dogumda yirtiklari yok etmenin yöntemleri

Hayat_123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2015
45
14
merhaba

ben daha evlenmedim ama benim icinde bi fikir olur
soruyu ablam icin soruyorum daha bi kac ay dogum yapti yirtiklari var onlardan nasil kurtulabilir
2. sorum da kilolar nasil gider

merhaba

ben daha evlenmedim ama benim icinde bi fikir olur
soruyu ablam icin soruyorum daha bi kac ay dogum yapti yirtiklari var onlardan nasil kurtulabilir
2. sorum da kilolar nasil gider

Ben doğum esnasında yırtık oluşabilir diyerek kullandığım ürün markası olan Earth Mama & Angel Baby den doğum sonrası ürünlerinden de aldım şimdiden. Sezaryen olabilme ihtimaline karşı iyileştirici organik merhem olan c-mama onarıcı merhem, epizyotomi yapılırsa ya da yırtık oluşursa diyerek ki muhtemelen oluşacakmış genital bölge merhemi, genital bölge spreyi (şimdiden kullanıyorum, ara ara), doğal meme ucu kremi ve bebek ürünlerinin tamamını aldım. Hastane çantama doğuma giderken tümünden koyacağım.

C-mama merhemi parmağım kesildi kazara orada kullandım, 3 günde kesik kapandı. İstersen epizyotomi ve yırtıklar için olan genital bölge merhemini kullansın ablan, sonuçta tamamen organik sertifikalı bir ürün, Amerikada bir numara, ülkemizde de kullananlardan hep olumlu yanıtlar var. Umarım bir an önce iyileşir ve rahatlar.

Kilolar içinse henüz doğum yapmadım, taktik veremiyorum. :)

Bu konuya dair ben de çok hassasiyet duyuyorum, belki sorun yaşayan birine bu vesileyle bir faydam olur kimbilir.

X