doğum sonrası depresyonu yaşayanlar

Bizde de öyle oluyor. Ben iyi değilim dedikçe anlamıyorlar. Herkes nasıl yapıyo sen abartıyorsun diyorlar. Daha da canım sıkılıyor o zaman.

Benil bana ozelden ulasirmisin ben msj atamadm sana

Aynen bu durumdayim bebegim iki aylik ve hic birsey yiyorum zaten sütüm cok azdi simdi iyice gitti.tabi.depresyon yaninda bazi sorunlarim da var.ne yapacağımı bilmiyorum.psikolojik çok kotu

Aynen bu durumdayim bebegim iki aylik ve hic birsey yiyorum zaten sütüm cok azdi simdi iyice gitti.tabi.depresyon yaninda bazi sorunlarim da var.ne yapacağımı bilmiyorum.psikolojik çok kotu

Psikolojik tedavi gormen gerek, doktorum bana söyledi anne sütü almak önemli evet ama annenin sağlıklı olması daha önemli, ilaç kullanacaksin....

Psikolojik tedavi gormen gerek, doktorum bana söyledi anne sütü almak önemli evet ama annenin sağlıklı olması daha önemli, ilaç kullanacaksin....
Hic anlayisli bir esim yok ben iyi degilim diyorum destek olmuyor.tedavi dogumdan once goruyordum doğuma 2 ay akla bırakmıştım.dogumum sezeryan di su tum hep azdı üzerine bu sorunlarda binince iki gündür gitti.sütüm dün hiç birsey yiyemedim ve hep usuyorum psikolojik olduğunu düşünüyorum.şu an psikoloji olarak bitki durumdayim doğumdan bu yana olanları anlatsam inanmazsiniz

Canım ben de neler çektim hala daha çekiyorum esim destek ama lafta, basima kakiyor hastalığımı şakayla güya, kimse anlamıyor, annem bakıyor çocuğa, surekli laf sayıyor kalk artık toparlan artık diye, o kadar zor bir süreç ki...

Benim kendi annem bile bunu yapıyor, 50 yaşında kadın ben yasliyim çocuk bakamam kalk iyi ol diye baskı yapıyor...
Annem yanimda kaldı gitti iyi dik illa kocam anne ki getirecem dedi annemle bakın dedi getirme dedim getirdi kadın akşamdan yatiyo öğlene kadar bana bu faydası yok.birde durmadan başımda konuaiyo daha deli oluyorum.akşam oğlu gelince de akşam a kadar çocuğa bakmış gibi davraniyo.dedim annenin bana bu faydası yok ben iyi değilim beni kendi annelere götür diye şimdi.düşman.oldu.çocuğu sormak için beni değil annesini ariyo soruyor.şimdiye kadar ben annemde kaldım annem burada kaldı.idare ettik.kaynanam beni deli ediyor.kocam hep anlayisssizdi zaten.aklima tukureyim.birde cocuk dogurdum

Esim sen bu cocuga bakamiyorsun herkes nasil bakıyor diyor.anlamiyor sinirlerim bozuk destek ol diyorum oluyorum ya demiyor mu bi dede.ayyy Allahım

Benim ki benden nefret eden annesine çocuğu götürmekle tehdit ediyor, ikisi orda kalacakmis ben de evimde iyi olmak için tedavi gorecekmisim :)

Benim ki benden nefret eden annesine çocuğu götürmekle tehdit ediyor, ikisi orda kalacakmis ben de evimde iyi olmak için tedavi gorecekmisim :)
Tek ben değilmişim demek ki doğumdan önce gittiğim doktor klinige yazmamı önerdi hamileymiş birde.esime soyledim git yat dedi

O Kadar iyi anlıyorum ki seni

Beni hasta eden esim.kaynanam bütün gece uyuyo çocuğa bakan benim akşam oğluna da başım agriyo aman nasıl yoruldum.ya gitsin o zaman o olsa da olmasa da bi fark yok nasilsa.kimseye birşey.anlatamıyorum.hos anlaşmada anlayan yok kafayı sormama ramak kldi

Ah bu kaynanalar ve aptal oğulları...ne desek boş...anneleri Melek ve biz hep haksiziz..

Nasıl başa cikacagimi bilmiyorum..gerçekten ben bu çocuğa bakamiyormuyum diye sorgulamaya başladım artık kendimi..

Nasıl başa cikacagimi bilmiyorum..gerçekten ben bu çocuğa bakamiyormuyum diye sorgulamaya başladım artık kendimi..

Fırsat verme, eğer elindeyse dik dur, benim elimde değil anneme bile tahammül edemediğim halde kendim bakamıyorum, postpartum depresyon yaşıyorum çünkü, psikolojin iyiyse biraz da olsa kimseye bırakma, biliyorum çok zor kimse kolay şeyler yaşamıyor ama tekrar diyorum fırsat verme..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…