Doğuma gelen anne tuhaflığı

Sizi mutsuz eden size psikolojik şiddet uygulayan herkesle aranıza mesafe koyun. Mümkün mertebe görüşmeyin, iyilik istemeyin.

Hatta "psikolojik şiddet" uyguladıkları için dava açabilirsiniz. Avukat arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi verir. Psikolojik şiddeti eş yapınca dava konusu oluyor da aile yapınca neden olmasın?

Aslında tutacaksınız en iyi avukatları, kazanacaksınız davayı, örnek dava olacak, kadınlara ne eşleri, ne eşlerinin aileleri ne kendi aileleri, kimse psikolojik şiddet uygulayamayacak, yapacak gibi olunca kendini frenleyecek. Gerekirse tedavisini olacak. Yoksa içinde bir psikopat varsa neden tutsun ki, davranışının en ufak negatif bir sonucunu görmüyor nasılsa.

Amanıııın bu ne yaaaa, işte bu yüzden herzaman derim hamile kadın eşi ile kalmalı.

Offff ben şiştim canım, Allah yardımcın olsun.
Kov gitsinler vallahi.
Kv olsa çoktan kovulmuştu demi (laf aramızda)

E neyse derdi söylesin bi zahmet ne olmuş ne görmüşte böyle düşünmüş
Söyle diyorum bişe diyemiyor
Gelip gidip sen bizi istemiyosun diyo

Benim annem de seninki gibi anlayışsız ve alıngan. Benim ikinci doğumum olacağı halde annemi çağırmamayı düşünüyorum. İlkinde yapayalnız bıraktı gitti. İkincisinde başımda dursa da zorla durmuş olacak, negatif enerji yayacak. Ama işte çocuğum ne olacak, el ne der gibi şeylerle boğuşuyorum. Senin öyle bir derdin yok. Yerinde olsam hiç çağırmazdım.

Güzel bir dille anne ben bu şekilde çok stres altındayım kendinizi rahat hissetmiyorsanız ve gitmek istiyorsanız durmak zorunda değilsiniz ben başımın çaresine bakarım de bence. Eğer bunu yapamıyorsan da uzak şehirde bir ablam var falan diye bahsetmiştin ara düzgünce ona anlat mevzuyu ben bu şekilde iyice stres oluyorum sen bir konuş gitmek istiyorlarsa gönülsüz kalmasınlar de. O ablan belki daha anlayışlıysa çözebilir olayı. Bu şekilde bebeğe de yazık karnında bütün olanları hissediyor yavrucak. Doğacak huzursuz olacak. Doğumdan sonra annenin bakması durumunu da es geç bana kalırsa. Şuan bunu yapan anne kim bilir 1-2 ay kalsa daha neler neler yapar.

E neyse derdi söylesin bi zahmet ne olmuş ne görmüşte böyle düşünmüş
Söyle diyorum bişe diyemiyor
Gelip gidip sen bizi istemiyosun diyo
Canım sizin genel iletişiminizde bir sıkıntı var zaten. Birbirinizle konuşurken yargılayıcı şekilde konuşuyorsunuz bana kalırsa. Samimi bir şekilde konuşsanız sıkıntı kalmayacak. Zaten baştan anlaşamadığınız belliymiş keşke doğumunuzu başka şekilde planlayıp ailenizi çağırmasaymışsınız..

Konu sahibi tartışırlarken "o zaman gidin" demiş, o zamana kadar gitmeye çalışan kadın o öyle deyince "gitmeyeceğiz" demiş.

Konu sahibi tartışırlarken "o zaman gidin" demiş, o zamana kadar gitmeye çalışan kadın o öyle deyince "gitmeyeceğiz" demiş.
Okudum bütün yazdıklarını. Tartışma anında gidin demek var birde düzgünce sakin sakin konuşarak benimle rahat olamıyorsanız ve gitmek istiyorsanız kırılmam gidebilirsiniz demek var. Önemli olan ne söylediğimiz değil nasıl söylediğimiz..

Canım bizim oralarda bir söz vardır " Bacı bacıyı istese altına it eniği atmaz" şeklinde ne alaka dersen hikayesi vardır bunun :) anneni seni kıskanan kız kardeşlerin ya da kardeşin dolduruyor gibime geliyo önceden annenin yaza kadar deyipte sonra fikrini değiştirmesi vs. sende yapı olarak kardeşlerden farklısın anlaşılan veya da başarılı isen anneni dolduruyor olabilir/ler. sen zaten bunu yapacak olan kardeşi bilirsin. Onu geçtim annenin bütün evlatlarına aynı değeri göstermesi lazım. hepiniz onun kuzususunuz nihayetinde... Dolduruşa gelmesi onu haklı kılmaz. Sende annene söyle benim evim sizin eviniz. seni bu düşüncelere ben asla itmem ama böyle yapman beni üzüyor. seni bu düşüncelere kim ittiyse kim seni doldurduysa Allaha havale ediyorum bak daha doğmamış sabi taşıyorum karnımda bunun günahını vebalini ödeyebilecekmisiniz de. Olmadı bakıcı tut ya da komşu vs eşinin tarafından da maddi yardm alın olmadı idare et yl tamamlayana kadar...

Bu simdi boyleyse siz lohusa olunca nasil olur bilemiyorum! Allah yardimciniz olsun, onlara da akil fikir versin!

Anladım. Ben kaçırmışsınızdır diye yazayım dedim, ne garip bir kadın olduğunu belirtmek için.

Icim şişti yanii. Bak senin hatan ne olmus biliyo musun? Her seyi biriktirip biriktirip birden patlamak. Her yaptigi haksizligi soylrseydin bozuldugunu ve neden bozuldugunu anlatsaydin hakli olduğunu gorurlerdi. Bi de annen kiz kardesinin evindr de mi boylr?

GÖNDER HEPSİNİ EVİNE SENİN SIKINTIN 1 HAFTA ODA SEZERYAN OLURSA NORMAL OLURSA 2 GÜN. TUTUVER Bİ KADIN BAKICI YAKIN ÇEVRENDEN TANIDIGIN BİLDİĞİN BİRİNİ BAK KEYFİNE.NAZIN PARANA GEÇSİN.ÖMÜR GEÇMEZ BUNLARLA...

Şimdi daha yeni anlattım msj yazdım ablama dediğiniz gibi
Son dediğiniz şeyden geçtim zaten
Lanet olsun bırakırım okulu başka care yok

Çağırmasamda gelirler
Evet iletişim kuramıyoruz çünkü sadece konuşuyorlar dinlemiyorlar

Insanin kendi ailesinin bogle olmasini ona karsi bogle davranmasini hic anlmiyorum. Cok sukur kendi ailem dunyanin en iyi ailelerinden ama bogle kotu muameleyi esimin ailesinde esime karsi goruyorum ve daha once bogle seyler gormedigim icin sasiriyorum.

Annenize nasil bi oda hazirladiniz?
Sorun burdan cikmisa benziyor.
Salon gibi surekli oturdugunuz tv izlediginiz yeri vermemissinizdir insallah.
Onemsemediginizi dusunmus.
Nevresimden bahsedilmis.
Bu nevresim hikayesi nedir?
Lekeli miydi? Yirtik veya eski miydi?
Ya da uyurken rahatsiz eden pullu bir sey miydi?
Desenini begenmemis olamazlar sanirim.
Annenizin ekmegini bile yemiyorum demesi falan.
Kesin bir sey olmus. Ve alinmislar.
Bu konuyu bulun bence.
Yine de bu tavirlarini hakli cikarmaz. Ama belki aranizi biraz olsun yumusatir.

Evet ondada istediği bişi olmasa yada yanlış anlasa gecenin bi yarısıda olsa çekip gidiyo babamı zaten parmağında oynatıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…