doğum gününde ne yapsam

ay size harika onerim var,nisanlim beni dogum gunumde adalara goturmustu. piknik yaptik, plajda kamp sandalyesinde oturduk inanilmaz dolu dolu gecmisti zaten sizde her seyi el emegi yapiyorsunuz pasta dahil bence dusunulebilir tabiki sevgiliniz gezmekten yeni yerler kesfetmekten keyif aliyorsa. biz inanilmaz eglenmistik benim hala aklimda mesela bugun bile
Benim de doğum günüm değildi ama bir gün büyük adada bisiklet kiralayıp aya yorgiye çıkmıştık. Yukarıda bira, köfte, kızartma yemiştik. Sanırım bir 15 yıl oldu :) çok güzel bir hatıra oldu. Bence hava güzelse büyük adada bir plan çok güzel olabilir

kızlar erkek arkadaşımın doğum günü geliyor. hediyesini alacağım pastasını da kendim yapmayı düşünüyorum.
doğum günü hafta sonuna denk geliyor bunlarla beraber bir de güzel bir aktivite yapmak istiyorum sürpriz ama aklıma yatan bir şey bulamadım. istanbuldayım. aklıma en yatan şey şık bir kahvaltıya götürmek ama daha çok deneyim tarzı bir şey olsun istediğim için o da pek içime sinmedi öneriniz var mı
Bosver ya sevgilinin dogum gunu mu kutlanır
12 de Dgko yazıp yat uyu

gayrettepe metroda istanbul diyalog müzesi var. karanlikta diyalog - sessizlikte diyalog diye.
ben karanlikta olana katılmıştım, sessizlikte olana da sevgilimi götüreceğim. soyle ki karanlikta diyalogda 5 kisi zifiri karanlik bir yere giriyorsun. gorme engelli bir rehberiniz ve bir âmâ bastonunuz var. gorme engellilerin bir gününü deneyimliyorsunuz. istanbulu geziyorsunuz, vapura biniyorsunuz, braille alfabesiyle yazi yazmayi ogreniyorsunuz, o zifiri karanlikta resim ciziyorsunuz, kafeye gdiip yemek yiyorsunuz...böyle bir deneyim. hem odenen bilet parasinin bjr kismi yararli yerlere gidiyor. hem de cok ilginc bir deneyim.
onun disinda guzel bir tiyatro ya da bale olabilir. ama öncesinden yorumlara bak erkeklere de hitap edecek- puani yüksek bir iyun bul. tam tarihi yazarsan bakarim o tarihte bir sey var mi diye.
onun disinda tabii ki konser guzel bir fikir.
at binmek istersen grupanyada uygun indirimler var.
bir gunu hamam masaj havuz günü ilan edebilirsiniz. yine grupanyada oteller var indirimli. çift bakimi vs alsaniz aslinda adama da cook iyi gelir, rahatlarsiniz.
onun disinda macera seviyorsa parkurlar var. macera parki yazarsan tonlasi cikar. ama sana da uyuyorsa git. bir tatilde sevgilimi yalniz birakmamak icin bir parkura baslamistim. dizlerim o kadar cok titremisti ki ilerleyemedim diye yardima geldiler. ziplinedan atlarken bacagim siyrildi falan. sen de sevmiyorsan sakin yapma:)
onun disinda vielanda goturebilirsin. tum gün cesitli oyuncaklara binip eglenirsiniz.
İstanbul hasretimi çoşturdun yenGEnC yenGEnC ❤️🩷❤️🤣🤣

İstanbul hasretimi çoşturdun yenGEnC yenGEnC ❤️🩷❤️🤣🤣
kültür ateşesi gibi kariyim da kiymetim bilinmiyor
gezmeye gittigim yerlerde oylesine tanistigim insanlara bile guzel ulkemin reklamini yapıyorum , tatil planlarina ekliyorlar. tatilde yolda tanisip buraya gelince bulusup gezdirdigim insanlar var🤣 benim almani da zaten aldim getirttim. benim canim istanbulum💎💎
Benim de yarın dogumgunum keşke kocam bu önerileri görse de yapsa :)))
mutlu yılların olsun. ben yerinde olsam uyumuyorsa bir şık bir normal iki elbisemi askisinda tutar "askim yarin icin bu mu bu mu? hangisini giyiyim? şik bir yere gideceksek bunu düşündüm ama baska planin varsa yuruyeceksek bunu utuleyeyim" derdim

Ay benim içim geçmiş galiba ya. Haftaya doğum günüm zerre içimde heyecan yok. 35 olcam diye mi acaba 🤣

kültür ateşesi gibi kariyim da kiymetim bilinmiyor
gezmeye gittigim yerlerde oylesine tanistigim insanlara bile guzel ulkemin reklamini yapıyorum , tatil planlarina ekliyorlar. tatilde yolda tanisip buraya gelince bulusup gezdirdigim insanlar var🤣 benim almani da zaten aldim getirttim. benim canim istanbulum💎💎
mutlu yılların olsun. ben yerinde olsam uyumuyorsa bir şık bir normal iki elbisemi askisinda tutar "askim yarin icin bu mu bu mu? hangisini giyiyim? şik bir yere gideceksek bunu düşündüm ama baska planin varsa yuruyeceksek bunu utuleyeyim" derdim
Çok tatlısın . Ayrıca çok teşekkür ederim. Aslında Bungalov kiralamış haberim yok sanıyor:)) sizin öneriler gibi üzerine düşünülmüş bir şeye heveslendim bir an :)) tabi biz yirmi yıldır evliyiz buna da şükür o ayrı ❣️

Çok tatlısın . Ayrıca çok teşekkür ederim. Aslında Bungalov kiralamış haberim yok sanıyor:)) sizin öneriler gibi üzerine düşünülmüş bir şeye heveslendim bir an :)) tabi biz yirmi yıldır evliyiz buna da şükür o ayrı ❣️
aaaa adam bungalov kiralamis ne guzel iste:) sana soylememis supriz de yapmış.
bil kocanin kıymetini bosver. biz daha cicim ayinda sayiliriz tanisali 3 sene oldu. 20 senede hala supriz planliyorsa ne mutlu

aaaa adam bungalov kiralamis ne guzel iste:) sana soylememis supriz de yapmış.
bil kocanin kıymetini bosver. biz daha cicim ayinda sayiliriz tanisali 3 sene oldu. 20 senede hala supriz planliyorsa ne mut
Umarım şahane güzel yillariniz olur 🌼 sevgiler .onerinizi de kaydettim ben eşime yapacağım doğumgününde

X