Doğumla ilgili çok özel bir konu

Ayy gerçekten millette ne özgüven var benim eşim hijyen konusunda titizdir ben de öyleyim ikimiz de dikkat ederiz. En azından bu konuda utanma yaşamam

Kafamda kılları örülmüş bir vajina hayal ettim ama yapamadım. Boncuk da takmış mı bari

Ben zaten ameliyat olacağımı söylemedim ki konumda. Düşünmüştüm ama vazgeçtim. Ameliyat olursam da ikinci doğumdan sonra düşünürüm.
Diğer konu da bayağı yanlış anlaşıldı. Kuzenim basbayağı transparan gibi bir iç çamaşırı giymişti, ben lavabodan çıkmıştım çıkar çıkmaz gördüm. Görmek için özellikle bakmak gerekmiyordu yalnızca o an gözün önünde olması yeterliydi çünkü bayağı belli oluyordu.

Başka konularda genelde dediğiniz gibiyimdir ama bu durum çok özel olunca geriliyorum herhalde. Bir de çevremde hiçkimsede olmayınca kendimi farklı hissediyorum
Genital bölgenizin dudaklarindami büyüklük var ? İlginç değişik olan nedir

Kıllı tüylü durunca görüntü çok mu güzel oluyormuş?

Ayy gerçekten millette ne özgüven var benim eşim hijyen konusunda titizdir ben de öyleyim ikimiz de dikkat ederiz. En azından bu konuda utanma yaşamam
yaaa işte
bi kız yurdunda hemşirelik stajerleri, birkaç da ebe denk gelseymiş -benim yurtta yoktu (çünkü okulda o bölümler yok bizim) ama ebe çok kuzenim var

daha neler neler duyardınız
o yüzden relaks...

yaaa işte
bi kız yurdunda hemşirelik stajerleri, birkaç da ebe denk gelseymiş -benim yurtta yoktu (çünkü okulda o bölümler yok bizim) ama ebe çok kuzenim var

daha neler neler duyardınız
o yüzden relaks...
Teşekkür ederim

Be şeye benzemiş milletinki altından bizimki camurdanmı lafına benzemis
Valla dogumda doktorlarin ona bakacak halleri yok, dogumda okadar cok kendinden geciyorsunki o bile aklina gelmiyo ikinmaktan

Be şeye benzemiş milletinki altından bizimki camurdanmı lafına benzemis
Valla dogumda doktorlarin ona bakacak halleri yok, dogumda okadar cok kendinden geciyorsunki o bile aklina gelmiyo ikinmaktan
Doğumda o can havliyle ben de takmam zaten sanırım. Öncesinde kaç cm açıklık var bakmak için muayene ediyorlar ya o kafama takılmıştı :)

Valla şaşırdım
Evet iç dudaklar bi tık büyük. İç dudak sarkması diye adlandırılabiliyor genelde.
Hiç kafaya takılacak bı şey degilki bu. Doktor değişik falanda görmez, sadece temizliğe bakar, onlar emin olun oooo neler görmüşlerdir. Doktor bu düşüncenizi duysa çok güler size. Sizin aklınız orda ,inceleyip durdugunuz için farkliliklar görmeye başlıyorsunuz. Hayat kalitenizi etkileyen bı durum yoksa ,sorunda yok. Hayırlı doğumlar

Teşekkür ederim bunları duymaya ihtiyacım vardı

Amaaan boşver be güzelim takılma hepimizinki sarkacak sonuçta bir süre sonra. Çok rahatsızsan ameliyatı düşünebilirsin bunda öööğğğ denecek bir durum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…