Doğum sonrası bebişler kaç kilo? hadi paylaşalım...

kuzey her ay 1250 gr alıyor. 3 cm uzuyor. bakalım 3 aylık olunca nasıl olacak?

kızlar bizim kontrolumuz yarın diğer geçmiş bilgileri ise şöyleydi
52cm 3950 doğdu
1.ay 58cm 5300 gr
2.ay 60cm 6600 gr
3. ay? yarın:)

bizimde 3, ayımız bitti bugün dr kontrollerimiz vardı
3,150 doğdu
1,ay 4,350
2,ay 5,200
3,ay 5900
dr fena değil dedi ama benim içime sinmiyor bu ay 700 gr almış çok üzüldüm
anne sütü veriyorum günde 30 cc mamada veriyorum az geliyor galiba bebişime

kızlar bizim kontrolumuz yarın diğer geçmiş bilgileri ise şöyleydi
52cm 3950 doğdu
1.ay 58cm 5300 gr
2.ay 60cm 6600 gr
3. ay? yarın:)

Canım arkadaşım maşallah bebişine..güzel bakmışsın..doğumdan bu yana yaklaşık her ay 1300 gr almış
benim oğlum da iki ayda sadece 1500 gr aldı...
görenler çok zayıf olduğunu söylüyorlar..
ama bu ay sanki toparladı kendini biraz..bugün işten erken çıkarsam bebişimi sağlık ocağına götürmeyi düşünüyorum..bakalım ne kadar olmuş benim küçük minik sevimli sincap'ımsırnaşık şey

mert bu ay 500 gr almış 6900 gr boyu 64,5 boyu uzun dedi beslenme uzmanı 6 aylık bebekler 7200 kg civarı olurmuş ama bu ay az kilo almış olsun sağlıklı olsund kilosu yerinde nasıl olsa.ALLAH hepimizin bebeklerine başta sağlık ve sıhhat versin ve bizleri onların başından eksik etmesin amin..

kızım 5900 olmuştu ayın 14ündee 23 günde 700gr almıştı dr ii k-hiç mamaya gerek yok dio bende vermiyom.sağlıklı olsuun gerisi önemli değil
doğum:3200
1.ay:4200
2.ay:5200
3.ay:5900

canım seninle aynı gitmiş bebeklerimiz ama benimki bana az görünüyor ...o yüzden günlük 30 cc mamaya başladım

6 aylık bebek için 7200 gr civarı az değil mi?komşumun kızı 3 aylık ve 7000 gr. öyle kiloluda görünmüyor.arkadaşın bebeği 6 aylık ve 9500 gr.

gökçencim beslenme uzmanı elindeki tabloya bakıp söyledi mertte öyle kilolu görünmüyor boyu uzun .6 aylık bebek için 9500kg biraz fazla bence

bizimde yarın kontrolümüz. sanırım 6 kg geçti benim böcek hihoyyyt tartıya ben çıkarsam 64. kızım kucağımda çıkarsam 70 gösteriyor :dance: tabi hassas tartıda ölçülmesi daha doğru olacakyerimseniben ama ben 6 yı geçtiğini tahmin ediyorum ağırlaştı sıpa

aynı şeyi ben de yapıyorum.bi kendim tatılıyorum bi de oğlumla.ben 60,5 kiloyum oğlumla çıkınca 67,3 çıkıyor.böylece oğlum 6800 gr olmuş oluyor.mezroyla da boyunu ve baş çevresini ölçtüm.boyu 61 cm baş çevresi 41 cm çıktı.haftaya kontrol var bakalım ölçümlerim doğru çıkacak mı!!!!

gökçencim beslenme uzmanı elindeki tabloya bakıp söyledi mertte öyle kilolu görünmüyor boyu uzun .6 aylık bebek için 9500kg biraz fazla bence

aslında normal 3500 dğup her ay 1 kilo alırsa 9500 olur. bir de bizim gibi 4300 doğup 4. ayında 8500 olanlar var ki bu işin sonu ne olacak bilmiyorum ama sadece emiyor rejim de yaptıramam ki yavruma

aslında normal 3500 dğup her ay 1 kilo alırsa 9500 olur. bir de bizim gibi 4300 doğup 4. ayında 8500 olanlar var ki bu işin sonu ne olacak bilmiyorum ama sadece emiyor rejim de yaptıramam ki yavruma

maaşallah canım biraz tombiş galiba ama dediğingibi bazı çocuklar sadece emdikleri halde killolu olabiliyolar bizimkide 4 kilo dodu 3 aylık 7 kilo ama sanırı belli bi aydan sonra 1 kilodan az alıyolar

Bzde dun bu ayin son asilarini yaptirdik.4Ay 4 gunluk olduk.3 800 dogmustuk.7 500 olmus boyumuzda 65cm....Uzun olacak benim kizim herhalde....Babasi,amcasi,agbiis simdiden koplexe girdi :roflol:

Maşallah kızlar bebeişlerine...benim sıkıntılı durumum,yemeyen bir kızım var..geçen ayda 500gr almış,dr anne sütüne devam et dedi ama bu gr larla nereye gidilir ,ben mama verip kzıımı biraz toparlamay karar verdim..emzirmeyi kesmiyorum tabii..gece emziriyorum gündüz mama veriyorum...
diş cıkarırsa kızım iyice zayıflar diye başladım bakalım mamaya...zorluklarla veriyorum iştee..durumumuz bakalım ne olacak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…