Doğumla ilgili çok özel bir konu

Zaten bende de öyle oldu. Diş teli taktırdım, burun ameliyatı oldum, gözlükleri çıkarıp lense geçtim :) bir orası kaldı yani takacak
Gözlerini çizdir bi de belki bir tık daha ötelersin çünkü cidden aşırı gereksiz bir şeye takarak kendine eziyet ediyorsun

Bir de ben öyle kötü görmüyorum zaten. Hani beğeniyorum da aşırı bir sarkma yok. Ama işte farklılık olayı falan geriyor beni.
Kendiniz rahatsız olmuyorsanız millet ne der diye düşünmeyin gerçekten.
Ben tüm vücut lazere gitmiştim on yılı geçmiştir. Aklıma bile gelmedi böyle bir şey. Çünkü bence o dönemde oldukça nadir bi işlemdi. Zamanla her işlem popüler ve sanki olmazsa olmaz hale getiriliyor sektör tarafından.
Yani ben 35 yaşındayım ve koldaki kılları almanın bile çok nadir olan bir durumdan olmazsa olmaz bir hale gelişini hatırlıyorum. Ergenliğimin ilk yıllarında ne gerek var yaee derken sonra en azından yazları aldirayim kafasına geçtim çünkü herkes aldiriyordu

Estetik işlemler yerinde, dozunda yapıldığında, insanın psikolojisini düzelttiğinde harika. Ama sırf popüler diye, millet bana ne der ya da herkes yaptırıyor diye sizi kötü hissettirmeyen bir uzvunuza işlem yaptırmaya asla gerek yok. Doktorların da umurlarında değildir eminim bu kadar estetik kaygılar. Hiç çatı muayenesi olmadan normal doğum yaptım ben mesela. Yani o öyle sürekli olacak bir şey de değil. Şimdiden germeyin kendinizi. Sağlıklı doğumlar dilerim.

Barbie bebeklerin vajinasi olmuyor ki koyacak başka isim mi bulamamışlar ilginç

Bilmiyorum ki honki bebek kelimesi yuzunden linc yemisti ama barbie bebek mi yoksa direkt bebek mi dedi hatirlamiyorum, ama kendini savunurken ameliyatin adi barbie bebek ameliyati demisti.
Bebek vajinası demişti önce. Millet tepki verince değiştirmişti Barbie bebek diye.

Bence vajınanızın kıllı olması
Akıntınızın olması fılan daha dikkat cekıcı ve kafaya takılası olurdu ılıskı ve doktor muayeneleri ıcın
o konularda sorunum yok kişisel bakımıma önem veririm

Ben ezelden beri bu ameliyatı sağlık sorunu dışında estetik amaçlı olanlara hayret ederim. Burada açılan konuları görürüm, Allah akıl fikir versin der geçerim. Her kuku farklı, el ayak gibi belirli bir şekli yok ki bunun. İdeal olan sizce nedir bilmiyorum ama ideal olmak zorunda değiliz. Kukuya gelene kadar kim bilir neleriniz vardır boşverin.

Bakış açını bir şekilde değiştirmekten başka çare yok.
Doğum yaptım yogacı olmama rağmen en büyük korkum pubis bölgesinde şişkinlik kalıcı olur mu korkusuydu ki spor yapmayan kadınlarda kalıcı oluyor zayıflasa bile o bölgedeki şişlik kalıyor tek çaresi ameliyat ama doğumdan sonra korktuğum olmadı.
Doktor böyle nazik bir teklifte bulunsa bile kendi içinde değerlendirmiş olursun sevin yani dert ettiğin şeyin ameliyatı var sonuçta bu kadar takıntı yapmana gerek kalmayacak

Bence vajınanızın kıllı olması
Akıntınızın olması fılan daha dikkat cekıcı ve kafaya takılası olurdu ılıskı ve doktor muayeneleri ıcın
bazı testler için reglin 3. günü gelin diyorlar
benim zaten reglim kısa sürüyor, tüm reglim 3 maksimum 4 gün, 3. 4. gün kanama yok gibi birşey lekelenme şeklinde, tüm siklusum da 28 günü geçmiyor (hormonal döngüm de bu kısa sürede çıkıp iniyor yani), 2. güne randevu bulursam geleyim mi dedim doktoruma

gel gel, fark etmez dedi

e düşününce yani sabahtan akşama kadar 100 çeşit kan revan akıntı döküntü görüyorlar....

Normal doğumun cilvesi diyelim işte onada işte ne kadar cilve sayılırsa.
Aynı kişiden bahsediyoruz muhtemelen herkesin kukusu kendine başkası için değik ama kendisi için istiyorsa herkes istediğini yaptırabilir

Ben bu siteye ilk uye oldugumda bir uye barbie bebek vajinasi ameliyati oldum, gelin sureci anlatiyorum diye baslik açmıştı.

Cok ciddi linc yemisti, hic unutmam.

Ben de şey hatırlıyorum görüntüsü bozulmasın diye o bölgedeki tüylerini hiç almamış, sıkmayan iç çamaşırları giyen bir üye vardı ya. Çok iyi bakıyordu kukusuna burda paragraflarca bakımını anlatmıştı

Benimde böyle geçiyor doktora gittim normal dedi ama bana normal gelmiyor.2 gün oluyorym 3.gun lekelenme sonra bitiyor.

o konularda sorunum yok kişisel bakımıma önem veririm
öyle deme

bak sana ne anlatacam

burada mı okumuştum hatırlamıyorum --ben çooook eski üyeyim, ama o zaman nickim bşkaydı.

kızın bir tanesi evleniyor
eşi tutturuyor, oradaki kılları "öreceksin" diye asla kestirtmiyor ve örüyor.
kız gebe kalıyor (ilişkiye nasıl girmişler sorma) doğuma kadar da örgülü bu.

doğum zamanı geliyor doktoru çağırıyorlar odaya, kıza diyorlar bunları kesmek zorundayız
kız asla kestirtmem kestirmem de kestirmem

gidip kocasiyla kavga kıyamet öyle kesiyorlar da doğum oluyor....

Şaka olsun lütfen ya

Akıntının anlık bısey oldugunu bılıyorsunuzdur
Kalıntılarından söz etmiyordum zaten...

Kıl konusunda ıse sevındım
Akıntıyı biliyorum tabii ki. Fakat hamile olmama rağmen pek de akıntım yok onu kastettim.

BEN NE OKUDUM

Hatırladım ben hatta Yengenç de “el şeyini görmeyen kendininkini piyade tüfeği sanar”gibi bişey yazmıştı

Konu sahibi siz takıntı yapmışsınız bu konuyu. Öncelikle her gördüğünüz kadının vajinasını incelemeyi bırakın. Yanında iç çamaşırı ile gezecek kadar yakın olduğum biri durup oramı incelese acayip rahatsız olurdum. Tüm uzuvlarımız gibi vajinamız da kişiye özgü. Ben de tüm vücut lazere gittim ama ayna karşısına geçip sağı solu eşit mi, yok çizgi mi kare mi güzel mi çirkin mi diye incelemek hiç aklıma gelmedi. Ayrıca doğumda illa ki yıpranacaksınız. Doğumdan önce değil de sonra yaptırmak daha mantıklı değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…