kadını, henüz dünyaya gelmeyen gelmesine ramak kalan pırıl pırıl masum yavruyu ;Allahın ona bahşettiği babalık lütfunu elinin tersi ile itip elin karısında/kızında uçkurunu rahatlatan !! haysiyetsizdedir. bencillik budur.:KK31:[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

hı hı.tamam.haklısın.

Bencillik midir?
Adam sen hamileyken doğumuna 5 gün kalmış hala cinsel tatmin peşinde başka kadınlarla...
Hiçbirşeyin önünü arkasını düşünmemektir demişsin, peki adam düşünmüş mü? Sen karnın burnunda çocuk taşırken, o hiçbirşeyi ölçüp biçmemiş zaten.
Bu noktada kadınlık onuru dediğimiz şey pek de mühim değil diyorsun???? İnanamadım gerçekten.
Bir kadının ağzından böyle birşey duymak benim için normal fakat oldukça enteresan.
Acaba erkek üye misin diye bile düşündüm o derece, inanılmaz.

Oturur eşimle konuşurum, ona güveniyorsam anlamaya çalışırım demişsiniz.

Ona güvenmenin "g" si mi kaldı? Daha hangi güvenden bahsediyoruz?

Diyelim ki dedi ki hayatım sen hamileydin, birlikte olamıyorduk hayatta yapmazdım ama şeytana uydum, arkadaşlarım da beni bu yola sürükledi, beni biliyorsun yapar mıydım? ama oldu çok pişmanım dedi ağladı....
Ya tamam olmuş bir kere deyip geçmek gerekiyor size göre.........

Umarım yaşamazsınız böyle birşeyi fakat eminim istatistiklere baksak erkek bir kere yapıp affedilince bunu tekrarlıyor. Hatta KK'nin aldatılma mesajlarını okusak yeter belki.

Sizin eşiniz bambaşka olabilir, hayatta yapmaz ama yaptıysa bir daha tekrarlayacak yapıda değil diye düşünüyor olabilirsiniz, ama bence çok emin olmayın.
Ben büyük güven problemleri olan bir insandım, bütün bu duyduklarım ve yaşadıklarımdan dolayı, evlenmeyi düşünmüyordum, ama şimdi eşime çok güveniyorum, bu da evlenmemi sağlayan büyük bir faktördü. Fakat yine de beni bir kere aldatırsa, yok benim eşim hayatta yapmazdı yalanına kendimi alet edemem.
Çocuğuma asıl öyle bir insanla birlikte olarak ihanet etmiş olurum, zaten öyle bir adamla evlilik kanamaya devam eder....O kanayan ortamda da büyüsün istemem çocuğum...

Sonra babasının aldattığını da bilsin isterim. Bilsin ki ileride genç bir kadın olarak sadakatsizliğin ne olduğunu bilsin, ne kendi yapsın, ne de yapanı hoş görsün.
Bunun hoş görülecek bir yanı yok.
Affedilecek bir yanı yok.
Bencillik de değildir kadının çekip gitmesi.. Sadakati bozan ceremesine katlanmalıdır.

Merak ettiğim bir soru var, siz eşinizi aldatsanız sizce eşiniz nasıl tepki veriridi?? Çekip gitse ne bencil adam yahu mu derdiniz?

yahu ben bunları söylemiyorum ki.tek kelimeleden nerelere vardırıyorsunuz işi.adamın bencil olmadığını vurgulayan herhangi bir cümlem var mı benim.hay allahım.neyse.

: )

yani kızlar size gerçekten inanamıyorum.biriniz dışında kimse fikre saygı duyarak konuşmayı bilmiyor.
bu derece eleştirilecek birşey yok ortada.
siz öyle düşünürsünüz ben böyle..
pişmanlık diye birşey vardır..insanların keşkeleri vardır.
yani düzelme ihtimali olan hatta eskisinden çok daha iyi olabilecek bir duruma şans vermemek bence aptallık.
BENCE..
bunu kabul etmek zorunda değilsiniz ki : )

Reann, fikre saygı duyarak konuşmayı bilmiyor demek en kolay yoludur bu işin, önceki mesajlarını şimdi alıntılamakla uğraşamayacağım ama sen de sonuçta " boşan" diyenleri kışkırtacak tarzda yorumlar yazdın.

Yani sonuçta burda hemen boşanırım bırakır giderim, e çocuk ne olacak? diye sorarsanız, üzerine kadınlık onuru değil bencilliktir derseniz, bu tamamen karşıt düşüncedekilere ataktır.

duyduğum,gördüğüm bır yapan bir daha yapıyor,aldatıyor,yasak ya olmamalı ya,daha heyecanlı geliyo ya!!!!
kim kocasını başka kadınla,kadınlarla paylaşmak istiyosa,nasılsa cüzdan bende,dönüp dolaşıp bana gelecek dıye avunuyosa affetsin,katlansın....
affetmemeyi,katlanmamayı,paylaşmamayı seçenlere de saygı göstersin....

yahu ben bunları söylemiyorum ki.tek kelimeleden nerelere vardırıyorsunuz işi.adamın bencil olmadığını vurgulayan herhangi bir cümlem var mı benim.hay allahım.neyse.

Epey uzun yazmıştım ama sadece bu kısmına odaklanmışsın, zaten ben de adam bencil değildir demediğin için şöyle yazdım:

Demek istediğim bu durumda adam da bencil olmuyor mu? Adam bencil oluyorsa, kadının ki niye bencil oluyor? Ya da ilk bencilliği zaten adam yapmış oluyor demek istedim :KK70:

Neyse,
Bence tartışmanın bir anlamı yok.
Konu aldı başını gitti zaten.
Karşılıklı olarak herkes birbirini kışkırttı diyelim ve uzamasın.

pardon ?
ohoo mevzu nerelere gelmiş.
arkadaşım ben kimseye fikrinden dolayı kızmıyorum.ben bana göresini söylüyorum.bence böyle diyorum.
onca insan arkadaşın kocasına demediğini bırakmadı öküzünden tutta şerefsizine kadar.şimdi ben fikrimi söyledim arkadaşı yaralamış mı oldum.
diğerleri bi yaralamada bulunmadılar değil mi?
her ne olursa olsun çocuğunun babası ve hala kocası olan bi adama onca cümleyi kurarken.lütfen bırakın.herkesin fikri var.ya saygı duyucaksınız.yada susucaksınız.

saygı :)

burada hiç kimse bu hassas dönemindeki bir insana bencil demedi..evet hamile eşine bunları yapan adama laf saydı arkadaşlar..haklısınız,ikisini aynı kefeye koymaları gerekirdi..doğru..

ayrıca kimsenin susması ya da konuşması size bağlı değil..saygıdan bahsedip de bunu gösterememeniz ne acı.

daha yazışmayalım,ayrı dünyaların insanlarıyız :)..

X