Dogumum Baslamıs...

ne güzel oğluna kavuşmana ramak kalmış...
darısı bızlerın basına ınsallah..
Allah yardımcın olsun doğumun kolay olsun ınsallah...

Kıslar dogum yapanlara sordum da yüzde sekseni 2 gunde dogum olur dedi.Allahım allahım nası bişi bu yaa..Allah bana ve hepimize hayırlı saglıklı dogumlar nasip etsin size gelişmeleri haber veririm

canım çok güzel yaa hemen bebişine kavuşcaksın.hiç korkma bencee hayırlısıyla bir avazda doğurusun

bende hemen istiyorum doğurmak ama hayırlısı bakalım bekliyoruzz

hadi hayırlısı canım...
ne güzel kuzucuğuna kavuşacaksın artık.
ALLAH'IM HAYIRLI DOĞUMLAR NASİP ETSİN,BİR AVAZDA KURTARSIN İNŞALLAH...

korkma canim normal .. ayrica 2700 cokta az deil .. benim kiz kardesim 2670 ve 48 cm dogmustu cok sekerdiii

korkma sakin okiss... ay keske banada böyle olsaydi :))))

ay gamzecim sıcaklarda bastırmadan hayırlısıyla gelsin oğluşun bi de sanırım geç döllenmem olmuş 5 gün geç doğacak demiştin .. hayırlısı nasılsa ööle olsun ...
ayyy haftaya bende beklerim bu nişan olayını bak çok etkilendim heee
:dance::dance::dance:

walla hafızaya bak yaw nerden hatırladın kıs dogru.Benim her işim acele olur oglum da oyle olazaak anlasılan bu arada hala sancı falan yok beklemedeyim :)

walla hafızaya bak yaw nerden hatırladın kıs dogru.Benim her işim acele olur oglum da oyle olazaak anlasılan bu arada hala sancı falan yok beklemedeyim :)

unutmam bennnlaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

neyse yat bol bol dinlen cnm doğumda enerjiye ihtiyacın olcak hadi hayırlıısıııa.s.a.s.a.s.

ayyy ne güzel kavusmana az kaldı.zaten artık bebeğinde yağ dokusu oluşuyo oyüzden sıkma canını dışarıda bu oluşu daha çabuk oluyo.Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin

ayyy gamze naptı ki beni de bir heyecan sardı aramızda 5 günlük bir fark vardı

Kızlaar dogurmadım daha :) Bekliyorum hala sancı gelsin diye ama hiiç yok.Bugun 12 de kalktım tekrar o nişan mı ne ondan geldi ama daha cok bu sefer heralde bugun de evdeyim bol istirahatteyim kızlar ondan giremedim bu saate aslında oglusum bugun gelse babamıza babalar gunu hediyesini vercektik pek gelesi yok heralde ne guzel olcaktıa.s.

allah yardimcin olsun canim rabbim bi avazda kurtarsin insallah
bugunyarin dogurursun artik mujdeli haberlerini bekliyoruz saglicakla kal

Allah yardimcin olsun canim hayirli haberlerini bekliyoruz bizi habersiz birakma....Kolay dogumlar......

canım herşeyin hayırlısı allahım yardımcın olsun .. inşallah bir aksilik olmas saglıcakla bebişini alırsın kucagına:)

Merak edenler için soyliyim hala dogurmadımfisfisfis nasıl oluyo bu iş anlamadım ben yaa kızlar sancım da yok aksam gene geldi pembelik beyazla karısık fındık kadar sadece karnımdaki tas gibi olmalar asırı cogaldı resmen eti acır oldu gobegimin heralde ben sancı hissetmiycem e nişandan 2 gun sonra herkes doguma giriyomus genelde ben niye boyleyim kiiii:uhm:
Bu arada hepinize tesekkurler desteginiz ve ilginiz icin canlarım benima.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…