Dogumum Baslamıs...

Gamze_

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
626
9
Dun hafif bi pembelik gelmişti doktoru aradım hemen sabah 9 da gel bi bakalım dedi bugun gittik kızlar catı muayenesi yaptı rahimde acılma var dogumun baslamıs dedi her an hazırlıklı ol dedi ya sizin de oldu mu boyle yaa cok korkmaya basladım cok ani oldu daha 3 haftamız vardı nerdeyse hiç beklemiyodum simdi ben..Carsamba gunu tekrar gidicez..

canım hayırlısı olsun...sakın stres yapma..inşallah sağ salim kucagına alırsın bebişini...bol bol dua et...zaten 37.haftandasın...bebişin iyidir...

ayy canım benimmm hayırlısı olur inşallah...
korkucak bişey yok sakın korkmaa...:teselli:
az kaldı desene oğluşuna kavuşmanaaa...yerimseniben
allah kolaylıklar versin inşallah
bir avazda kurtarsın seniia.s.

Yaa bari biraz daha kilo alsaydı kızlar ya 3 ü tamamlar da oyle gelir inşallah en son pazartesi 2.700 du kac gunde dogarki

canım merak etme 2,5 - 3 arasında doğan bebekler normal...
1 hafta sonra doğarsa yani 1 hafta beklerse 3 ü tamamlar.

canım allah yardımcın olsun allah bir avazda kurtarsın inşallahh darısı bizim başımızaa...

Canim Hayirlisi Olsun Herşeyin Endişe Etme Benim Arkadaşimin Oğluda 2700 Doğdu şimdi Gayet Iyi Stres Yapma Hakkinda Hayirlsii Olsun Canim

canım ne güzell yaa.korkma sakın kilosuda gayet ii.doğana kadar 3e iice yaklaşırr.ne yalan söyliyim sanki bende erken doğsun istiyo gibiyim.çok özledim artık zilliyi.parmaklarıyla gıdıklıyo şuan beni.rabbim hayırlısını versin.erken doğan bebekler daha çabuk toparlıyo yakalıyo miadında doğanları üzülmee.

Saolun hepiniz kızlar bakalım sancılar ne zaman gelecek daha hala bende sancı mancı hiçbişi yok heralde su gelecek dimi of ilk dogumda ne kadar cahil hissediyor insan kendini..:uhm:

gamzecim başlığı görünce heyecanlandım walla hayırlısı olsun cnm çook da erken sayılmaz 37 haftan bitmiş, 38. haftandasın ...

gamzecigim korkma canim benim ilk bebegim 36. haftada dogdu gayet normaldi hic bir problemi olmadi üstelik kilosu az diyosun hic belli olmaz canim doktorlar tartiyla tartmiyorlarya bebekleri belki 3 kiloyu gecmistir bile saglikli olsun da ufak olursa dogumun daha kolay olur canim sitres yapma bosuna kendine kendini o güzel güne hazirla leke geldiise bence bide hastahaneye görünmeni tavsiye ederim carsambaya daha cok var gülüm......hayirlisiyla saglikla bir avazda kavusursun bebisine insallah.....

cnm hayırlısı olsun..bebişler gelecegi zamanı bilir..
34 haftadan sonra bebekler gunde 20-30 gr alıyormus..
10 gunde 250-300 gr alır kızın..
3 kiloya yakın dogar..belkide bekleyecek 40 hafta :)

Gamzecim canım sakin ol ve bol bol dinlen. Allah bebişini sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Ne güzel ya doğumlar başladı.

Amin kızlar amin..Fatoscum zati bugun gittim hastaneye ben doktor dedi carsamba gene gel diye hayatım..Off ölecem heyecandan yaws.Canlarım benim walla rahatlıyorum beni strese sokmadınız allah razı olsun sizdena.s.a.s.a.s.

anamm canım hayırlı olsunn ayy bende tırstım aynı haftadayız benimkide böyle yaparmı acep

rabbim bir avazda kurtarsın canım...
hadi mink paşanı kollarına almaya az kaldı..kolay doğum olur inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…