Dogumum Baslamıs...

Gamzecigim hala tik yok mu gülüm.Merakla actim kk yi direk senin konuyu okuyorum ama hala hayirli haberi göremedim senin oglusun sessiz salim gelecek galiba canini yakmadan baksana kac gün oldu sanci yok.hayirli dogumlatr

:teselli:
Yok fatosum yaa oyle yatıyorum..Beklemekten bi hoş oldum artık..Cumartesiden beri evde mahzur kaldım. yarın 9bucuga randevum var bakıcaz bakalım ne oluyo ne bitiyo..senağlama:1rolleyes:

Gamzee dogur artık bacım bak rüyamda seni dogurdugunu gördüm sıra sende sonra bende hadi dogurda sıra bana gelsin senden sonra ben doguruyordum :dance:

Hadi inşallah diyecem amaaa bu gidişle siz benden once dogurursunus gibime gelii..Napsam acaba traktor falan bulup 2 tur zıplatsam mı acabee:teytey:

Hadi inşallah diyecem amaaa bu gidişle siz benden once dogurursunus gibime gelii..Napsam acaba traktor falan bulup 2 tur zıplatsam mı acabee:teytey:

Yok traktörle ziplamasanda gülüm biraz yürü evin icindede olsan dogumuna cok faydasi olur canim daha cabuk acilir rahim.Bu arda kaybolmusun belki doguma gitmisindir.......Ya bir önceki mesajinda fark ettim carsamba cok uzak derken gelmis catmis farkinda bile degilim ben cumarteside kalmisim galibafisfisfis Yarin büyük ihtimalle doktorun hastahaneye gönderir cünkü leke geldikten sonra fazla bekletmiyorlar cünkü anneninde bebeginde enfeksiyon kapma tehlikesi artiyor bildigim kadariyla neyse canim Allah yardimcin olsun bir avazda kavus bebegine:teytey:Şenizinsallah

eger öyle birsey olursa .. suni sanci vermelerine izin verme canim ..
görümcem normal dogum yapacakken suni sanci verince cocuk ters dönmüs..aman diim!

Kııızlarr gittim geldim doktora..Galiba ben sırayı savdım nts ye girdim hersey iyi cıktı doktor dedi ;Aslında bekliyordk dogumunu baslamıstı ama galiba doguracan deyince seninki korktu kactı:roflol: Bazen olabiliyomus boyle vakalar.
Askito dedigin gibi suni sancı vermeyecek anlasılan bekleyecek gelmesini tee haftaya carsambaya gene gun verdi.Bidaha bakarız hem alttan hem ntsye dedi.Agrıların baslamıs yavas yavas dedi ben de karnım sertlesince agrı oluyo sancı o mu dedim evet o dedi bunlar ön agrılarmıs.
Ha bide seyi sordum o kırmızımsı lekeleri oda rahim acıldıkca gelir dedi zaten 2 gundur de kesilmişti hani bilin diye soyluyorum.
Hadi bakalım kimler girecek bakalım on sıraya adasuya mı versem sırayı acabaa u2rem e mi:dance: :roflol:

gamzecim hayırlısı olsun canımmm...
bu arada sıranı adasuya verrr
u2reme verirsen bizim listeleri kim yapcakkkjeyyarjeyyar

ikiniz içinde hayırlısı olsun.herkes bugünlerinizin kıymetini bilin diyor.azcık daha dinlen sonra dinlenecek vaktin olmayacak yerimseniben

Hayirlisi olsun canim,ama hic belli olmaz canim yinede sana süpriz yapip her an gelebilir ALLAH sag salim almayi nasip etsin bebisini kucagina Hadi yirttin simdilik:))))))

Hayirlisi olsun canim,ama hic belli olmaz canim yinede sana süpriz yapip her an gelebilir ALLAH sag salim almayi nasip etsin bebisini kucagina Hadi yirttin simdilik:))))))

Kıız bi tuhaf da oldum hazırlamıstım kendimi..Neyse bakalım kimde sıra..Allah hayırlısı neyse oyle versin cümlemize..en az 1 hafta daha yırttık heraldee bari biraz daha alısveriş yapam yat yat bi hos oldum kac gundur:dance:

anammm ne oldu gamze dogurmuyonmu kız sırayı banamı savdın yoksa :dance:

gamzecim sen buralardamısın hala canım bak senin ufaklığa dalga mı geçiyor bizle neyse vakti gelince gelir...adasu hadi sırayı aldın sen 1 sin... bende hafsaa ve sroseyi bekliom....artık gamze yi de saymazsak 4.üm:roflol::roflol::roflol:

Hadi Hayirlisi Canim Dua Et Hayirlisiyla Bebeğin Kucağina Gelsin çok Sevindim Uzulme Erken Doğum Herkeste Yasaniyor Hem Senin çok çok Erkende Değilmiş Bebişin Sikilmiş Karninda:):)

ayy heycan bastı millet beni bekliyo:roflol::roflol::roflol:

u2remcim herbiden seninde fazla zamanın yok yeni bir liste başkanı secmek lazım tacını kime bırakıcan bacım senin yerine biri düzenlemeli bu listeleri artık:roflol::roflol:

hic bana bakmayin :)) ben göbüslerden sorumluydum :))))

bu arada arzu gercekten seni bekler olduk :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…