doguma insanin esi gelmelimi

aysima81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.009
16
43
merhabalar benim ilk dogumumda esim yanimdaydi ne kadar yanimda olabildiyse surekli dayanamayim kaciyordu aradabi giriyodu.simdi ikinci dogumuna gelmem dayanamam olmaz diye ayak suruyo .sizce gelmelimi ama ben o yanimda olunca kendimi iyi hissetmistim .bende kararsizimCADIARZU:teselli:

ben yurt disinda yasiyorum burda dogal bisey olmasina ragmen esim.sadece yok dayamama yok oyle boyle soyle... diye bahaneler sunuyoo .sanirim bi sekilde onu ikna etmeliyim dusuncelerinizi bekliyorum .ikna nasil ediceyim hakkindaCADIARZU:emir_bebek:

bence ılk dogumda cok etkılenmış ıstersen ıkna etmeye calışma uzulebılırsın sonunda bırak senı ve bebegını heyecanla dısarıda beklesın bencebunu dıkkate al sonuc ne olursa olsun inşallah bebegın saglıkla dunyaya gelır benım de bır oğlum var

kesınlıkle gelmelı benım esımı yanıma almadılar kıyametı kopardım sadece bı gun bı gece boyunce 5 kere gosterdıler 1-2 dk falan ınsan yanlız kendını çok kotu hıssedıyo ama esımın elınden tutup ona sarılınca sankı butun agrılarım dınıyodu...

merhabalar benim ilk dogumumda esim yanimdaydi ne kadar yanimda olabildiyse surekli dayanamayim kaciyordu aradabi giriyodu.simdi ikinci dogumuna gelmem dayanamam olmaz diye ayak suruyo .sizce gelmelimi ama ben o yanimda olunca kendimi iyi hissetmistim .bende kararsizimCADIARZU:teselli:

merhaba bence girmeli ama siz onu yanınızda görmek istiyosanız
ona anlatın
ben eşimin doğuma girmesini istemedim buda benim düşüncem:enbuyukkk:

tabıkı esı yanında olmalı ama ılk doğumda korkmus 2. de aynı seyı yasamak ıstemıyor hak vermek gerek benım de esımı dogumda almamışlardı ama onu yanımda hıssederek doğumumu kolaylastırdım... tek yapması gereken esının kokusunu varlığını yanında hıssetmesı bence ne dersın

bence ılk dogumda cok etkılenmış ıstersen ıkna etmeye calışma uzulebılırsın sonunda bırak senı ve bebegını heyecanla dısarıda beklesın bencebunu dıkkate al sonuc ne olursa olsun inşallah bebegın saglıkla dunyaya gelır benım de bır oğlum var

ya yurt disinda yasiyorum demistimya ilk bebeyimde annemde yanimda yoktu cok aci cektim manevi dogumda sadece allahim annem dedim.allahtan ikinci dogumumda annem almanyaya geliyor insallah ama kalp hastasi diye sekerde var ben gelmesini istemiyorum dogum haneye hatta hastaneye bile canimya.nasil cikicam bu durumdan yanniz kotu hissederim.ikna edebilsem keske CADIARZU

kesınlıkle gelmelı benım esımı yanıma almadılar kıyametı kopardım sadece bı gun bı gece boyunce 5 kere gosterdıler 1-2 dk falan ınsan yanlız kendını çok kotu hıssedıyo ama esımın elınden tutup ona sarılınca sankı butun agrılarım dınıyodu...

oncelikle yine fromda raslasmamiz icin cok sevindim canim.haklisin tek korkum yannizlik kimden destek alicam .oanda bide dil bilmiyorum almancam cok iyi deyil .nasil anlaticam kendimi:1hug:

bak yalnız olmayacaksın ama bebegın karnında senınle ben de tek gırdım doguma sadece kocamı duşundum ve dogumum gayet guzek geçtı

bence girmeli kadınların nasıl doğum yaptığını neler çektiğini görmeli.............

aslinda boyle hic dusunmemistim .ilk dogumumda esim girdiginde kizardi morardi ben olsaydim dayanazdim falan dedi .oglumun dogumundan once isim konusunda tartisiyorduk cok o olsun bu olsun senin dedigin benim dedigin falan .doguma girince sonrasinda dediki hayatim bu kadar aciyi sen cekiyosun isminide sen koy .dedi .simdi yine basladik kizin ismi bu su diye .evet neler cektigimi gormeli aslinda.:sm_cool:

bak yalnız olmayacaksın ama bebegın karnında senınle ben de tek gırdım doguma sadece kocamı duşundum ve dogumum gayet guzek geçtı

eyer ozamana dek ikna edemessem:1shok:senin dedigin gibi bebeyimi ve esimi yanimda hissedicem bunu unutmucam canim:teselli:

oyle bırşey hıc duşunmedım.benım duşuncem gırmemelı bazı şeylerıde gormesınler ya

aslinda annemde sizin gibi dusunuyo .ama canim bide benim dil sorunum var almanyaya geleli cok olmadi kendimi tam ifade edemiyorum.ondanda endise ediyorum:1no2:

X