Doğumla ilgili çok özel bir konu

Erkekler mi ince çizgi gibi sanıyor valla tam olarak nereden bahsettiğinizi anlayamadım ama erkekler hiç de öyle bir şey sanımıyorlar

Belki çevremde bu konuyu konuşmaya çalıştığımda böyle tepkiler verilmeseydi de normal karşılansaydı böyle takmazdım. Hep böyle davranılınca kötü hissettim kendimi

Vallaha ablam kadin dogum uzmani. Sabahlari kahvaltida yaptigi ameliyatlarin tekniklerini anlatirdi. Beni bu konularda artik birsey sok edemez gibi geliyor biz utanip sıkılıyoruz, onlar icin ama artik hersey rutin oluyor. Kendinizi bu kadar Sıkmayın.

Araba parçası yapan ustaya parça neyse ııhh o da doktorlara göre öyle

Ee hadi orası öyle doğumdan sonra o memikler nasıl oluyor biliyor musunuz orayı kafaya takıp burayı kafaya takarsak ohooo

Vajinal doğum yapanlarda mı sarkma oluyor?

Doğumda o can havliyle ben de takmam zaten sanırım. Öncesinde kaç cm açıklık var bakmak için muayene ediyorlar ya o kafama takılmıştı :)
O parmakla yapılan muayeneden öyle bıkacaksın ki aklına ayy oramı beğenmediler mi diye düşünmeyeceksin

Ayy ben sizi çok iyi anlıyorum, bende de malesef var bu durum. Küçükken bende mi sorun var acaba diye korkardım, endişelenirdim hatta ama gayet normal bir şey olduğunu büyüdükçe anladım. Herkesin genital bölgesi farklı. Kiminin iç dudakları kısa görünmüyor dışarıdan, kiminin iki tarafı da uzun ve dışarıdan dahi fark ediliyor kiminin de bir tarafı uzun bir tarafı kısa şeklinde. Beni giydiğim mayoda dahi belli olması ve dar pantolon giydiğimde canımı acıtması tarafı sıkıntıya sokmuştu. Hala ara ara ameliyat olsam mı diye düşünüyorum ama his kaybı olmasından korkuyorum çünkü ameliyattan sonra yaşayanlar varmış. Bir de ürkütüyor açıkcası o ameliyat fikri bile. Her ne kadar bilinçli biri olsam da beni de ileride eşim beğenmezse, iğrenirse gibi vesveseler geliyor ama o kadar salak ve düz adam seçmeyeceğimi umarak kendimi rahatlatıyorum :) Ve evet, cinsellikten uzak erkekler cahil ciddi bir kesim malesef bu şekilde genital bölgelerin fazla cinsel ilişkiye girmekten dolayı olduğunu düşünüyorlar. Neyseki sizin eşiniz aklı başında biriymiş sorun olmamış.
Valla bende çevremde hiç benim gibi olanı duymadım o yüzden bende herkesin düz, çizgi şeklinde olduğunu düşündüm, kendime çok dert edindim ama burada estetik bölümünde çok fazla bu türde genital bölgeye sahip olanı görünce bi rahatladım. Rahat olun siz. O doktorlar yüzlerce vajina gördüler. Herkesinki de farklı farklıydı. Endişelenmeyin. Bunu takıntı haline getirince insan çevresindekiler de bizim gibi düşünür diye düşünüyoruz ama alakası yok.

Kafasındaki algıya uymadığınız insanların sizin kukunuzla nasıl bir münasebeti var?
Kime ne ya? Milletinkinden de size ne?
Biri çizgi sever biri sarkık sever biri etli sever biri kıllı sever…..
karnınızdaki için endişelenip heyecanlanıp planlar yapacağınıza kukunuza takmanız nasıl birşeydir ya
Yok doktor ne dermiş, niye birşey desin doktor sizin kukunuz hakkında, niye onun için önemli olsun sapık değilse?
Biri gelip yok benimki sarkık yok barbie gibi değil falan filan dese ben de uzaylı görmüş gibi bakarım, içimdende manyak mı ne kukusuyla bozmuş kafayı derim, benimki yok şöyle yok böyle güzel olduğundan değil aklım fikrim vajinamda olmadığından
Biz dokuz ay acaba bebek iyi mi acaba herşey yolunda mı umarım erken doğum olmaz acaba normal doğum sorunsuz gerçekleşecekmi acaba sezeryanda bebeğim zarar görürmü acaba doğduğunda sağlıklı olacakmı vb vb vb vb düşünüp dururken sizin doğuma dair düşündüğünüz endişelendiğiniz tek şey vajinanızın size göre çirkin oluşu ve bundan utanıyor olmanız, pes walla ya

Kocamla hiç vulvamın şeklini konuşmadım, konuşmanız garip.

Evet hiç geçmedim. İlk defa olacak. İlk olmanın verdiği stres var. Muhtemelen ilk çatı muayenesinden sonra zaten kendimi iyi hissederim sorun yapmam. İlk olması strese sokuyor
Çatıdan önce akıntım olmuştu ve kanamam. O zamanda bakmışlardı aynı şekilde. Hiçbir doktorun bu niye böyle diyeceğini sanmıyorum. Siz çok fazla taktığınız için bence oraya takılıyorsunuz.

barbie bebeklerde o çizgide yok ama yinede siz bilirsiniz tabi

Konuya bodoslama daliyorum. Yaklaşik 30 yildir en az her hafta Saunaya gidiyorum ve okadar farkli kuku gördümki istesemde anlatamam.
Coğu kadinin kukusu Barbie gibi değil. Yani belki 100 kadindan 2 kadinin kukusu Barbie gibidir.

Hic takmayin böyle şeyleri kafaniza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…