Dogumum Baslamıs...

güzel haberlerini bekliyoruz gamze... ne heyecan vardır sende şimdi... Allah'ım bize de yaşatır inşallah...

yaa Bari Biraz Daha Kilo Alsaydı Kızlar Ya 3 ü Tamamlar Da Oyle Gelir Inşallah En Son Pazartesi 2.700 Du Kac Gunde Dogarki

Cnm Bebekler Bu Haftada 300gr Aliyor 3 ügeçer Korkma Hayirlisiykla Kucağina Alda Yeterki Sağlikli Olsun Yoksa Büyürr

gamzecim belkide sancı hissetmeden açılman olacaktır ne bilim aklıma da bişe gelmiyor fisfisfisfisfisfisfisfisfishepimiz acemiyiz dr.a ne zaman kontrole gideceksin....

anam git dogur artik :) doktoruna sordunmu bisii dedimi?

Gelmiyo şekerim ben ne yapayımkafamçokkarıştıDoktor guya hazır ol dedi dogum baslamıs dedi e bide carsamba gunu gel ntsye alalım dedi bu arada suyun veya sancın da gelebilir dedi yaw

Gamzecim Canim öncelikle Sağlikla Almani Dilerim Bebişini..

Sanci Olmadanda Açilma Olabiliyor Canim ..bi Ara Istersen Doktorunu

gamzecim belkide sancı hissetmeden açılman olacaktır ne bilim aklıma da bişe gelmiyor fisfisfisfisfisfisfisfisfishepimiz acemiyiz dr.a ne zaman kontrole gideceksin....

Dogru diyon acemilik cok kotu yaa deneyimliler diye dogum yapanlar bolumune girdim sordum onlar da bugun yarın dogurursun dediler o da tutmadı:roflol:

Bu arada biyer buldum ninni için bilmiyosanız girin bakın suppeerrr ben oglumun adına indirdim ninnisini sadece uyelik istiyo
http://www.ailemiseviyorum.com/ninni.php

ben de ordan kendi ismimli ninniyi indirmiştim sanki çok ihtiyacım varmış gibi:roflol::roflol::roflol:

canım hayırlı olsun hadi bakalım
nişan gelmesi olayında sabah görsen akşama akşam görsen sabaha doğum başlıyormuş canım
Hadi hayırlısı hiç korkma bol bol dua et canım 2.700 doğan birsürü bebek var hepside topaç gibi şimdi maşallah :)))

Canımcım iyi de ben o nişanı goreli bugunle 3 gun oldu derdim o ya zaten.Ama yarım saattir asırı asırı hareket ediyo bebiş cıkacam diye mi ugrasıyo yoksa anlamadım iç organlarım helak oldu yaaw

yok bacım senın kı özel davetıye beklıyor sanırım.. bando törenı falan yapsak sebege...

gunlerdır acıyorum gamze kurtuldu işallah dıye..

hala gamze kkda ya...

:roflol:Napiyim ayol cıkmıyo işte cıkmıyo.. artık carsambayı bekliycem heralde 9bucuga randevu aldım doktor bidaha bakıcak altan ustten ona gore belli olocak heralde ne biliimkafamçokkarıştı

ay ne guzel ya dogumun oldu olacak...
bizimde bu kadar yakın olsa artık sabırsızlanıyorum..
Allah kolay doğum nasip etsin..

Ayy sen doğurmadınmııı ayy nekadr nazlı oğluşun valla şimdiden böyle..canımcım inşallah güzel sağlıklı doğum yaparsın bizede burdan paylaşırsın...öpüyorum

Canım hayırlısı olsun ilk temmuz bebeği geliyor :dance::teytey:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…